Vakantiewoningen met patio in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met patio op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met patio in Lot

Gite aan de rivier met uitzicht

charmant huis in een van de mooiste dorpen
vrijstaand en gerenoveerd huis, gelegen in een uniek, middeleeuws, voetgangersdorp, een ideale plek om prachtige wandelingen in de buurt te maken, zoals die van de Route de Compostelle, om te schitteren in de Perigord, de Quercy, de Dordogne, de Lot, om de schatten van erfgoed en architectuur te ontdekken. Een plek voor ontspanning en verandering van omgeving voor de hele familie Om de tientallen restaurants in Collonges la Rouge te ontdekken of de geneugten van een zomerzwembad op 900 meter van de woning.

Prachtig huisje met een adembenemend uitzicht op de vallei
Anastasia en Simon verwelkomen je in Sarlat-la-Canéda, de hoofdstad van Black Perigord. Kom en breng een verblijf door in ons prachtige huisje 'La Truffière' met een prachtig uitzicht op de vallei en onze truffel! Volledig gerenoveerd in het begin van 2022, het huisje is geschikt voor maximaal 4 personen en is ideaal gelegen op slechts een paar minuten van het historische centrum en winkels in een rustige en groene omgeving. Het huisje staat op ons terrein, maar is volledig onafhankelijk van ons huis.

Nieuwe advertentie! Maison Delluc met spectaculaire uitzichten
Welkom bij Maison Delluc in het hart van de regio Dordogne, waar geschiedenis luxe samenkomt in ons betoverende vakantiehuis met drie slaapkamers gelegen in het middeleeuwse Franse dorp Beynac-et-Cazenac. Ervaar ons nieuw onthuld vakantiehuis - een zorgvuldig gerestaureerd 17e-eeuws juweeltje centraal gelegen in een van de mooiste dorpen van Frankrijk. Voor het eerst in 2024 nodigen we reizigers uit om in een vervlogen tijdperk te stappen, waar tijdloze charme combineert met hedendaags comfort.

Prachtig gezellig appartement met parkeerplaats/airconditioning
Welkom bij ons mooie appartement gelegen in de wijk Saint-Michel (50 meter van de metro van Saint Michel Langer) dicht bij het hypercentrum en de charmante buurt Les Carmes. Je zult dit appartement waarderen vanwege haar comfort, haar uitgeruste keuken, de airconditioning in de zomer, haar gezellige patio en haar geografische ligging. Klein rustig gebouw, dicht bij alle voorzieningen. Namelijk de hoogte van het badkamerplafond is slechts 1,95m (1,85m voor de douche, een kruk is beschikbaar)!

T2 Gezellig met terras - Station & Metro op 5 min
Geniet van de Roze Stad in dit prachtige appartement van 38 m² met 2 slaapkamers. De locatie is ideaal, op minder dan 5 minuten lopen van station Matabiau en de metro. Het Canal du Midi en het Capitool liggen op een paar minuten lopen. Het appartement bevat één slaapkamer, woonkamer en uitgeruste keuken. Je zult vooral genieten van een eigen overdekt terras, aangenaam in elk seizoen. Voor een attent welkom staan koffie en thee tot je beschikking. Alles is aanwezig voor een rustig verblijf!

Ontspan in de gariotte
Ervaar een volledig gerenoveerde gariotte, midden in de natuur, in een warme en gezellige sfeer. Ideaal voor twee geliefden, dit huis verleidt met zijn authenticiteit, comfort en landelijke omgeving. Geniet van een eigen, bosrijke ruimte, perfect om op te laden en te ontspannen in de schaduw. Laat je wiegen door de rust van de plek. Een tussenverdieping combineert de charme van zichtbare stenen met natuurlijk hout. Een moderne keuken. Ontspan in de privé jacuzzi.

Een luxe plek voor twee.
De Bijlage is een luxe ruimte om te delen voor twee. Voor uw plezier en ontspanning zult u genieten van een overdekt terras met tuinmeubilair, evenals een zonnig terras met vaste bistro. Een parkeerplaats is beschikbaar direct naast de ingang. Gelegen in het hartje Parc Naturel Régional des Causses du Quercy, in het zuidwesten van Frankrijk, is onze kleine schat ideaal gelegen om de mooiste bezienswaardigheden van het Lot te ontdekken. Accredit Park Values 2024

Ecolodge Dundee - slapen met de vossen
Dierenliefhebbers, breng een nacht door in ons asiel gewijd aan vossen 🦊 De ongewone Ecolodges van het Eiwah Refuge maken het mogelijk om geredde vossen te observeren. 🎯 Verjong jezelf comfortabel in deze ongelooflijke cocon van de natuur. ⚠️ Enkele geplande aankomst met 1 verzorger: 16.00 uur De vossen worden gevoed net voorbij je kamerhoge raam. ➕ Klaar om je nacht in te plannen voor de data van de 'immersion care' workshops? Bekijk onze agenda

Volledig gerenoveerde schuur.
Onconventionele accommodatie in een groene omgeving. Je hoort het geluid van vogels en het lied van de beek voor een gegarandeerde rust zonder andere geluiden dan die van de natuur. Ook een romantisch uitje voor een gezellige avond bij het fornuis in de winter of op een zonnig terras in de zomer. De rustieke en minimalistische aspecten worden ook benadrukt: droge toiletten, verminderde oppervlakken en lay-outs, maar uitgevoerd met smaak en eenvoud.

Shelby Suite • Eigen bubbelbad en retro charme
Dompel jezelf onder in de Shelby Suite, een luxe schuilplaats geïnspireerd op 1910. Heideachtige inrichting, ingetogen sfeer, eigen SPA (sauna + 2-persoonsbubbelbad), airconditioning, kingsize bed, gezellige woonkamer met Netflix, wifi, beddengoed en parkeergelegenheid inbegrepen. Ideaal voor een romantisch uitje op 8 minuten van het centrum en 4 minuten van het treinstation. Een echte pauze tussen retro charme en modern comfort.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met patio in Lot
Appartementen met terras

Mooie T3 met Terras, Centrum en Parkeren

Atypisch nieuw privé-appartement

Le Terracotta: appartement met groot terras

Moderne studio – Netflix, wifi, parkeren Airbus

Appartement in het hart van het historische centrum

Les Rosiers de Bacchus - Terras en uitzicht op de kathedraal

T4 80m2 Terras Airconditioning In het centrum

Studio 'Le petit Prat'
Woningen met patio

Rustig Vakantiehuis: Ontbijt/Yoga beschikbaar

Atypisch huis Lou Panieraire ten zuiden van Sarlat.

Le Séquoia ⁂ Buitengewoon uitzicht • Natuur • Rustig

Huis aan het meer - Marciac

Klein warm landhuis

Mooie landelijke studio met spectactulair uitzicht

Maison Agora | Prachtige villa en verwarmd zwembad

Dordogne huisje met gedeeld zwembad
Flats met patio

Karperhuisje

1 slaapkamer appartement, rustig, FIBRE, terras

N°4 Eerste verdieping hoog plafond appartement met airconditioning!

Alle comfort Balma

Appartement voor avonturen in Languedoc

Prachtige duplex aan het kanaal/terras/airconditioning/wifi

Rustiek chique appartement met zwembad

La libellule - Een toevluchtsoord voor wilde dieren
- Chalets Lot
- Accommodaties met patio Frankrijk