Vakantiewoningen met open haard in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met open haar op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met open haard in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met open haard kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Luxe afgelegen kasteel met zwembad en bubbelbad

Charmant traditioneel huis, gedeeld luxe zwembad
Kom voor herfst/winter 2025/6 met 30% korting!! (Al toegepast) Een charmante boerderij gelegen op 10 hectare grond, in een benijdenswaardige positie met uitzonderlijk uitzicht. Om op elk moment van het jaar van te genieten. Zoek in de lente naar orchideeën; luieren bij de (gedeelde) infinity pool in de zomer; geniet van geroosterd vlees en kastanjes in de open haard in de herfst of gezellig naast de kerstboom met familie in de winter. Saint Robert, een van 'Les Plus Beaux Villages des France', ligt op slechts een paar minuten of 20 minuten lopen.

Privé houten huisje en exclusief bubbelbad in de buurt van St Antonin
Gelegen aan de rand van een tuin met een eigen bos erachter is 'Little Owl' hut. Een gezellige ruimte op het platteland met een houtgestookte hot tub. Er is een romantisch kingsize bed, een inloopdouche en toilet, kitchenette en houtkachel. De hut is een perfect gezellig toevluchtsoord in de winter of een ideale plek om te zonnebaden en sterren te kijken in de zomer. Op tien minuten van Saint Antonin Noble Val aan de Gorges d'Aveyron met een prachtig uitzicht, cafés, markten, restaurants, bezoeken en nog veel meer voor een perfecte vakantie.

Idyllisch huis in de Causse

Gîte de la Treille in Saint Cirq Lapopie
Dit elegante huis ligt in het hart van het middeleeuwse dorp Saint-Cirq-Lapopie en biedt een uitzonderlijk panorama van de daken en de vallei. Een prestigieus adres, het huisje ligt op een toplocatie, dicht bij gerenommeerde restaurants, kunstgaleries en ambachtelijke workshops: keramiek, schilderen, sieraden... Veel activiteiten zijn beschikbaar voor u: wandelen, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, grotten en kasteelbezoeken. -10% voor elke geboekte week. Privé parkeren inbegrepen.

Huis "Hobbit" les petits Bonheurs
Ongebruikelijke accommodatie in een "hobbit" sfeer genesteld aan het einde van een wilde tuin met uitzicht op de stad. Toegang is via een wandelpad (steil). De accommodatie bestaat uit een woonkamer met open haard, kleine keuken, nis voor slaapkamer, kleine badkamer, terras met uitzicht op de vallei en de stad (op 1 km afstand), en een nieuw, houtgestookt bad (buiten de zomer) Kaarsen en muziek zijn beschikbaar vanwege de sfeer Ideaal voor een romantisch verblijf of tijdloze tijd!

Bodétour, charmante tour voor een ongewoon verblijf
Mooi huisje met een karakter gelegen in een charmant versterkt dorp Aveyron. Dicht bij Rodez, Aubrac, Millau, de Gorges du Tarn, is deze accommodatie ideaal voor 2 personen die de regio op een originele plek willen ontdekken. Het huis heeft een zeer charmante en volledig gerenoveerde architectuur die een eigen terras biedt. Geniet van de rust van het dorp. Wees proactief, er is geen handel in het dorp (10 minuten met de auto naar de dichtstbijzijnde winkels)

Volledig gerenoveerde schuur.
Onconventionele accommodatie in een groene omgeving. Je hoort het geluid van vogels en het lied van de beek voor een gegarandeerde rust zonder andere geluiden dan die van de natuur. Ook een romantisch uitje voor een gezellige avond bij het fornuis in de winter of op een zonnig terras in de zomer. De rustieke en minimalistische aspecten worden ook benadrukt: droge toiletten, verminderde oppervlakken en lay-outs, maar uitgevoerd met smaak en eenvoud.

Ecologisch huisje La petite Joulinie La Maisonnette
Het zeer warme huisje is op een chique en traditionele manier ingericht. Klein houten terras met prachtig uitzicht op de vallei. Volledig uitgeruste keuken, houtkachel, 1 badkamer (douche) 1 queensize tweepersoonsbed. Alles is smaakvol gerenoveerd met milieuvriendelijke materialen. Kom weer in contact met de natuur tijdens deze onvergetelijke accommodatie. Neem contact met ons op voordat je reserveert om zeker te zijn van wat je wilt.

Spa en Noords bad - Chalet in de Zwarte Driehoek
GEWELDIG voor een romantisch verblijf, in elk weer en in elk seizoen. Cocooning chalet van 32 m ², comfortabel, midden in de natuur. Eigen en onbeperkt Scandinavisch bad, vuurplaats, tuin en terras uitgerust. Geniet ondergedompeld in het warme water van de mooiste sterrenhemel in Frankrijk voor magische momenten en onvergetelijke herinneringen.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met open haard in Lot
Woningen met open haard

Loft Lenzo 2/3 personen met jacuzzi

La Montredonaise

Het huisje Au fil de l'eau in Bruniquel, gezellig en intiem

De kleine ruïne.

Charmant huisje op het platteland in het hart van de Périgord

ESTIVA: The Hobbit Loft - Uitzicht / Spa / Zwembad

Écogîte Lalalandes Aveyron

Sfeervolle boerenhoeve nabij Belvès met zwembad
Appartementen met open haard

Chic appartement Wifi Netflix Airco Terras Parking

Dakappartement aan de Garonne

Gezellig wit

T2 volledig onafhankelijk

Le Nid des Grenadiers - Appartement van kwaliteit 3p

Appartement 80m2 - 6 pers - Cordes sur Ciel

Romantische/ongewone accommodatie

Les Carmes
Villa's met open haard

Charmant huis tussen Sarlat en Lascaux

Stenen schuur met een zwembad en een meer.

Le Chamara, atypische villa met uitzonderlijk uitzicht

Ongebruikelijk huisje met SPA, MilhaRoc

Gîte de la treille

Luxe Frans stenen landhuis

Gîte del Mas - Natuur en jacuzzi
- Chalets Lot
- Accommodaties met open haard Frankrijk