Vakantiehuizen in Lot
Vind en boek bijzondere vakantiehuizen op Airbnb
Best beoordeelde vakantiehuizen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze vakantiehuizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Zeer rustige studio in een vrijstaand huis
Onafhankelijke studio, op de begane grond van een vrijstaand huis, met ingerichte keuken (koelkast, koffiezetapparaat, wasmachine, magnetron, oven, inductiekookplaat), grote badkamer (Italiaanse douche), nieuw beddengoed (april 2024). Gelegen in een zeer rustige impasse op 10minutenlopen van het centrum van Figeac. Gratis pendeldienst op 100 m. Afgesloten parkeergelegenheid, gratis op eigen terrein. Goed opgeleide dieren zijn welkom. Ik heb altijd in de omgeving gewoond en wil je graag voorzien van wat je moet doen!

Mooie vakantiewoning in Périgord Noir
Dit kleine hoekje van het paradijs gelegen in het hart van de Périgord Noir, in een oase van rust biedt je een prachtig verblijf, in een oude schaapskooi uit de 19e eeuw. In de buurt van een 18 T golfbaan, het dal van de Dordogne, de Vézère, de vele kastelen ( Castelnaud, Les Milandes, Beynac, Biron, Hautefort, enz ...) Les Grottes: Combarelles, Maxange, Font de Gaume, Tourtoirac, Rouffignac, Lascaux ect... De tuinen van Eau, Marqueyssac, Eyrignac etc. Wandelen, kanoën, vliegen,heteluchtballonnen etc

Duiventil met wellnessruimte, sauna en jacuzzi
Kom en laad je batterijen op in alle seizoenen in dit charmante kleine huisje weg van een privé gehucht in de South-Aveyron, tussen Albi en Millau (2 uur van Toulouse / Montpellier). De wellnessruimte met bubbelbad en houten tonersauna, woonkamer-solarium, massageruimte ('wellness' massages op aanvraag) wordt op reservering geprivatiseerd. Je wordt verleid door de rode zandstenen muren, de ecologische renovatie, de nette inrichting, het grote terras met de schaduwrijke pergola van deze voormalige duiventil.

Vakantiehuis La Petite Caussenarde
Deze rustige plek biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin. Gelegen in het hart van het platteland van Lotois. In de buurt van afritten van snelwegen en toeristische bezienswaardigheden (Cahors ,Rocamadour Padirac, enz...) We hebben ervoor gekozen om beddengoed en handdoeken niet in de prijs op te nemen. Ik kan ze voorzien voor de prijs van 15 euro per bed (opgemaakte bedden), maar je kunt je persoonlijke beddengoed meenemen. Voor een verblijf van 7 nachten, beddengoed en gratis handdoeken.

Charmante locatie in de Périgord
18e-eeuws gebouw met een charmante onafhankelijke accommodatie van 35 m2, volledig gerenoveerd met een terras om 's ochtends koffie te drinken in de zon. De studio is georganiseerd rond een keuken die open is naar een eiken bar met een zithoek en een aangesloten tv. De slaapkamer met Buletex beddengoed en stenen badkamer. Je bevindt je op een rustige plek terwijl je op minder dan een kilometer van winkels bent en zwemt in de Dordogne. Dicht bij de mooiste dorpen van Frankrijk, kastelen en tuinen.

Grote studio met terras met uitzicht op de rivier
Studio de 32m2 avec grande terrasse, il se trouve dans l'enceinte du beau village de Vianne, au calme et à deux pas des commerces. Des places de parking gratuites se trouvent en face du studio (1 min de marche). Depuis la chambre vous aurez une vue sur la rivière Baïse et les péniches, et depuis la terrasse une vue sur le jardin. L'accès au studio se fait par une porte au fond de notre jardin (coffre à clés). Draps, serviettes de bain et linge de maison fournis 🙂 voie verte toute proche.

La Tuillère: houten huis met uitzicht en zwembad
In een groot eigentijds houten huis gelegen op de hoogten van de gemeente Saint Cyprien in Corrèze, hebben we ervoor gekozen om een deel van ons huis te gebruiken voor vakantiewoning om het plezier te hebben van het ontdekken van onze prachtige omgeving. Terwijl je op het platteland bent, ligt het Tuillère huisje ook voor de deur van Brive-la-Gaillarde en dicht bij de opmerkelijke dorpen Saint-Robert, Turenne, Collonges-la-Rouge en de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne en Lot.

