Joerten in Lot
Vind en boek bijzondere joerten op Airbnb
Best beoordeelde joerten in Lot
Gasten zijn unaniem: deze joerten kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

De yurt van de Gîtes de la Bohème
Gelegen tussen Sarlat en Rocamadour in de Lot, zijn de Gîtes de la Bohème de tussenstop voor natuurliefhebbers en ongebruikelijke verblijven. Onze yurt is geschikt voor 6 personen en biedt alle comfort van een echt huis, maar in de nomadische geest. Prachtig ingericht, het staat midden tussen de weilanden van onze paarden en aan de rand van het bos. Tot slot zijn we dicht bij de prachtige geclassificeerde dorpen en belangrijke bezienswaardigheden om te bezoeken, om nog maar te zwijgen van de omliggende landschappen en ons 12x6 zwembad!

Prachtige droomperigord aan de rand van het bos
Mooie boerderij uit de 17e eeuw perfect gerenoveerd op een originele manier geclassificeerd als 3 sterren, gelegen in het hart van de Black Périgord rijk aan een uitzonderlijk erfgoed. In een oase van rust, aan de rand van het bos met zijn prachtige zwembad op de begane grond 1 grote keuken, een woonkamer, een kantoor, wifi, 2 slaapkamers, 1 badkamer en apart toilet, boven, 1 thuisbioscoop, 1 slaapkamer met toilet en badkamer. Zwembad, sauna, yurt (slaapkamer) parkeerplaats, pingpong, groot overdekt terras, weide en 1 paard.

Yurt 2-4 personen met SPA
Op zoek naar rust, rust en ontsnapping? Comfortabele yurt, omgeven door natuur, prachtig uitzicht, in het Parc Régional des Cévennes et Grands Causses Volledig uitgeruste keuken, droog toilet, buitendouche, beddengoed en handdoeken Terras met SPA, ligbedden, tuin Minimaal twee nachten. Nachttarief voor 2 personen + € 10/extra persoon. In de buurt: supermarkt, bar/restaurant/pizzeria, dokter, water met spelletjes In de buurt: Gorges du Tarn, Viaduc de Millau, Larzac, Grotten Roquefort, Micropolis, meren...

eigentijdse joert, Périgord noir, Lascaux
Genesteld op de open plek midden in het Zwarte Périgord-bos, zal onze eigentijdse yurt de perfecte verhuurder zijn voor je vakantie. Je kunt genieten van zowel de rust van de natuur als het adembenemende uitzicht op de heuvels, terwijl je dicht bij vele toeristische bezienswaardigheden bent: Lascaux-grot op 15 minuten afstand, het dorp Le Moustier met Roque St Christophe, Sarlat (30 minuten), om nog maar te zwijgen van het prachtige dorp St-Léon-sur-Vezère en zijn beloften van zwemmen op 5 minuten afstand...

mooi rond houten huis in de bomen
geniet van de charmante omgeving van deze atypische accommodatie midden in de natuur en op een paar minuten rijden van het stadscentrum van Lodève , op 15 minuten van het Salagou-meer, Caylar, dicht bij het Circus van Mouréze en het Circus van Navacelles. Het huis is rond , gloednieuw en werd begroet door de grote eikenboom die schaduw en sereniteit brengt. Er is een woonkamer met een kitchenette en een eethoek. Je vindt er een 160 tweepersoonsbed en je zult je in harmonie voelen met de natuur .

Eigentijdse joert aan de voet van de bergen
Eigentijdse yurt aan de voet van de Cantaliaanse bergen met alle gemakken van een huis en een prachtig uitzicht in alle seizoenen Ideaal voor een klein gezin of stel Uitgerust met een badkamer met toilet, een keuken, 2 slaapkamers waarvan één op de tussenverdieping voor kinderen en een pelletkachel Buiten een groot terras zonder uitzicht met uitzicht op de vallei en de bergen Deze woning ligt aan de achterkant van het land van de eigenaren met een eigen ingang en niet over het hoofd gezien.

