Vakantieverhuur in Lot
Best beoordeelde vakantiehuizen in Lot

Gite aan de rivier met uitzicht

Prachtige schuur in Aubrac
Deze ruime, smaakvol gerenoveerde schuur zal u betoveren met zijn ligging midden in de natuur, in een ongerepte omgeving. Het terras van 28m ² biedt een uniek panorama van het bos, je wordt gesust door het geluid van de beek onderaan. Er is geen TV, maar boeken. Elk detail is zorgvuldig doordacht, alles is gemathered. Deze accommodatie van 112 m², volledig uitgerust, met 2 tweepersoonskamers, een grote woonkamer met inzetstuk, een prachtige tuin, is een plek waar het weer wordt opgehangen. Niet over het hoofd gezien.

Écogîte Lalalandes Aveyron
Ik bouwde mijn houten huis volledig en heb het begin 2024 afgewerkt. Ik bied het te huur aan tijdens het hoogseizoen, maar ook tijdens de andere 3 seizoenen die elk hun voordelen bieden. De creatie van de sauna met zijn houtkachel is om in alle seizoenen van het zwembad te kunnen genieten. (betaalde optie) Het zwembad is niet over het hoofd gezien en biedt een prachtig uitzicht op de vallei en het natuurlijke landschap. Deze vallei is ook de thuisbasis van het dorp Conques en de prachtige abdijkerk.

Charmante cottage "Le Domaine de Laval"

Petit Paradis - Privézwembad

Bodétour, charmante tour voor een ongewoon verblijf
Mooi huisje met een karakter gelegen in een charmant versterkt dorp Aveyron. Dicht bij Rodez, Aubrac, Millau, de Gorges du Tarn, is deze accommodatie ideaal voor 2 personen die de regio op een originele plek willen ontdekken. Het huis heeft een zeer charmante en volledig gerenoveerde architectuur die een eigen terras biedt. Geniet van de rust van het dorp. Wees proactief, er is geen handel in het dorp (10 minuten met de auto naar de dichtstbijzijnde winkels)

Ongebruikelijk huisje met uitzonderlijk uitzicht
Deze oude geitenboerderij is gelegen op een uitzonderlijk natuurgebied, een UNESCO World Biosphere Reserve. Opknoping op de helling van de kloven van de Maronne, wordt u ondergedompeld in de natuur. Op het hoogtepunt van de vogels observeer je veel roofvogels en word je wakker met het geluid van hun lied. Met deze ongewone accommodatie, alle comfort, kun je een ander verblijf beleven, doordrenkt van een wilde, bewaard gebleven en originele natuur...

La Chouette, Gezellige retraite met een adembenemend uitzicht
La Chouette is een pittoresk en privé dorpshuis met twee verdiepingen, genesteld in het middeleeuwse centrum van Saint Antonin Noble Val. Handgemaakte houten kasten en een gebogen trap zorgen voor warmte en charme. Een ommuurde tuin met onderste en bovenste terrassen biedt een spectaculair uitzicht over de rivier de Aveyron naar beboste heuvels bekroond door de Roc d'Anglar. La Chouette is in januari en februari gesloten.

Charmant huisje op het platteland
Dit kleine stenen huis, vol karakter, is de perfecte plek om te ontspannen op het platteland. Geniet van het grote zwembad (12m X 6m) met een uitzonderlijk uitzicht op de Lot-vallei. Het verblijf is zeer goed gelegen voor een bezoek aan Figeac, Saint-Cirq-Lapopie of de beroemde grotten van Pech-Merle, en ook om te genieten van de prachtige wandelingen in de regio en een paar kilometer in de Célé-vallei.

Gastenkamer Le Pigeonnier
Karaktervolle duiventil in het hart van een boerderij uit 1795 gerenoveerd met antieke materialen. Het is een unieke cocon die typisch is voor de Périgord op een rustige plek met uitzicht op het platteland. Wandelen, gastronomische markten, historische plaatsen op een paar minuten afstand zoals Bergerac, Issigeac, Beaumont du Périgord, Monbazillac, Cadouin en de kastelen van Lanquais, Bridoire, Biron...

Moulin d'Escafinho
Schakel een tandje terug in deze unieke, rustgevende accommodatie. Gelegen aan rivier de Lot. Je verblijft in een oude watermolen op loopafstand van een pittoresk middeleeuws stadje. Heerlijk relaxen in een ligstoel op een privé strandje aan de rivier. Er ligt een 1 of 2 persoons moderne onzinkbare sit on top kayak waarmee je de prachtige rivier af kunt peddelen.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Lot
Andere geweldige vakantiewoningen in Lot

Een luxe plek voor twee.

Gîte d'Hublange * * * Omheinde tuin

Borietta, in het hart van de gouden driehoek

Touzac: gezellig huisje met zwembad, jacuzzi en wallpod

Le Petit Chateau (accommodatie voor volwassenen)

Het olijfhuis. Terras en binnenplaats

Villa Coteaux Agen met zwembad, rustig en cocooning

La Case à Nini rustig huis met zwembad
- Chalets Lot