Vakantiewoningen in een boomhut in Lot
Vind en boek bijzondere boomhutten op Airbnb
Best beoordeelde boomhutten in Lot
Gasten zijn unaniem: deze boomhutten kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La Hutlot boomhut met uitzicht op de rivier

Boomhut van de Alisier, spa, in de buurt van Sarlat
Ongebruikelijk verblijf in de regio Sarlat in Black Périgord. We zullen je verwelkomen in een boomhut die is geboren in een mooie hoek van de natuur van de accommodatie, tussen eikenbomen, holm eikenbomen en alisiers, afgelegen en alleen in het midden van 25000 m2 weiland. het tarief is inbegrepen: lakens, kussens en dekbedden (opgemaakte bedden bij aankomst) handdoeken, handschoenen, badjassen en slippers. ontbijt, geserveerd in een mandje dat wordt gehesen. water, elektriciteit, verwarming

De Cabane de L'Idylle Verwarmde jacuzzi Alle comfort
Kom tot rust in deze rustige en stijlvolle ruimte. Geniet van een prachtig uitzicht op 6 meter hoog, je bent alleen ter wereld! De jacuzzi wacht alleen op jou... Wat het seizoen ook is, je hebt altijd een onvergetelijk cocooningmoment tussen Corrèze en Périgord. Perfecte locatie voor sightseeing (zie Verhuurdersprofiel). Mogelijkheid tot opties op reservering (massage, dinermenu, gastronomisch bord om te delen, champagne, ontbijt, huur 2 CV, heteluchtballonvlucht...).

Een ongewone nacht aan het einde van de wereld in Lozère
Een ongewone avond in nergens De hut ligt aan een eikenboom met een terras van 5 m2 met uitzicht op de vallei en de causses. Het is uitgerust met een tweepersoonsbed met een intrekbare tablet en planken. Een toilet droog toilet en een douche met een waterpunt en een kleine keuken om te kunnen koken met een overdekt terras dat zorgt voor een lang verblijf. Bakkerij en supermarkt op 5 km afstand, restaurant op 3 km afstand zwembad op 12 km afstand. Parkeren op 150 m .

Nids in Périgord noir
We verwelkomen je aan de rand van het bos in een houten hut met een eigen spa, aangesloten tv en omkeerbare airconditioning. Na de parkeerplaats loop je 150m over een verlicht pad. Gelegen op 7 meter boven de grond, ben je alleen in de wereld voor magische momenten en proef je goede kleine gerechten die zelf bereid zijn met lokale producten en onze boerderij. Op tien minuten van Sarlat la caneda en Montignac-Lascaux zijn de activiteiten zeer gevarieerd en talrijk.

La Cabane de la Mésange (De Mees)
We waren erg blij om een nieuwe hut te hebben op Domaine de Lalande-Laborie, dicht bij Montignac-Lascaux en zijn beroemde grotten. Je zou onze hut waarderen vanwege het prachtige uitzicht op de bossen en weiden en het comfortabele en zeer gastvrije interieur! De hut is voorzien van airconditioning en is verwarmd. Een uitgestrekt zeer aangenaam terras waarop u een aperitief & ontbijt kan hebben, terwijl u kijkt naar de natuur (meiden, herten, eekhoorns).

Kom en verblijf in een boomhut!
Deze boomhut ligt dicht bij de stad Albi en is ideaal voor een verblijf vol charme, ideaal om te verzamelen. De hut is uitgerust met een badkamer in de vorm van een houten minihut aan de voet van de boom, wat erg handig is, evenals een kleine kitchenette met een inductiekookplaat, magnetron wastafel + het nodige om te koken+ specerijen). Perfect voor koppels die gewoon een pauze willen nemen, ontspannen, wandelen, lezen of niets willen doen.

Hut, chalet in het bos
Je zult genieten van de hut vanwege het uitzicht, de rust en de locatie in het bos. Perfect voor stellen. We accepteren om veiligheidsredenen geen kinderen jonger dan 12 jaar. De hut is uitgerust, keuken met gas, oven, koelkast enz.(olie, azijn, suiker, zout, peper, koffie, thee, kruidenthee aanwezig) Beddengoed aanwezig. Badkamer, droog toilet NIET ROKEN BUITEN EN BINNEN EN GEEN KAARSEN. Wij bieden kaarsen op batterijen voor je.

Luxe boomhut
Deze ongewone hut biedt echt comfort, met een prachtig houten terras met uitzicht op het bos. Een zomerkeuken met barbecue, koelkast en plancha beschikbaar. Het zwembad van de eigenaren is beschikbaar van juni tot eind september en is privé voor gasten van 10.00 tot 17.00 uur. Honden worden onder bepaalde voorwaarden geaccepteerd, neem contact met ons op voordat je je reserveringen bevestigt. Gratis parkeren in de buurt

De Lodge Du Chêne - Quercy
Ontdek Les Lodges du Quercy : drie hutten van 5 meter hoog in het hart van het regionale natuurpark Causses du Quercy in de Lot. Trakteer jezelf op een unieke ervaring midden in de natuur. Geniet van een gezellige slaapkamer, een badkamer met een grote inloopdouche en een luxe privé-spa voor momenten van absolute ontspanning ! Uitgerust met airconditioning en verwarming zijn de Lodges het hele jaar geopend.

Lodge La Palombière (met spa)
Een spectaculair verblijf in een hut op twee verdiepingen, 13 meter hoog opgehangen. Les Palombières is ruim, licht en open naar de vallei en biedt hoogwaardig comfort en totale onderdompeling in de natuur. Het hoogtepunt van de show: een eigen dakterras met verwarmd Scandinavisch bad, voor onvergetelijke momenten onder de sterren. Een ongewone, romantische en diep verfrissende ervaring.

La cabane du petit Bois
Kies voor een terugkeer naar de wortels in onze kreupelhut, met zijn mooie terras met uitzicht op de ondergaande zon, het zal je verrassen met zijn comfort en privacy leent zoetheid. Uitgerust met een tweepersoonsbed, eenpersoonsbed op de tussenverdieping, droog toilet en comfortabele badkamer, zal het je charmeren. Het ontbijt staat met zorg klaar voor een zeer aangenaam ontwaken!
Populaire voorzieningen voor boomhutten in Lot
Gezinsvriendelijke boomhutten

Hut in de Loges du Temps in Lunas

Boomhut

Cabane Amicie

De hut van Gardelac

Boomhut in een eik met een bubbelbad

Slaapkamerhut en table d'hôte.

Cabane Perché _ Colline de Boutiès _

Cabane 'Les Cent Ciels'
Boomhutten met buitenterras

Hemelse hut met eigen spa

Luxe kasteelhut - Spa/Jacuzzi en Sauna

Dolce Cabana: boomhut in een eik 8 m

Boomhutten en spa

La canopee - Uitzonderlijke hut

La cabane

Les Cabanes du Tertre 1

Hut in de Cévennes
- Chalets Lot
- Boomhutten Frankrijk