Vakantiewoningen met kajak in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties voor kajakkers op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties voor kajakkers in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties voor kajakkers kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La Hutlot boomhut met uitzicht op de rivier

Uitstekende Gîte Spa & Sauna Privatives -5min- Sarlat
🏡 Welkom bij Villa Kiko – Privé Spa & Sauna het hele jaar door Trakteer jezelf op een onvergetelijk ontspannend moment aan de poorten van Sarlat-la-Canéda 💎 Wat je geweldig zult vinden: 3-persoons spa en privésauna het hele jaar door toegankelijk Nieuwe accommodatie met airconditioning, smaakvol ingericht Kingsize bed 180 cm voor optimaal comfort Terras met uitzicht op de natuur Uitgeruste keuken + Nespresso, servies, magnetron grill, enz. Gratis wifi, beddengoed en badjassen aanwezig Eigen parkeerplaats met elektrische oplaadoptie

Grote studio in een kasteel met een privéstrand

Historisch vakantiehuis in de Dordogne-vallei
Schitterend huis als geen ander in de Dordogne-vallei: op het plein van een monumentaal dorp, gebouwd in de 15e eeuw, houten lambrisering uit de 18e eeuw, gigantische stenen trap en stenen muren, grote open haarden... Veel geschiedenis verpakt in een ruim (1700 ft 2) huis uitgerust met alle moderne gemakken. Grote slaakamers met elk een badkamer. Ideaal gelegen om het gebied te bezoeken, Padirac, Rocamadour... Ook dicht bij winkels en restaurants. Bedlinnen, handdoeken, wifi en schoonmaakkosten zijn inbegrepen.

Vrijstaand huisje Warm in Castres
Kom en ontspan in deze mooie rustige T2, gelegen op slechts 7 minuten van het stadscentrum van Castres. De voordelen van de locatie van deze accommodatie: - Fietspad bij de afslag van de accommodatie - Gemeentelijk zwembad, park, golf - winkelgebied 900 m (super U, apotheek, tabak/pers, enz. - supermarkt 200 m, 3 minuten lopen - Mazamet-voetgangersbrug 25 minuten - Diverse meren en wandelingen in de buurt De + Mogelijkheid tot het huren van kajaks buitenkeuken met een plancha Nieuwe woning

LE CHALET DU THOR
Onafhankelijk chalet in het hart van Carladez voor 2 personen met groot terras gelegen op het land van de eigenaar zonder buren. Prachtig vrij uitzicht op de vallei. Privé buitentoiletten. Tuinmeubilair en BBQ. Tal van activiteiten, waaronder de GR 465-variant van de Chemin de Saint Jacques. Opmerkelijk eten en erfgoed. Entertainment: Sentiers de l'Imaginaire, Aurillac straattheaterfestival, landmarkten, enz. Ideale bestemming om je batterijen op te laden in het hart van de natuur.

Het huisje Au fil de l'eau in Bruniquel, gezellig en intiem
Charmant huis gelegen aan het water in de buurt van het middeleeuwse dorpje Bruniquel. Je zult genieten van de grote tuin zonder uitzicht op buren, de schaduw van de eiken en de lokale fauna (vogels, eekhoorns...). De rust van de natuur zal je batterijen opladen. Het park, het privéstrand met directe toegang tot de rivier bieden vele activiteiten: zwemmen (progressief waterniveau), vissen, kanoën (tot je beschikking). Nabijgelegen wandelpaden bieden je mooie wandelingen.

Milieuvriendelijke gewelfde schaapskooi aan de rand van een klif
Onze oude schaapskooi van 80m2 is volledig gewelfd. Het ligt 900 m boven zeeniveau in de natuur en op een klif. Het is een plek van rust gegarandeerd op 5 minuten van de A75 (gratis) en op het kruispunt van 3 natuurparken: de Aubrac, de Cevennes en die van de Grands Causses. Het huisje ligt op 10 minuten van de winkels en op 30 minuten van de Gorges du Tarn en Aubrac. Liefhebbers van steen, hout en metaal worden overwonnen door deze milieuvriendelijke plek...

Klein huis in het hart van de Aveyron-kloof
Smaakvol gerestaureerd met edele materialen (hennep gips, eiken vloeren, enz.), was dit mooie huis oorspronkelijk een schaapskooi, waarvan het al zijn charme heeft behouden. Gelegen op een terrein van 2 hectare, niet over het hoofd gezien, kijkt het huis uit op een schaduwrijke open plek, die toegang geeft tot de rivier en zwemmen. Het terras ligt op het zuiden. De grote woonkamer is licht en georganiseerd rond een centrale kachel: HUISHOUDEN NC

Gezellig huisje: veranda, zwembad en uitzicht op de vallei
De Gîte des Cimes, in Tulle, biedt een panoramisch uitzicht op de vallei, een gezellige veranda en een terras dat ideaal is om je batterijen op te laden. Het ligt op slechts 4 km van alle winkels en is geschikt voor zakenreizen en vakanties. Wifi, moderne apparatuur en absolute rust garanderen je comfort en sereniteit. Ontspan in de zomer aan het zwembad. Een perfecte omgeving om ontspanning, natuur en telewerken te combineren in Corrèze.

HUIS 8 pers., dicht bij het meer met sauna, kano's, mountainbikes
in het hart van de Aveyron genieten van een uniek en rustig verblijf in een comfortabel vrijstaand huis op 30 meter van het meer van Villefranche de Panat, ideaal voor gezinnen, vissers en sporters.... het strand , zwemmen, wandelen, kanoën ... Wekelijkse verhuur van zaterdag 14.00 uur tot de volgende zaterdag 10.00 uur Weekendverhuur van vrijdag 17.00 uur tot zondag 17.00 uur

ESTIVA: The Hobbit Loft - Uitzicht / Spa / Zwembad
De Loft Du Hobbit is een heel mooi grottenhuis dat het beste past in een beschermd en idyllisch landschap. Zonder uitzicht (parkeren en privétoegang, uitzicht op geen woning, zeer beschermde omgeving in het bos, privéspa), haal je het meeste uit de natuur en het uitzicht dankzij de privacy van hoge kwaliteit.
Populaire voorzieningen voor accommodaties voor kajakkers in Lot
Woningen met kajak

Lilies cottage

Geweldig stenen huis met park en zwembad in Sarlat

Maison Loulie: uitzicht op het meer en de Gorges de la Truyère

Fonbelle - Privéponton, kano en waterfiets

Le Moulin, huis 370 m2 eigendom met zwembad

Huis op het schiereiland Ambialet, Tarn-vallei, 30 minuten van Albi

De natuur van de zintuigen. Les Sources. Natuur en rust

Écogîte Lalalandes Aveyron
Huisjes met kajak

La Tuilerie Grange, alleen voor volwassenen, twee bedden met eigen badkamer

7 vakantiehuisjes 50 slaapplaatsen 2 zwembaden, Dordogne Bergerac

Le Petit Chateau (accommodatie voor volwassenen)

Cote du Grel 4/5, zwembad, balkon, tuin. Topgebied

Lake House II - Alauzet Ecolodge + Nature spa

Lake House I // Alauzet Ecolodge + Nature spa

Familiehuis, aan de rivier

Marcadis Gite @Finders Keepers Frankrijk. Alleen volwassenen
Houten huisjes voor kajakkers

Perfect uitzicht!

Hut met PRIVÉJACUZZI, in het bos

Stenen huis, privémeer

Hutten in het bos, 2 badkamers, keuken, tuin 5 personen
- Chalets Lot
- Accommodaties met kajak Frankrijk