Elvensong van Terre et Toi
Elven Song is een van de 3 hutten in het 100 hectare grote bos bij terre et toi . Het ligt op een bosrijke open plek net boven het meer,een met mos omzoomd pad leidt je naar de waterkant op 30 m afstand. Het frame is gemaakt van boomstammen,de muren en banken met de hand gebeeldhouwd van de aarde en afgewerkt met kleilakken. Het dakraam en de hoge ramen geven een licht en luchtig gevoel aan de binnenkant en zorgen voor een uitzicht op de lucht en bossen zonder van het kingsize bed te bewegen

La Voix du Ruisseau (Grote Joert)
In de rust van de bergen, midden in een ongerepte natuur, biedt onze yurt een ruime, lichte, comfortabel uitgeruste en gezellige woon- en slaapruimte. Het frame is gemaakt van bamboe, wat opmerkelijke esthetiek binnen het interieur creëert. De yurt is omgeven door privéruimtes onder oude bomen, in zon en schaduw, aan de beek en op een van de natuurstenen terrassen; een uitnodigende omgeving voor rust, contemplatie en gemeenschap met de natuur. Geweldige wandelmogelijkheden in de buurt.

Ongewone hut & Spa met panorama, dicht bij Sarlat
Landgoed "Rêve en Périgord". In het hart van de Périgord Noir, charmante hut, ongebruikelijk, rond, met zijn koepel om de lucht te bewonderen, zijn privé-spa, beschut, verwarmd tot 38°en het hele jaar in gebruik! Airconditioning en verwarming. Prachtig uitzicht vanaf je bank, de spa, de tuin en het terras op het Château des Milandes (Joséphine Baker), het Château Fort de Beynac en de Dordogne-vallei. Kleine hoek van het paradijs hoog, je kijkt uit op de "Vallei van 5 kastelen".

Hedendaags boerderijyurt
Je wilt een totale ontkoppeling en een verbinding met de natuur, kom en beleef de unieke en ongewone ervaring van het joertleven. 's Avonds val je in slaap met de sterren en' s ochtends bewonderen je vanaf het terras onze ezelvrienden, alpaca 's en kippen. Overdag bieden Montagne Noire en haar Pic de Nore je een prachtig panorama. Meerdere activiteiten:Wandelen , ATV, Lac des Saint Peyres, Passerelle de Mazamet, de Gorges du Banquet en de must-sees: Albi en Carcassonne

Joert in de vrije natuur
Kom en proef de charme van de Bouriane in de Lot in een yurt midden in de natuur De ideale omgeving om met gemak te genieten van de rijkdom van de natuur, de tijd te nemen Opgemaakte bedden, droog toilet, buitendouche op zonne-energie Tuinmeubilair, hangmat, ligzetels, diverse spelletjes op het terrein Koelkast, fornuis en servies aanwezig Ontbijt op basis van lokale en biologische producten die worden aangeboden tegen extra kosten en op reservering tijdens je verblijf

Yurt in de natuur
Onze joert ligt in het hart van de beschermde landschappen van de Lot en is een toevluchtsoord voor liefhebbers van natuur, rust en originaliteit. Dompel jezelf onder in een gezellige en romantische sfeer, op de grens van luxe en eenvoud. Perfect voor stellen die op zoek zijn naar ontspanning en ontkoppeling. Je vindt er alle gemakken van thuis. Hier zijn geen drukke menigten, geen lawaai, alleen jij, de sterren en het gefluister van de bomen.
Populaire voorzieningen voor joerten in Lot
Gezinsvriendelijke joerten

De stem van de beek (kleine joert)

Yourte Ethnique 'Machu Picchu'

Yourte mongole en permacultuur

Het ongewoon nabij Sarlat: Cabane en Spa & Panorama

Yourte natuur

Luxe Yurt Campsite in Auvergne Naturelle

Tijdloze joerten

Traditionele Mongoolse joert
Joerten met buitenterras

Comfortabele rustige yurt in het hart van de paarden

Mongolische yurt "la cepote"

Yurt met uitzonderlijk uitzicht en zwembad

Yourte ~ Namaste Homestay ~

Yourte Gorges du Tarn

Het paradijs van Limaye

Ongebruikelijke joert zomerzwembad in rustige natuur

In Mayné, het Gasconse domein
Huisdiervriendelijke joerten

Yurt met huisje in het hart van de Aubrac

Tijdloze joerten

Comfortabele en ontspannende yurt op de boerderij

Yourte Ethnique 'Kilimandjaro'

Yurt van 42 m2 in het hart van de Cantal

De Zuidwestelijke Yurt, aan de poorten van de Périgord

Cabane Spa Belle Etoile Dordogne

Atypisch rond houten huis
- Chalets Lot
- Joerten Frankrijk