Vakantiewoningen in een schuur in Lot
Vind en boek bijzondere schuren op Airbnb
Best beoordeelde schuren in Lot
Gasten zijn unaniem: deze schuren kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

het kleine geluk in Périgord uitzicht zwembad platteland
charmant huisje, oude stenen schuur van het platteland, gerestaureerd. Geweldig voor een rustig verblijf, met uitzicht op het platteland en zonsondergangen. Gelegen in het hart van de toeristische Périgord, ben je dicht bij de must-sees: Sarlat, Lascaux, de bastides, de Dordogne-vallei en vele andere lokale schatten. 3-sterren, maximaal 4 personen, boven 2 slaapkamers met 1 bed 180x200, 2 bedden 90x200, 1 doucheruimte en toilet. Begane grond gezellige woonkamer met kachel, TNT TV, DVD. Volledig uitgeruste keuken, toilet.

De Grange de Bouyssonnade
Geclassificeerd als een gemeubileerde toeristische accommodatie die geschikt is voor maximaal 6 personen, in een gehucht op 4 km van het dorp Lalbenque Volledig uitgeruste open keuken met eethoek Ruime woonkamer met houtkachel en leeshoek Drie slaapkamers (2 met een tweepersoonsbed en een met 2 eenpersoonsbedden) Babyuitrusting beschikbaar (babybedje, kinderstoel, badkuip.) Badkamer met douche Separaat toilet 9 x 4,5 zwembad (zomerseizoen) Overdekt terras met tafel en stoelen Barbecue (houtskool niet inbegrepen)

Mooie omgebouwde schuur met verwarmd privézwembad
Gelegen binnen de glooiende heuvels van Aveyron biedt de accommodatie comfortabele accommodatie voor 6 personen. Met een eigen grote tuin en zonneterras met prachtig uitzicht over het omliggende platteland. Er is een groot verwarmd privézwembad geopend tijdens de zomermaanden. De lichte en luchtige accommodatie heeft een open woon-/eetkamer met drie slaapkamers en twee badkamers. Een geweldig uitgangspunt om te wandelen of te fietsen. Villefranche met alle voorzieningen ligt op nog geen 15 minuten rijden.

La Petite Maison prachtige verbouwde schuur
La Petite Maison is een privé vrijstaand huisje voor twee in een grote privé tuin. Vanaf september zijn de prijzen inclusief pellets voor de kachel De hottub blijft gedurende de winter open. gesloten indien onder -5 graden Gelegen in een rustige riviervallei op slechts 2k van een middeleeuws dorp met watervallen en voorzieningen Het huisje heeft een prachtig uitzicht op de rivier De rivier ligt op slechts 50 meter afstand met goede toegang tot wild zwemmen, kanoën, paddleboarden. Eigen parkeerplaats.

Gerenoveerde schuur met uitzicht op de Lot-vallei
🌾Een cocon van rust in het hart van het platteland🌾 Dit huisje van 320 m² is ontworpen om comfort, ruimte en gezelligheid te combineren. Het beschikt over 4 mastersuites, een slaapzaal, een lichte woonkamer, een grote eetkamer en een uitgeruste keuken. Binnenzwembad, bubbelbad met uitzicht, biljart, bowlingbaan: alles komt samen om te ontspannen en goede tijden te delen. Ideaal voor een verblijf met familie, vrienden of om seminars en retraites te organiseren in een rustige omgeving.

Borietta, in het hart van de gouden driehoek
Borietta ligt 9 km ten zuiden van Sarlat op de rotsachtige rand van Marqueyssac. Dit traditionele stenen huis in de Périgord biedt een spectaculair uitzicht op Domme, La Roque-Gageac en de rivier de Dordogne. Het ligt in het hart van de vallei van 1001 kastelen en heeft een ideale locatie om de meest prestigieuze bezienswaardigheden van de Périgord Noir te verkennen. Je zult gecharmeerd zijn van de rust, het authentieke karakter en het moderne comfort in een unieke natuurlijke omgeving.

