Bed & breakfasts in Lot
Vind en boek bijzondere bed & breakfasts op Airbnb
Best beoordeelde bed & breakfasts in Lot
Gasten zijn unaniem: deze bed & breakfasts kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Privébed & -breakfast
Kom en geniet van je verblijf in deze gezellige B&B, in een prachtige groene omgeving. Gelegen op slechts 15 minuten afstand van Belcastel, een van de mooiste middeleeuwse dorpen in de omgeving (met zijn bekende 1 * Michelin Restaurant), evenals het Château de Bournazel, een van de beste renaissance restauraties van Occitanie. De stad Rodez ligt op 30 minuten afstand. Zeer goed om te winkelen en ook een cultureel bezoek aan het Musée Soulages. Maar misschien wil je gewoon komen rusten en genieten van een aantal mooie wandelingen en een prachtig uitzicht .

La Loge du Loriot adembenemend uitzicht
Onze accommodatie met een uitgeruste keuken is voor jou gereserveerd. Het kijkt uit op de Pont du Diable en heeft een uitzonderlijk uitzicht op onze authentieke landschappen. Het terras en een ontspanningsruimte helpen je de tijd te laten stilvallen. Een prachtige badkamer met inloopdouche en een slaapkamer met erker met uitzicht op een prachtig uitzicht. Allemaal voorzien van airconditioning. Ik ben een producent van biologische olijfolie, ik kweek en verwerk mijn olijven tot originele olijfpasta's. Meer informatie over de lalogeduloriot.

Geleund tegen de rots van Domme, dakterras, prachtig uitzicht
Deze charmante accommodatie (gerenoveerd in 2024) ligt op 10 minuten van Sarlat en bestaat uit 2 slaapkamers, een eethoek, een badkamer, ligt in een rustige straat en biedt een prachtig uitzicht op de daken van het dorp. Je kunt genieten van een eigen ingang en geniet van een terras/solarium en een mooie schaduwrijke espalier-tuin. Winkels liggen op loopafstand, de Bastide de Domme, de stranden van de Dordogne en de kano basis op 500 m afstand. La Roque-Gageac, Marqueyssac tuinen 5 minuten, Beynac en Castelnaud 10 minuten

SUITE 785 Loveroom Jacuzzi Sauna
SUITE 785 is een elegante en luxe Loveroom bed and breakfast, het belooft een onvergetelijk verblijf, kwaliteitsservice. De beste kamers in Luxury Grand Hotels waardig. Gelegen in Montauban in de buurt van Toulouse Een jacuzzi voor 5 personen, perfect om te ontspannen en een sauna met 2 bedden. De uitzonderlijke kelder voor het plezier van de ogen, een arcade-terminal voor de nostalgische Alles onafhankelijk, privé, niet gedeeld Een gezellige tuin met zonnebaden en woonkamer voor absolute ontspanning

Onafhankelijke studio in Perigord
Tussen Périgord en Quercy en weg van de drukte in een woning met een zwembad Je verblijft TEN MINSTE drie NACHTEN in een suite met airconditioning, onafhankelijk van de privéruimte Kingsize bed Je hebt een snackruimte ( uitgerust met een koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker, gootsteen , MO) zonder de mogelijkheid om warm te koken Gasten kunnen de barbecueplek buiten gebruiken Een badkamer met douche en wastafel Separaat toilet Zithoek op de tussenverdieping Elektrische fietsen beschikbaar.

Gite Adèle (alleen volwassenen), toegang tot zwembad en spa
Het Domaine des Ormeaux verwelkomt je in een authentieke omgeving, met 4 huisjes en 1 gastenkamer omgebouwd uit oude boerderijgebouwen rond een binnenplaats. Onze wens: een oase van rust en stilte bieden. Om deze sfeer te behouden, is de ruimte gereserveerd voor volwassenen (+16) en is deze niet geschikt voor feestelijke verblijven en/of groepsbijeenkomsten. Het Domaine is al sinds de 17e eeuw een familiehuis en zet zijn waarden voort: gezelligheid, respect voor privacy, tolerantie en tradities.

De Loft van L'Annicha
Welkom in “L'Annicha”, ons huis in de pittoreske Quercy regio van Frankrijk waar u wegkomt van de hectiek van alledag in een serene en authentieke omgeving. De Loft (*** 64 m2 appartement voor 2 personen) is gelegen op de eerste verdieping van de schuur met een betoverend uitzicht op de vallei. Het is onlangs gerenoveerd en is zeer ruim dankzij het verheven concept. Afgezien van de keuken, eet- en leefruimte, een kingsize bed en een badkamer, geniet u in de zomer van een tuin en het zwembad.

