Vakantiewoningen met vuurplaats in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met vuurplaats op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met vuurplaats in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met vuurplaats kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Luxe afgelegen kasteel met zwembad en bubbelbad
Welkom in ons prachtige landhuis, genesteld in glooiende, beboste heuvels. Geniet van een uitzonderlijk 180° uitzicht op de Dordogne tijdens het zwemmen in ons overloopzwembad (alleen geopend van mei tot oktober) of bubbelbad (het hele jaar beschikbaar). Onze accommodatie ligt op 4 hectare rustig platteland aan de top van de groene valleien van de Dordogne. Leun achterover, drink een glas wijn en kijk hoe de heteluchtballonnen bij zonsopgang of zonsondergang door de lucht zweven. Gebruik onze fietsen om de omgeving te verkennen of buiten te barbecueën en geniet van het landschap.

La Petite Maison prachtige verbouwde schuur
La Petite Maison is een privé vrijstaand huisje voor twee in een grote privé tuin. Vanaf september zijn de prijzen inclusief pellets voor de kachel De hottub blijft gedurende de winter open. gesloten indien onder -5 graden Gelegen in een rustige riviervallei op slechts 2k van een middeleeuws dorp met watervallen en voorzieningen Het huisje heeft een prachtig uitzicht op de rivier De rivier ligt op slechts 50 meter afstand met goede toegang tot wild zwemmen, kanoën, paddleboarden. Eigen parkeerplaats.

La Maison OrAzur: jacuzzi-spa - terras - uitzicht

Idyllisch huis in de Causse

Het huisje in de prairie mas les rivières
Gites de charme. Sur le plateau de la Margeride, située à 1100m d' alt,ancien four à pain de 50m2 en pierre et lauze entièrement rénové et proche du lac de Ganivet(pêche et baignade) 10mn à pied,étang privé Idéal pour le repos, les randonnées, les activités de plein air, la cueillette de cèpes, le ski nordique. Visite de la réserve des bisons d Europe et des loups du Gévaudan etc Les voyageurs sont tous les bienvenus quelle que soit leur origine. Autre logement dispo: un petit coin de paradis.

De kleine ruïne.

Minihuis en zijn Scandinavische bad
tiny house trailer en bubbelbad verwarmd met hout met jets en LED 's. Uitgerust met badkamer met droog toilet, uitgeruste keuken, woonkamer met bz,twee slaapkamers boven, waaronder een beveiligd door kinderhek en net om te rusten, het is van alle gemakken voorzien voor je verblijf. Buiten,midden in de natuur, geniet je van de vuurplaats,een dutje in de schommel en het Scandinavische bad. Rustige plek geen feestgangers of luidruchtige avonden:kamperen op 1 km afstand daarvoor..dank je

Lodge Wellness & Spa dicht bij Padirac en Rocamadour

17e-19e eeuwse watermolen in de wilde Tarn-vallei!
Gelegen in het Nationaal Park van de Grands Causse, zal deze prachtige 17e-eeuwse watermolen en zijn 17-19e-eeuwse huis op een 3,5 ha domein, diegenen verrassen die op zoek zijn naar een rustige, groene en idyllische plek om hun vakantie door te brengen in een typisch en authentiek Frans landhuis. Het huis heeft 3 kamers, een grote woonkamer, en is geschikt voor 7 gasten.

Hangar als een grote hut
Aan de boszijde en in het hart van een set van twee traditionele Perigordiaanse huizen, is rust in totaal en de plek leent zich voor positieve introspectie, alleen of als koppel. Slechts één must in de winter: gooi een paar houtblokken in de kachel en draai de ventilator in de zomer als je ervan geniet.2 slaapkamers zijn beschikbaar in de woning.

Chalet in het hart van de Auvergne
In een huisje dat is ontworpen voor je welzijn, kom je opladen op een hoogte van meer dan 850 m in het hart van de natuur in de buurt van meren en bergen, maar ook buiten sporten terwijl je geniet van een uitzonderlijke omgeving. of je nu een fan bent van momenten van ontspanning of sensatie, je vindt alle activiteiten aangepast aan je wensen.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met vuurplaats in Lot
Woningen met vuurplaats

Truffel van Quercy - Le Colombié

Mooie boerderij, verwarmde ommuurde tuin met zwembad

L'Acolyte | Charmant huisje in het hart van Quercy Blanc

Privé spa zonder buren - -Sky House Agen- -

het huis van geluk met een zuidwestelijk accent

Maison Périgord Noir met spa

Château de Giverzac, de Hameau Cyrano de Bergerac

Veyrieres Gites - Tussen Lot & Dordogne
Appartementen met vuurplaats

T2 Airconditioner

Kleine, zeer functionele studio

金 Le Continental • Charme en rust in Toulouse

Appartement van 38 m² op 2 minuten van Auch

Domaine de Domingeal 3-sterren toeristisch gemeubileerd

Mooi uitzicht op de vallei

appartement T2

Prachtig huisje 2 kamers Uitzicht ⭐️ Margeride / Ht Allier
Houten huisjes met vuurplaats

Cabane du Canada

De hut op de boerderij

Het relais van d'Artagnan

De houthakkershut

Eco-lodge voor geliefden. In het hart van de Périgord.

Houten hut met uitzicht op de Sancy

vrijstaande hut 'zonsondergang' 'cabane en bois'

Het houten huis - Domaine St-Amand (1)
- Chalets Lot
- Accommodaties met vuurplaats Frankrijk