Vakantiewoningen nabij een meer in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties aan een meer op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties aan een meer in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties aan een meer kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Kado's en vogels zingen voor de ondergaande zon
Welkom bij L'Ours et Son Petit Oiseau (De beer en zijn kleine vogel), gelegen op 8 hectare met uitzicht over een wilde vallei met herten en wilde zwijnen. Koel af in het zoutwaterzwembad, ontspan in een hangmat, ontspan in het houtgestookte bubbelbad of maak kennis met de vele dieren die deze plek ook hun thuis noemen. Cicaden en vogels zingen voor de ondergaande zon, en er is geen mens te bekennen. Velden en wijngaarden leiden naar de kronkelende straatjes van het middeleeuwse Issigeac, een boulangerie, een café en de perfecte middag.

Grote studio in een kasteel met een privéstrand

Elvensong van Terre et Toi
Elven Song is een van de 3 hutten in het 100 hectare grote bos bij terre et toi . Het ligt op een bosrijke open plek net boven het meer,een met mos omzoomd pad leidt je naar de waterkant op 30 m afstand. Het frame is gemaakt van boomstammen,de muren en banken met de hand gebeeldhouwd van de aarde en afgewerkt met kleilakken. Het dakraam en de hoge ramen geven een licht en luchtig gevoel aan de binnenkant en zorgen voor een uitzicht op de lucht en bossen zonder van het kingsize bed te bewegen

La Grange de la Vilandié tussen Albi en Cordes
The Grange, gemaakt van witte stenen en houten frame op een paar decennia afstand. In het centrum van een agrarische woning is het helemaal gerenoveerd. Het huisje is gelijkvloers, met behoud van de charme van weleer. Een grote woonkamer met volledig uitgeruste keuken, een grote eettafel en een zithoek biedt je heerlijke momenten van delen. Je kunt genieten van het terras met tuinmeubilair en barbecue. Privémeer om te vissen of ontspannende momenten. Het zwembad, gedeeld met ons eigenaren.

Warm dorpshuis.
Dorpshuis in Gintrac 4 km van Padirac abyss, 3 km van Carennac, 8 km van Autoire en 25 minuten van Rocamadour. Gerenoveerd stenen huis, waaronder 1 woonkamer uitgeruste keuken,met tv en internet,een slaapbank met matras. Boven toegang via trap ,de slaapkamer voorzien van 1 160 airco bed,badkamer voorzien van toilet. Buiten overdekt terras en een overdekt terras gezien op de ruïnes van Taillefer. De Dordogne op 100m vissen ,kanoën ,wandelen en mountainbiken...winkels op 5 minuten afstand

Villa Theo met uitzicht op de rivier in de buurt van Albi
Verblijf in een gehucht met karakter met een prachtig uitzicht op de vallei. Talrijke toeristische activiteiten in de buurt: wandelen, GR736, Albi, Brousse le château, Trébas les bains, Ambialet schiereiland. Villa Théo bestaat uit een woonkamer/keuken, 2 slaapkamers en een eigen tuin. Feestvrienden, ga verder met zoeken, deze ruimte is gewijd aan rust. Dicht bij Toulouse, Montpellier, Rodez, Albi Geweldig stel en familie Dicht bij rivierstrand Niet over het hoofd gezien

Huisje met uitzicht en warm bad bij de imker!
Welkom in Lilo Nectar, deze kleine cocon tussen heuvels en sparren, gelegen op 900 meter boven zeeniveau ligt in Champagnac-le-Vieux, in het departement Haute-Loire aan de voet van het Livradois-Forez-park. Een klein Canada binnen handbereik, in een 100% handgemaakt huisje, met lokale of gerecyclede materialen, en de mogelijkheid om bijenteelt te ontdekken, bier te brouwen en te ontspannen in het warme bad met uitzicht op de sterren waar de zonsondergang boven de Cezallier.

