Vakantiewoningen in een kasteel in Lot
Vind en boek bijzondere kastelen op Airbnb
Best beoordeelde kastelen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze kastelen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Château de Monciaux Zwembad en tennis (16/18 pers)
In het hart van de Périgord, op minder dan 30 minuten van de treinstations en luchthavens van Bergerac of Périgueux, op 1 uur van Bordeaux, dicht bij toeristische bezienswaardigheden, op een landgoed van 6 hectare ligt het elegante Château de Monciaux. Het 18e-eeuwse kasteel is in 2017 volledig gerenoveerd en biedt de charme van een prestigieus huis waar verfijning en comfort vereist zijn. In een landelijke omgeving die bevorderlijk is voor rust, zijn onze zeven suites met badkamers en eigen toiletten geschikt voor maximaal 16 personen, vergezeld door baby 's.

Le Petit Chateau (accommodatie voor volwassenen)
Het prachtige 'Le Petit Chateau', bij 'La Tuilerie de la Roussie', oorspronkelijk gebouwd in 1551, is volledig van jou om van te genieten. Ideaal gelegen aan de oever van de rivier de Vézere in het prehistorische gebied dat bekend staat als de 'Vallée de L'Homme' tussen de fascinerende stad Les Eyzies en marktstad Le Bugue. Om de omgeving te verkennen bieden we GRATIS gebruik van mountainbikes en een kajak*, er is directe toegang tot de rivier en een 12 km fietspad. Of ontspan gewoon rond het verwarmde zwembad op luxe ligstoelen.

Eendagsvlieg Albi - Kathedraal / Standing & Tuin 🪴
Duplex appartement op tuinniveau aan de voet van de kathedraal in een residentie van 8 exclusieve eenheden gebouwd op de fundamenten van de oude kathedraal. De 2 slaapkamers 2 badkamers bevinden zich op niveau 1 en zijn bereikbaar via een wenteltrap. Je zult de rust van dit huisje waarderen. De tuin stelt je in staat om te ontspannen en te bekijken op deze uitzonderlijke site. Dit huisje is ontworpen voor maximaal twee koppels die elk een tweepersoonsbed gebruiken in 160 of voor een gezin van twee volwassenen en drie kinderen.

Grote studio in een kasteel met een privéstrand

Huisje voor 4 personen
Prachtig gerenoveerd huisje van 45m² voor 4 personen met: - Twee slaapkamers (één met een tweepersoonsbed, de andere twee met eenpersoonsbedden) - Gemeubileerde keuken - Badkamer met inloopdouche en apart toilet. - Woonkamer met smart-tv en wifi Uitgerust met omkeerbare airconditioning, een eigen buitenterras van 50 m² op 2 verdiepingen en een buitenruimte van meer dan 5000 m² met petanquebaan en eigen jacuzzi (extra kosten). Gratis parkeren voor 2 voertuigen Kleine boerderijdieren op het terrein.

Aan de voet van het kasteel
Ons huisje, gelegen in het hart van de Dordogne-vallei, is ontworpen om je een oase van rust en sereniteit te bieden aan de voet van het middeleeuwse kasteel van Castelnau-Bretenoux. Ons huisje voor 4 personen biedt je alle comfort om te genieten van de wonderen van de regio: de middeleeuwse stad Rocamadour, de Gouffre de Padirac, Collonges-la-Rouge, Martel, Loubressac, Autoire of Carennac.... Inwoners van het land kunnen we je adviseren over de plekken en activiteiten die je niet mag missen.

Gîte Coquelicot 4 pers. jacuzzi, verwarmd zwembad
De Coquelicot gîte 4 sterren, is toegankelijk via een houten trap die leidt naar een groot terras op het zuiden met een adembenemend uitzicht op het zwembad, het Château de Bournazel en het glooiende Aveyron platteland op de achtergrond. Het huisje is uitgerust met een wasmachine en een vaatwasser. Het huisje heeft een eigen buitenjacuzzi met uitzicht op het kasteel: Om te delen: verwarmd zwembad (gesloten van oktober tot mei), fitnessruimte/speelkamer en jeu de boulesbaan.

