Campers/caravans in Lot
Vind en boek bijzondere campers op Airbnb
Best beoordeelde campers in Lot
Gasten zijn unaniem: deze campers kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Good vibes Camp 1
Deze kleine ruimte biedt een plek om gelukkig te zijn, genesteld in onze serene en rustige tuin. Perfect voor een rustig uitje, onze gezellige caravan retraite biedt alle gemakken die je nodig hebt om te ontspannen en tot rust te komen. Mooie boswandelingen en rivieren in de buurt. Er is een natuurlijke vijver in de tuin om van te genieten, begrijp alsjeblieft, als er kinderen of niet-zwemmers in je reservering zijn, ben je 100% verantwoordelijk voor hun toezicht. Op geen enkel moment mogen ze alleen gelaten worden in de buurt van de omgeving.

La parenthèse
Als je van de natuur houdt, is onze caravan voor jou, het zingen van de vogels, het zingen van de uilhulotte in de avond, het jacassement van de spraakzame eksters in de ochtend, de kreet van de kestre haviken, en wanneer al deze kleine wereld rustig is, zul je de stilte waarderen en genieten van de omliggende rust, of niet, dicht bij buitengewone bezienswaardigheden om ons heen (St Guilhem de woestijn, de Mourèze, de Duivelsbrug, het Circus van Navacelle) om te bezoeken of te wandelen rond het meer Salagou

Bungalow 1 aan de rand van het meer met toegang tot de jacuzzi
Charmante accommodatie aan het 3 hectare grote meer, rust en natuur. Geschikt voor vier gasten. Vissersstation inbegrepen met no-kill karpervissen (zonder vergunning). Boottochten met reddingsvesten. Romantisch verblijf mogelijk met speciale decoraties. Maaltijten: volledig € 20, lunch € 10 met drankje en dessert. Geniet vanuit de ramen van een prachtig uitzicht op het meer en totale ontspanning. Kom en geniet van een moment van totale ontspanning midden in de natuur, met een prachtig uitzicht op het meer.

La Roulotte des Bois
Voor een verblijf midden in de natuur weg van stress, kom en laad je batterijen op met familie of geliefden in onze mooie trailer in het hart van Aveyron . Het ligt midden in een grote weiland . Geografisch goed gelegen, stelt het je in staat om een groot aantal activiteiten uit te voeren. 10 minuten van Laissac dorpsstop, boerenmarkt, 20 minuten van Severac le château met zijn middeleeuwse stad, 35 minuten van de Gorges du Tarn 25 minuten van Rodez en niet ver van Aubrac. Een verblijf 100% natuur .

Caravane cocooning
Gelegen in het hart van het Planèze aan de voet van de vulkanen van de Auvergne op een hoogte van 1000 m in het gehucht Nouvialle, stelt deze kleine caravan je in staat om zo dicht mogelijk bij de natuur te zijn. Gelegen in een 3ha park grenzend aan ons ras van kippen, konijnen ... en onze accommodatie, een oude molen. Een bijgebouw is omgebouwd tot een doucheruimte met droog toilet volledig gewijd aan gasten. 3 km verderop: bakker, kruidenier, apotheek ... 10 minuten van Saint Flour en Murat,

Retro Caravan in Sunny Dordogne
Geniet van de prachtige omgeving van deze romantische accommodatie. De volledig gerestaureerde jaren 50 caravan "Le Bleu" staat op het erf van onze 350 jaar oude Perigourdine boerderij. Onze boerderij heeft een moestuin, kippen en andere dieren en je kunt mee eten aan de Chefs tafel in onze sfeervolle ruïne of een privé tafel bij de caravan. Ook is er de mogelijkheid om een ontbijtmand te laten bezorgen bij de caravan. Geen zin om de omgeving te verkennen? Blijf lekker aan het zwembad liggen!

La cas'A
Ongebruikelijke accommodatie? Campinggeest? Ik presenteer je de Cas'A, volledig op maat gemaakt met zorg, jaren 80 sfeer voor de caravan, gecombineerd met een gezellig chalet; in onze bloemrijke, beboste en omheinde tuin waar je onze honden en de kat zult ontmoeten. De nieuwe badkamers liggen op korte loopafstand van de Cas'A; douche en wastafel, toilet, evenals een afwasruimte en een wasmachine. Ik hoop dat je het net zo leuk vindt als ik heb genoten van gestileerd en op maat gemaakt .