Huisje in het bos & nordic SPA
Prachtig huisje met airconditioning en ecologisch Zweeds bubbelbad, perfect voor een romantisch weekend als voor een familieverblijf, voor 4 personen, elk comfort, te midden van grote eiken. Het buitenbubbelbad is privé. Huishoudlinnen en badjassen voor de SPA zijn aanwezig De accommodatie bevindt zich dichtbij de huiseigenaren. Niet over het hoofd gezien, het geniet van totale onafhankelijkheid en is het ideaal om op te laden en te ontspannen.

Équi-Cottage met spa aan het meer van Salagou
Wil je een totale verandering van omgeving? onze ruimte heeft alles wat je nodig hebt voor een echt ongewoon verblijf. Je slaapt in ons 'equi-cottage' met een prachtig uitzicht op de rode canyons van Salagou uitgerust met een eigen hottub in de winter, ideaal om te genieten van de paarden die je enige buren zullen zijn Ontbijt inbegrepen. Toeslagen; - Paardrijden in Lake Salagou (alle niveaus, alleen op reservering)

Le Moulin de Carrié
Deze oude watermolen, volledig gerenoveerd, zal je verleiden met zijn charme en rust. U slaapt boven de kreek die je nachten zal rocken. Een zonnig terras met uitzicht op de natuur verwelkomt je maaltijden. Je kunt je winteravonden doorbrengen in de panoramische woonkamer met houtkachel en zomeravonden bij de vijver of waterval. Gegarandeerd rust de weg stopt bij de molen. Rechtstreeks toegang tot vele wandelroutes.

Houten huisje in het bos met uitzicht.
Gelegen in het bladerdak van een bos met uitzicht op een wilde vallei, is deze comfortabele hut uitgerust met een kitchenette en badkamer met droog toilet perfect geschikt voor natuurliefhebbers of iedereen die op zoek is naar rust. STRIKT NIET ROKEN BUITEN EN BINNEN EN GEEN KAARSEN. In plaats daarvan hebben we vlamloze kaarsen op batterijen die je kunt gebruiken.

Hut in bamboe, voeten in het water
Welkom in onze houten hut met open haard en boot. De hut ligt aan de rand van een vijver en naast een bos. Hier vind je de rust en geluiden van de natuur. We wonen in een doodlopende straat in een klein gehucht, op twee km van het centrum van Ronsenac, op vijf km van Villebois-Lavalette en 25 minuten ten zuiden van Angouleme.
Populaire voorzieningen voor accommodaties aan een meer in Lot
Woningen aan een meer

Natuurhuisje - Aan de voet van de beuken - 1/2 personen

Ongebruikelijk verblijf in een gerenoveerde duiventil

Licht huis met verwarmd zwembad

Gerestaureerde Lozère-boerderij T4

Het huis van Paul met open haard in Lozère Aubrac

Bij Ptit Bonheur du Lot

Périgord-huis op 800 m lopen van het kasteel Fénelon

Gîte Le Cyprès
Appartementen aan een meer

Le Gîte des Pins

Filterweide

Het houten nest/Stadscentrum/Waterpark/Thermen

RUIM appartement - Patio - Gelijkvloers 🖤- Stad - 500 m Thermen

T2-appartement met uitzicht op het bos

Air Cond appartement, lokale markt en vervoer

Studio Santa Monica -Clim - Piscine - Pkg-Airbus

Warm appartement dicht bij Toulouse
Huisjes aan een meer

Le Four a Pain - Boutique Gite, bubbelbad en zwembad

De magie van het huisje in het park van een oude molen

Le salagou / sauna

Le Gîte du Domaine d'Aiguevive / Périgord Noir

Lake House II - Alauzet Ecolodge + Nature spa

Panoramisch eco-huisje gerenoveerd in 2025

Landhuis met beveiligd zwembad

Gite in de buurt van het mooiste dorp van Frankrijk Aubeterre
- Chalets Lot
- Accommodaties nabij een meer Frankrijk