Kasteel van Belmont-Sainte-Foi
In een natuurpark, op 1 uur van Toulouse, is het Château de Belmont-Ste-Foi een erfgoedjuweel. "La Bergerie", geclassificeerd 4*, is een onafhankelijk, comfortabel huis, gelegen bij de ingang van het 5 ha park, tussen het kasteel en de duiventil. Volledig gerenoveerd met respect voor het Quercynois-gebouw, het heeft 1 slaapkamer en 1 mezzanine (laag plafond omdat onder de dakhelling). Ideaal voor 1 stel, het is perfect voor een stel met kinderen. Maximaal 3 volwassenen.

Villa met zwembad op het domein van een kasteel
De charme van de blonde stenen en de rust in het park van het kasteel van Lascour in Périgord zal u toelaten om te genieten van uw verblijf met een gerust hart. Het huisje gelegen in de bijgebouwen van het kasteel en de eigen ingang is ruim en comfortabel. Het zwembad in het hart van het park geeft u ontspanning en ontspanning. De bevoorrechte locatie geeft u toegang tot vele bezienswaardigheden, dorpen, grotten, kastelen en nabijgelegen activiteiten.

Elegant 14e-eeuws kasteel in Celles, Dordogne
(Engels hieronder) Een elegant kasteel genesteld in een park omgeven door hoge muren met een zwembad. Een karaktervol pand met veel originele elementen, samen met een prachtig overdekt terras dat ideaal is voor 'al fresco' dineren met het gezin, met uitzicht op de tuinen en het zwembad. Een perfect Frans landhuis in het hart van de Perigord, Dordogne. Mooie plek om af te spreken met je familie of vrienden of collega's.

Château de Roche, 30 minuten van Toulouse
Het prachtige Château de Roche (1830) ligt op slechts 12 km van Toulouse en biedt een vredig toevluchtsoord in een park van drie hectare. De onafhankelijke verdieping van 200 m² is een volledig uitgerust gastenverblijf, perfect voor ontspanning. Geniet van het prachtige park en zwembad. Slechts 30 minuten van de luchthaven en het centrum. Flexibel in- en uitchecken. Geen evenementen. Eigenaren wonen op de begane grond.

landhuis van eglise neuve dordogne
Het is in de schaduw van zijn tweehonderdjarige bomen, dat het landhuis en zijn nieuwe kerkgebouwen je verwelkomen voor een vakantie voor gezinnen of vriendengroepen. Ideaal gelegen in het hart van de Périgord. Je zult genieten van 400 vierkante meter woonruimte, met 7 grote slaapkamers van 20 m2 voor een capaciteit van 14 personen. Dit onlangs gerenoveerde landgoed is beplant met een park van één hectare.
Populaire voorzieningen voor kastelen in Lot
Gezinsvriendelijke kastelen

Mooi "rustiek chic" appartement bij het kasteel

Château de Puymangou tussen Bordeaux en Cognac

Château de "Castelrives" aan de oevers van de Tarn "L 'Emir"

KAMER MET UITZICHT OP CHATEAU DE LA ROQUE

Stijlvol & Design Manor Dordogne

Charmant huis in prachtig, rustig middeleeuws dorp

Manoir Chapeau

Kasteel Cour du Prieuré studio Carmen
Kastelen met wasmachine en -droger

Kasteel van Busqueilles - Het Paar

Kasteel van Sailhant, Maison Roche

5BR Historic Château: tuinen, barbecue, zwembad en bubbelbad

Uitzonderlijke accommodatie in het kasteel van Lacypierre

Groot appartement met balkon en uitzicht op het bos

Commanderij van Rulhe le Haut Middeleeuwse vakantiewoning*****

Wachthuis Château Cheyrelle Dienne Puy Mary

Château de Reignac
Andere vakantiewoningen in een kasteel

Domaine de Camette

Kasteel Saint Cirq Lapopie - Overdekt zwembad

Domaine de Migoule - Dordogne Lot Corrèze

De gîte van het Kasteel van Grun (12 personen)

Château Secretary - Volledig gerenoveerd

Charmante accommodatie vanaf de 17e, zwembad, prachtig uitzicht

Het leven in het kasteel

Familiekasteel tussen Albi en Cordes sur Ciel
- Chalets Lot
- Kastelen Frankrijk