Gîte 2p, Le Hameau Quercy, rustig natuurlijk zwembad
In een privé gehucht in de Lot-vallei, Le Hameau du Quercy, is het huisje "Fleurs d'eau" ingericht als een duplex in een onafhankelijke maisonette, met zachte en moderne kleuren, gekleed in steen en hout. Het heeft een eigen tuin, kwaliteitsvol servies, comfortabel beddengoed, katoenen linnen, biologische cosmetica, apart toilet. Vanaf de 1e verdieping, prachtig uitzicht op het natuurlijke zwembad. Dicht bij de belangrijkste toeristische attracties. Wandelen en mountainbiken op het terrein.

Kamer + ontbijt en eigen badkamer
Mijn kamer is gelegen in een huis in Toulouse in de stad met tuin een privébinnenplaats om je voertuig te parkeren. Je kunt profiteren van gemeenschappelijke ruimtes van de begane grond (gratis keuken voor koken, eetkamer, groot buitenterras...) en ook een compleet ontbijt inclusief basisjam, boter, brood of toast, vruchtensap, koffie, thee, koffie met melk, chocolade... De toegang tot het openbaar vervoer is vrij dichtbij en hieronder beschreven in het gedeelte vervoer.

Ecolodge Dundee - slapen met de vossen
Dierenliefhebbers, breng een nacht door in ons asiel gewijd aan vossen 🦊 De ongewone Ecolodges van het Eiwah Refuge maken het mogelijk om geredde vossen te observeren. 🎯 Verjong jezelf comfortabel in deze ongelooflijke cocon van de natuur. ⚠️ Enkele geplande aankomst met 1 verzorger: 16.00 uur De vossen worden gevoed net voorbij je kamerhoge raam. ➕ Klaar om je nacht in te plannen voor de data van de 'immersion care' workshops? Bekijk onze agenda

La Cabane de la Mésange (De Mees)
We waren erg blij om een nieuwe hut te hebben op Domaine de Lalande-Laborie, dicht bij Montignac-Lascaux en zijn beroemde grotten. Je zou onze hut waarderen vanwege het prachtige uitzicht op de bossen en weiden en het comfortabele en zeer gastvrije interieur! De hut is voorzien van airconditioning en is verwarmd. Een uitgestrekt zeer aangenaam terras waarop u een aperitief & ontbijt kan hebben, terwijl u kijkt naar de natuur (meiden, herten, eekhoorns).

Het romantische terras + verwarmd Fins bad
Kom en laad je batterijen op in ons 'Manoir Du Charme' in het HART van de TARN KLOVEN, je zult een idyllisch landschap ontdekken, er is alles wat je nodig hebt , berg , rivier met zijn kiezelstrand, grot , waterval en adembenemende landschappen!! Er zijn tal van activiteiten voor je: wandelen , kanoën, off-road scooter, zwemmen , stenen dorp om te ontdekken, GECLASSIFICEERD als een WERELDERFGOEDLOCATIE, zullen LES CAUSSES en CÉVENNES je zeker verleiden
Populaire voorzieningen voor bed & breakfasts in Lot
Gezinsvriendelijke bed & breakfasts

Rust en gezelligheid Kamer 2

Le Pigeonnier du Rendier - Bed and Breakfast

B&B.Chambre d'hôtes 1 Le Pygargue. Privéparking.

Rodez: aangename gastenkamer

Bed&breakfast, onafhankelijke kamer met airconditioning

Het Mas de Coursac - 18e-eeuws landhuis met gastenkamers

De terrassen van Labade La Suite

Het huis van Jo
Bed & breakfasts met ontbijt

De Zakari Babel-kamer in het Maison du Saula

Cyclamenkamer in de molen van Tounayne

Gastenkamers op het platteland

Charmant pension in het hart van de Gers

Privékamer in pension, "Romantisch"

De oude schuur

Gastenkamer Zwembad, Spa, Sauna

Typisch klein huis omgebouwd tot bed and breakfast
Bed & breakfasts met terras

Kamer - milieuvriendelijke plek

Magnolia kamer in de ‘Dordogne Manor bnb’ Autoire

Nice 25m2 bed & breakfast (1e)

Comfortabele vakantiewoning - Chez Sabine - 3 tot 4 personen

Poujoulet Bas Boerderij Bed & Breakfast tweepersoons

Bibliotheek suite in C18 wijnchateau

Suite met airconditioning en patio (jacuzzi in sup)

Midden in het dorp
- Chalets Lot
- Bed & breakfasts Frankrijk