Super caravan + zwembad in de buurt van Sarlat, Domme
Wij verhuren maar 3 accommodaties. Kom en geniet van een een heerlijk rustige vakantie in onze caravan! De caravan is voorzien van alle gemakken. Een vast tweepersoonsbed, een keukentje Wifi . Airco. Buiten: tuinmeubilair, bbq en heel veel ruimte! Sanitair: toilet, wastafel, douche. Wasmachine Een zwembad, (10x4m) gezuiverd door zout en geheel omheind. Een heel leuk speeveld met schommels, zandbak, volleybal/badmintonnet. De caravan staat naast onze oude boerderij op een terrein van 2ha.

De Roulotte du Coustal
Authentiek en gemaakt in 2011 in Roemenië, we verheugen ons erop om onze nieuwe accommodatie te verhuren! De trailer bevindt zich aan het einde van een gehucht van 250 inwoners, op 3,5 km van Cajarc. U kunt genieten van de rust, de rust, het groen en het panorama van de plek. Er zijn geen winkels in het gehucht. Maar jullie vinden allemaal in Cajarc (delicatessen, slagers/cateraars, wijnwinkel, supermarkt, apotheek, enz.). Ik kijk ernaar uit jullie binnenkort te ontvangen!

De caravan van de rommelhandelaar
Tussen Gascogne en Quercy, kom en rust uit op het platteland in de buurt van toeristische dorpjes in een prachtige rustige omgeving. Onze vredige oase accepteert de praktijk van naturisme (naaktheid) die gratis en niet verplicht is en ieders keuze respecteert. Deze plek is niet libertijns, geen enkele libertijnse praktijk zal worden getolereerd. Huisdieren moeten aan de lijn worden gehouden en zijn verboden in het zwembad. Gedeeld zwembad (eigenaren en gasten)

Ongewone caravan in het hart van een alpacaboerderij
Een zeedijk Coronette uit 1969 volledig gerenoveerd voor een uniek verblijf met uitzicht op de dieren! Laat je verleiden door de originaliteit van dit uitje, ideaal voor een romantisch weekend of een familieavontuur. Onze caravan is uitgerust met een comfortabel bed voor 2 volwassenen (140x190 tweepersoonsbedden) en 2 kinderen (70×190 stapelbedden) en heeft een kitchenette met een keramische kookplaat, een magnetron, een minikoelkast en een picknicktafel buiten.

de originaliteit van een comfortabele trailer in Auch!!
Originele accommodatie sinceit is een volledig uitgeruste trailer! Volledige keuken,verwarming,wi-fi,douche,toilet,een groot bed, een bank converteerbaar.Ideaal paar met 1 of 2 kinderen (en zelfs een enkele persoon!). Tuin,schommel, vriendelijke landelijke omgeving (verse kippeneieren aan de voet van de trailer!), alle 3 minuten van het stadscentrum. Barbecue en plancha ook op het terrein. Kom en overnacht in een verdine in de circusstad!
Populaire voorzieningen voor campers in Lot
Gezinsvriendelijke campers

Caravan bij de vijver

Campingcar in Auvergne

Caravane Roulotte

Caravan op privéterrein

Ingerichte caravan

Landrover Defender met daktent

~Ironvan~

6 - Pelgrimsgîte 'Les Sources'
Huisdiervriendelijke campers

Hut aan de rand van het bos

Camper/caravan

Overnachting in een caravan

Accommodatie Retro Vitamines

La Cabane Mobile

Vintage caravan op camping

Caravane ERIBA vintage

Pipowagen bij 'le bon chemin'
Campers met buitenterras

Welkom op de boerderij ! Retro caravan 70'

De Caravans van de Maquis • Jolly Moon •

De caravan op het Domaine de la Morètie

Gîte Camping bij een inwoner Gite_1973 Glamping

Houten caravan

Ideale en intieme TRAILER voor twee

De caravan van de Lot-vallei

Gezellige winterstay in privé stacaravan
- Chalets Lot
- Campers Frankrijk