Een unieke schuur tussen traditie en modernisme
Wanneer de oude schuur een landhuis wordt, combineert het moderniteit met rustieke charme... Gelegen in het hart van het Regionale Natuurpark van de Causses, kom en ontdek Aveyron en Lot vanuit dit huis genesteld in een klein gehucht, op 20 km van Villefranche de Rouergue en op 7 km van Cajarc. Deze charmante schuur, omgeven door natuur op een bosrijk perceel van 6000m2, biedt alle comfort die je wenst. In juni en juli hebben verblijven van een week (zaterdag tot zaterdag) de voorkeur.

Charmante cottage "Le Domaine de Laval"

Natuurhuisje Le Moulin - 1/2 personen
Comfortabel eco-cottage op 5 km van de A89 (afrit 22) aan de oevers van de rivier. Voor vakanties, bezoeken, werk. Een korte pauze bij het vuur in een natuurlijke en romantische omgeving volledig gewijd aan de natuur (inclusief: lakens, badhanddoeken, vaatdoeken, zeep, huishoudelijke producten, ontbijt op reservering). Oude molen (PMR toegankelijkheid) en privéparkeergelegenheid. Als het een plek van uitmuntendheid is voor rust en genezing, dan is het ongetwijfeld bij ons thuis.

de schuur van Valérie
60 m2 accommodatie in gerenoveerde schuur,groot terras,omheinde tuin en eigen parkeerplaats. Aan de poorten van de aubark en de vallei van het terrein. Op loopafstand van je woning vind je twee restaurants een supermarkt bakkerij,tabak📚. Voor je vrije tijd is het water voor vissen, speeltuintennis en jeu de boulesbaan. Vanuit het dorp komen er mooie wandelingen naar u toe. 20 minuten van LAGUIOLE en het prachtige L AUBRAC PLATEAU 5 minuten van het dorp D ESTAING.

Slaapkamer en eigen badkamer in een schuur
Klein gezin op het platteland die het plezier heeft u te verwelkomen in een privékamer met badkamer en privé toilet. Toegang vanuit de slaapkamer tot een klein schaduwrijk terras, de woonkamers van het huis zijn om organisatorische redenen niet toegankelijk Je bevindt je dicht bij de mooiste dorpen van Frankrijk "Estaing", "Espalion" in de Lot-vallei en uiteindelijk 25 minuten van het Aubrac-plateau. Inclusief linnengoed, bed in 140x190 Tot ziens Cindy & Joanne

Ongebruikelijk huisje met uitzonderlijk uitzicht
Deze oude geitenboerderij is gelegen op een uitzonderlijk natuurgebied, een UNESCO World Biosphere Reserve. Opknoping op de helling van de kloven van de Maronne, wordt u ondergedompeld in de natuur. Op het hoogtepunt van de vogels observeer je veel roofvogels en word je wakker met het geluid van hun lied. Met deze ongewone accommodatie, alle comfort, kun je een ander verblijf beleven, doordrenkt van een wilde, bewaard gebleven en originele natuur...
Populaire voorzieningen voor schuren in Lot
Gezinsvriendelijke schuren

Gîte "El Tio"

Landhuis met zwembad Le Moulinas

L'Hermitage in Occitanië, een boerderij in Penne

L'Etable Ancienne - The Old Stable at Bonbousquet

Landhuis op het platteland met zwembad in de buurt van Cahors

Gîte Le Couderc de Coubisou, gerenoveerde schuur

Charmant huisje in het hart van Sancy - Gerbaudie Ouest

De keuken van Alice in Maine: zo romantisch!
Schuren met patio

Absolute charme en rust in de Périgord Noir

Charmant Rose bij Laugerie Basse Gites

Oase aan de rivier: verbouwde schuur met natuurlijk zwembad

Bulle: stijlvolle verbouwde wijnschuur

Prachtige gîte met 1 slaapkamer, eigen patio en zwembad

Prachtig vakantiehuis in de Dordogne en verwarmd zwembad

The Old Goat House at Maison Guillaume Blanc

Gite aan de rivier met uitzicht
Schuren met wasmachine en -droger

Charmant huisje 14 pers - Zwembad & Spa - Lot (46)

La Palombière huisje Ecolodges natuurzwembad Spa

huisje Quercy 3 slaapkamers Les Granges du Barri-haut

Boerderij aan het meer

de stal van Mas

De boerderij van Baffol

Le Clos d'Adam prachtige cottage met zwembad

Star View
- Chalets Lot
- Schuren Frankrijk