Vakantiehuis met verwarmd binnenzwembad
Ons huisje voor 4 personen is ideaal voor uw vakantie op het platteland, gelegen in een gehucht op 1,5 km van het dorp met winkels, grenzend aan het eigenaarshuis Het is van alle gemakken voorzien (vaatwasser, wasmachine...), een prachtig terras met plancha . Het heeft het hele jaar door een verwarmd binnenzwembad 17 km van Rodez, het historische centrum en het Soulages museum, is het huisje perfect gelegen om de Aveyron en de vele typische dorpen te verkennen, zoals Belcastel, Conques.

Charmante atypische studio 35 m2 De creatieve ontsnapping
Gepassioneerd door creatie, yoga en fietsen, nodig ik je uit om te komen rusten, te creëren, yoga te beoefenen, te fietsen of de omgeving te bezoeken. Je verblijft in onze studio 'The Creative Escape'. Gasten kunnen hun voertuig parkeren in de accommodatie, die privé en omheind is. De studio van 35 m2 is net gerenoveerd met een eigen ingang die je gratis toegang geeft. Het kruist en grenst aan mijn huis dat is gelegen in een rustige omgeving naast de restaurantwinkels.

de schuur van Valérie
60 m2 accommodatie in gerenoveerde schuur,groot terras,omheinde tuin en eigen parkeerplaats. Aan de poorten van de aubark en de vallei van het terrein. Op loopafstand van je woning vind je twee restaurants een supermarkt bakkerij,tabak📚. Voor je vrije tijd is het water voor vissen, speeltuintennis en jeu de boulesbaan. Vanuit het dorp komen er mooie wandelingen naar u toe. 20 minuten van LAGUIOLE en het prachtige L AUBRAC PLATEAU 5 minuten van het dorp D ESTAING.

Ongewone accommodatie met privé jacuzzi Millau
De tijd van een nacht, een weekend of meer komen om te ontspannen als een minnaar in een exotische omgeving en om de schat van de Grands Causses op te laden. Geniet van een suite voor twee met een eigen spa. DE BALI SUITE Deze suite met zijn warme en natuurlijke sfeer neemt je een nacht mee naar de eilanden. Gelegen in het centrum van Millau. De perfecte locatie om plezier en welzijn te combineren in een gezellige sfeer.

Klein huisje aan de oevers van de Garonne
Neem een pauze in deze oude broodoven die is omgetoverd tot een logeerkamer. Keuken met koelkast, magnetron en elektrisch fornuis, slaapbank voor 2 personen + kleine mezzanine voor een extra bed op aanvraag, badkamer en toilet. 2 overdekte terrassen en grote niet-omheinde bosrijke tuin aan de achterkant. Beddengoed aanwezig (lakens , handdoeken en theedoeken).
Populaire voorzieningen in vakantiehuizen in Lot
Gezinsvriendelijke vakantiehuizen

Charmant huis met alle comfort op het platteland met zwembad.

Landelijk huis

huis op 6 minuten lopen van het middeleeuwse centrum

Charmante accommodatie met zwembad

Gîtes bij Daniel Appartement Cevennes

Mooie onafhankelijke studio met terras

Klein onafhankelijk huisje voor 2 personen.

Bij de kleine olijfboom
Vakantiehuizen met terras

Authentiek Frans vakantiehuis met zwembad.

"La Loge de Barsac"

T2 Bucolique&Citadin Stadscentrum met buitenkant

Charmant huisje op het platteland, advitamrelais.

Huis met eigen parkeerplaats het hele jaar geopend

vakantiedorp 10 min Sarlat - midden in de natuur

The Hill Correze - appartement met twee slaapkamers met zwembad

Mooie gîte met twee slaapkamers.
Vakantiehuizen met wasmachine en droger

Het huisje Moulin de la Garrigue

Gîtes de la Moulinquié: de studio

Gîte onder de sterren in de Gorges du Tarn

charmante woning ski wandelen ontspanning Auvergne

Mooi huis met zwemmen en tennis

Gîte Sleep & Road

La Maison Estagnole

mooie accommodatie met karakter aan de rivier
- Chalets Lot
- Vakantiewoningen Frankrijk