Vakantiewoningen nabij een strand in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties nabij een strand op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties nabij een strand in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties nabij een strand kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La Loge du Loriot adembenemend uitzicht
Onze accommodatie met een uitgeruste keuken is voor jou gereserveerd. Het kijkt uit op de Pont du Diable en heeft een uitzonderlijk uitzicht op onze authentieke landschappen. Het terras en een ontspanningsruimte helpen je de tijd te laten stilvallen. Een prachtige badkamer met inloopdouche en een slaapkamer met erker met uitzicht op een prachtig uitzicht. Allemaal voorzien van airconditioning. Ik ben een producent van biologische olijfolie, ik kweek en verwerk mijn olijven tot originele olijfpasta's. Meer informatie over de lalogeduloriot.

T3 zuid 2 slaapkamers, adembenemend uitzicht, terras, zwembad
Lamagitedespuys biedt de T3 "Lamado" geclassificeerd 3*, Résidence Matin du Sancy, chalet Chambourguet 6e verdieping. Vertrekwandelingen en mooie houten piste op 300m afstand om te skiën Skiliften liggen op 1500 meter afstand, gratis pendeldienst aan de voorkant in de winter. Winkels op 1500 m afstand Terrasse 15 m2 prachtig uitzicht 2 gesloten slaapkamers badkamer met bad Aparte toiletlinnen niet inbegrepen Zwembad 9.00 - 19.00 uur Gesloten op donderdag Gauge 16 personen Badhoed vereist Shorts niet toegestaan Gratis wifi

Grote studio in een kasteel met een privéstrand

Sweet Dream & Spa met uitzicht op de rivier (verwarmde koepel)
Sweet Dream, een adembenemend uitzicht op de vallei! Sweet Dream ligt in de Tarn-vallei en is het fruit van een jeugddroom die ik je wil aanbieden. Hier komen is de belofte van magische en ongewone momenten om je geliefde te ontmoeten, of speciale momenten te delen met familie. Feestvrienden en onrustige mensen, ga verder met zoeken, deze ruimte is gewijd aan rust. Dicht bij Toulouse, Montpellier, Albi, Rodez Verwarmde en geïsoleerde koepel Privé-spa's Verwarming Beschermde dorpen in de buurt

Een kleine, gezellige wijngaard in de buurt van de Tarn
Kom en geniet van "La Petite Vigne" in Prades Sainte Enimie , warm en typisch appartement in het hart van de kloven van de Tarn, op 2 stappen van de rivier in een klein pittoresk gehucht aan de rand van de rivier. Liefhebbers van de natuur en het buitenleven, met adembenemende landschappen, bevinden zich in het hart van het Cevennes Park, geclassificeerd als Werelderfgoed door UNESCO. La Petite Vigne is ideaal en ideaal gelegen om je vakantie te leven zoals je wilt in een uitzonderlijke omgeving.

Het huis van Jozef: aan het meer met privé spa
Het huisje,gerenoveerd in 2018, met vier sterren , biedt een vrij uitzicht over het meer van Pareloup. De omgeving, het comfort en het onderhoud van de site worden gecombineerd om ervoor te zorgen dat u een aangenaam verblijf heeft. Je hebt in het seizoen ook toegang tot het zwembad van de Domaine du CHAROUZECH-camping op 700 meter van de boerderij en alle diensten die worden aangeboden door viersterrencamping (catering, games, entertainment...). Je profiteert van directe toegang tot het meer.

