Vakantiewoningen in een rijtjeshuis in Lot
Vind en boek bijzondere rijtjeshuizen op Airbnb
Best beoordeelde rijtjeshuizen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze rijtjeshuizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Warm huis in het historische centrum.
HONDEN NIET TOEGESTAAN ROOKVRIJE ACCOMMODATIE FEESTEN NIET TOEGESTAAN. GASTEN DIE NIET ZIJN INBEGREPEN IN DE RESERVERING. Mooi, comfortabel en licht huis gelegen in het centrum van de oude Souillac. Het is uitgerust met alles wat je nodig hebt ,inclusief gratis snel internet Omgeven door alle voorzieningen de lokale boerenmarkt ( restaurants, bars, Leclerc, Lidl, Aldi , Poste), gratis parkeren aan de voet van het huis, treinstation op 15 minuten afstand, park op 5 minuten lopen. Gemeentelijk ontdekkingszwembad.

2 kamer appartement in stenen huis met eigen terras
Zeer rustige studio-flat op de begane grond van een charmant stenen en bakstenen huis met een eigen tuin, in het centrum van Albi (twaalf minuten lopen van de kathedraal en het oude stadscentrum, 5 minuten van het treinstation en 4 minuten van de universiteit ), het omvat een slaapkamer met een queensize bed, 2 fauteuils en een kleine tafel om te ontspannen na een bezoek , opening in de kleine tuin, een open keuken, een tafel om te eten of te werken en een grote badkamer (douche+ bad), evenals aparte toiletten.

Huis in de stad privéparkeerplaats airconditioning tuin
Een Moving Tribute to My Grandmother Deze accommodatie gelegen op tuinniveau van een groot burgerlijk huis van 300 m² is doordrenkt met warmte, charme en karakter. De tuin en de grote privéparkeerplaats bevinden zich op een steenworp afstand van de wallen en de beroemde markt. Je hebt toegang tot de accommodatie via een eigen weg en kunt ontspannen in alle rust, terwijl je onmiddellijk toegang hebt tot de middeleeuwse stad. Zo kunt u genieten van Sarlat zonder het ongemak van verkeer en lawaai.

Troglodyte-huis in Périgord Noir (Dordogne)
Met familie, vrienden of een stel, beleef je de oorspronkelijke en ongebruikelijke ervaring van een verblijf in een grottenhuis in het hart van de hoofdstad van de wereld. Dit kleine herenhuis zal je toelaten om alle wonderen van Périgord Noir te ontdekken, maar ook om in alle rust op te laden, weg van de dagelijkse drukte. Uitgerust met een schaduwrijk terras, kun je in alle seizoenen genieten van het comfort en de charme van dit prachtige grothuis uit 1850. We verwelkomen je graag ☺️

"Gîte des lauriers" Huis met tuin
Deze stijlvolle accommodatie is goed voor koppels, vrienden, familie... -10% per week Het huis is gelegen in het hart van het dorp Mediéval van Saint Cirq Lapopie met een prachtig uitzicht op het dorp. De gite heeft directe toegang tot restaurants, galeries, veel ambachtslieden, pottenbakkers, schilders, juweliers... Een groot aantal activiteiten, wandelen in het dorp, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, boottocht, grotten bezoeken, kastelen bezoeken... Parkeren is gratis.

Dorpshuis
Dit is een volledig gerenoveerd dorpshuis van 50 m2. Je kunt genieten van de charme van het oude met alle gemakken die je nodig hebt. Het huis is gelegen op de begane grond met uitzicht op het dorpsplein aan de ene kant en de tuin aan de andere kant. Rustig en vredig, je hebt een grote woonkamer, eetkamer, keuken. Op een rij vind je een ruime slaapkamer met een badkamer en toilet met uitzicht op een groene ruimte. Oplaadstation beschikbaar - Extra prijzen.

Atypisch huis in het hart van de stad
Klein atypisch huis gelegen in het hart van de stad Gaillarde, rustig, terwijl het dicht bij alle voorzieningen ligt, de gastronomische Halle Gaillarde met zijn grote zonnige terras ideaal voor lunch of een snack in een groene omgeving,het Labenche museum en alle winkels . Zorgvuldig ingericht en cocooning. Woonkamer met uitzicht op het terras en de kleine tuin Vaatwasser, oven, magnetron,wasmachine,tv,internet. Parkeren op 100 meter .

La Chouette, Gezellige retraite met een adembenemend uitzicht
La Chouette is een pittoresk en privé dorpshuis met twee verdiepingen, genesteld in het middeleeuwse centrum van Saint Antonin Noble Val. Handgemaakte houten kasten en een gebogen trap zorgen voor warmte en charme. Een ommuurde tuin met onderste en bovenste terrassen biedt een spectaculair uitzicht over de rivier de Aveyron naar beboste heuvels bekroond door de Roc d'Anglar. La Chouette is in januari en februari gesloten.

Sparadis de la Tour: privé spa en sauna
🎀 Kortingstarief afhankelijk van de verblijfsduur, vanaf de 2e nacht! Van 2 tot 6 nachten -20%, van 7 nachten -30% 🎀 🎁 Geen Openingskosten in + 🎁 Ontdek de Sparadis de la Tour! Een volledig smaakvol gerenoveerd dorpshuis met: - Premium 3-zits spa voor echte massages! - Infrarood Sauna met vier zitplaatsen - Kwaliteit kingsize beddengoed - Volledig uitgeruste keuken - Zeer snel glasvezelinternet - airco en ventilator

Aangename studio in het hart van het dorp
Geniet van een stijlvolle woning in het centrum van het dorp. Dicht bij de thermale baden van Cransac, het kasteel van Bournazel, het dorp Belcastel, Peyruse le Roc.... Gelegen tussen Rodez en Villefranche de Rouergue, kun je het meeste uit onze prachtige regio halen. je kunt ook genieten van het landschap via voetgangerswandelingen of mountainbiken. je hebt ook een petanquebaan beschikbaar.

Huis met privétuin in de buurt van het stadscentrum
Gelegen op slechts 10 minuten lopen van het centrum en de beroemde markt, zul je genieten van mijn kleine herenhuis vanwege zijn eigen tuin, zijn rust, comfort, gezelligheid, charme, charme, rust. Het ligt ook dicht bij vele toeristische bezienswaardigheden in de buurt, zoals St Cirq lapoie, Rocamadour, Figeac...

Cottage du Capiol in Périgord
Typisch dorpshuis in de Périgord dicht bij alle winkels in het hart van het middeleeuwse dorp Cénac aan de voet van de Bastide de Domme, op minder dan vijf minuten lopen van de rivier de Dordogne. Je bevindt je op 10 minuten van Sarlat-la-Canéda, op 5 minuten van La Roque-Gageac, op 10 minuten van Beynac.
Populaire voorzieningen voor rijtjeshuizen in Lot
Gezinsvriendelijke rijtjeshuizen

Comfortabel herenhuis op 1 km van de thermale baden

⭐ elegant huis in middeleeuws dorp⭐

Eenvoudig en handig

LA VIGETTE Huisje in middeleeuwse stad

Het huis van Lili in het oude Périgueux

Gezellig klein huis in het hart van de stad

Het washuis

Klein huis
Rijtjeshuizen met wasmachine en -droger

Mooi dorpshuis met zwembad

Geïnventariseerd gebouw XVI, comfortabel, modern, rustig

In het hart van de Gorges du Tarn, pittoresk dorpje!

Buurtwoning

Atypisch centrum van Toulouse

De huizen van de Périgord Abbaye

Het huis van Henriette met tuin, gedeeld zwembad

Huis in het oude Nérac
Rijtjeshuizen met patio

"Het huisje", studio + patio, Palais de Justice

Comfortabel en design rijtjeshuis

Stijlvol, middeleeuws herenhuis en tuin de tuin

Prachtige T3 in de historische wijk van Marmande

Charmant huis met 5* uitzicht in het hart van Beynac

꧁ Mooi huis in Périgueux met buitenruimte ꧂

Charmant huis met eigen binnenplaats

Vrijstaand stenen huis in een rustig gehucht
- Chalets Lot
- Rijtjeshuizen Frankrijk