"Gîtes Brun" Maison la Treille in het hart van het dorp
De Gîte de la Treille is gelegen in het hart van het middeleeuwse dorp Saint Cirq Lapopie met een prachtig uitzicht op het dorp. -10% korting per week. Je kunt genieten van het schaduwrijke terras onder het latwerk. Het huisje heeft directe toegang tot restaurants, galeries, veel ambachtslieden, pottenbakkers, schilders, juweliers..Een groot aantal activiteiten, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, boottocht, grotten bezoeken, kastelen bezoeken, dorpen bezoeken.. parkeren wordt aangeboden

Chalet Dordogne natuur - meer & Spa - Périgord noir
Ons chalet met spa bestaat uit hoogwaardige materialen en ligt op een uitzonderlijke geografische locatie, in het hart van de Périgord Noir naast een meer op een terrein van 9 hectare, zeer dicht bij het dorp Fossemagne waar je voorzieningen vindt (bakker, supermarkt, tabak, pers, koffie...). In het hart van de Dordogne kun je genieten van het feit dat je aan de rand van de grootste toeristische bezienswaardigheden bent om ze te bezoeken. Je verblijf bij ons zal onvergetelijk zijn.

Het huisje Au fil de l'eau in Bruniquel, gezellig en intiem
Charmant huis gelegen aan het water in de buurt van het middeleeuwse dorpje Bruniquel. Je zult genieten van de grote tuin zonder uitzicht op buren, de schaduw van de eiken en de lokale fauna (vogels, eekhoorns...). De rust van de natuur zal je batterijen opladen. Het park, het privéstrand met directe toegang tot de rivier bieden vele activiteiten: zwemmen (progressief waterniveau), vissen, kanoën (tot je beschikking). Nabijgelegen wandelpaden bieden je mooie wandelingen.

Lavoisier Cottage • Les Rivages Du Temps
Welkom in de haven van Bruniquel! Geniet van een ontspannend moment aan de oevers van de Aveyron, aan de voet van het Château de Bruniquel. Deze charmante rustige woning van 20 m2 biedt alle gemakken in het hart van de ongerepte natuur. Je zult genieten van een eigen Scandinavisch bad, vele wandelvertrekken voor het huis en een geweldige locatie in het hart van het Bastides Albigeoises-circuit. Het chalet, onafhankelijk, is gelegen op ons 7000 m² perceel naast ons huis.

Aan de voet van het kasteel van ★Sarlat op 5 minuten van de ★rivier op 2 minuten
LA MAISONNETTE DE JULIET Gelegen aan de voet van Château de Montfort Verharde steegjes, intiem dorp en rustige sfeer. Een echte oase van rust. In de hoofdstraat verwelkomen de brouwerij Le Centenaire en een kleine winkel je. De geografische locatie is ideaal. Dicht bij SARLAT (5 min), de rivier, de vele dorpen geclassificeerd als "Mooiste dorpen in Frankrijk", en de vele omliggende activiteiten (heteluchtballonnen, jigs, golf, grotten, kano's, zwemmen...).
Populaire voorzieningen voor accommodaties aan het strand in Lot
Appartementen nabij een strand

T3 Aan de voet van de pistes met wifi, rolstoeltoegankelijk

Charmant appartement in klein dorp

Suite Insolite deluxe Spa/Sauna

Appartement "Le Jean-Luce" met wifi Centre

De studio van Charlotte, 17m2 met buitenkant

Room Five hypercentrum parkeren

Comfortabele T2 in een uitzonderlijke omgeving

Mooi appartement, tuin en uitzicht op Cahors
Woningen nabij een strand

Limeuil - F2 - 2 tot 4 personen

HUIS 8 pers., dicht bij het meer met sauna, kano's, mountainbikes

Huis met een adembenemend uitzicht op de Lot-vallei

Bella Vista

Gîte Le repère des Chapelains - SLOW LIFE -

Middeleeuws huis met tuin

Stenen huis met uitzicht op het kasteel van Montfort, tuin

Groot dorpshuis
Flats nabij een strand

T2 Cabine*Wifi*Parking*Uitzicht op de bergen

De zon van Besse

Appartement in het hart van het resort, uitzicht op het meer en de pistes

Charmante accommodatie met zwembad

Mooi huisje aan de rand van de Allier

Comfortabel appartement T2, dicht bij de pistes

❤ Cocon 4P Centre SUPER BESSE: Stoeltjesliftvoeten

T3 Super Besse * Zuidbalkon * Zwembad * Parking
- Chalets Lot
- Accommodaties nabij een strand Frankrijk