
Vakantiewoningen met wasmachine en droger in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met wasmachine en -droger op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met wasmachine en -droger in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met wasmachine en -droger kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Luxe afgelegen kasteel met zwembad en bubbelbad
Welkom in ons prachtige landhuis, genesteld in glooiende, beboste heuvels. Geniet van een uitzonderlijk 180° uitzicht op de Dordogne tijdens het zwemmen in ons overloopzwembad (alleen geopend van mei tot oktober) of bubbelbad (het hele jaar beschikbaar). Onze accommodatie ligt op 4 hectare rustig platteland aan de top van de groene valleien van de Dordogne. Leun achterover, drink een glas wijn en kijk hoe de heteluchtballonnen bij zonsopgang of zonsondergang door de lucht zweven. Gebruik onze fietsen om de omgeving te verkennen of buiten te barbecueën en geniet van het landschap.

Roze baksteen appartement in het historische hart - parkeerplaats
In het hart van het historische centrum, dit appartement met de charme van het oude: balken (aandacht voor de grote), hout en bakstenen genieten van alle gemakken van de moderniteit. Bestaande uit een uitgeruste keuken met uitzicht op de woonkamer (slaapbank), een slaapkamer met een badkamer en een apart toilet. Op de tweede verdieping, zonder liften, met een laatste trap, een beetje steil, maar zodra je aankomt, ben je er weer! En als het appartement niet beschikbaar is, boek dan "Rose-brique, herenhuis" in een nabijgelegen straat.

Grote studio in een kasteel met een privéstrand
De studio is gelegen in het Chateau Salamon, dat uitkijkt op de rivier de Tarn (of het meer van Lacroux) en profiteert van een uitzonderlijk uitzicht. De alomtegenwoordige natuur nodigt uit tot rust en ontspanning. Het heeft een privéstrand met ponton en een 'Jeu de boules' speeltuin. Veel activiteiten: wandelingen vanaf het kasteel, kano 's (inbegrepen in de huur), vissen (met of zonder visvergunning), culturele bezoeken, enz. Er is veel aandacht besteed aan het plezier, de ontspanning en de esthetiek van de plek.

La Maison OrAzur: jacuzzi-spa - terras - uitzicht
Trakteer jezelf op een onvergetelijk uitje in ons charmante huisje, met eigen overdekte spa, voor een verblijf in het teken van welzijn en ontspanning. Ideaal voor koppels die op zoek zijn naar rust en authenticiteit, deze cocon met uitzicht op de natuur nodigt je uit om te vertragen, te ademen en te genieten van het huidige moment. Het huis wordt omgeven door groen en onthult zijn karakter door de rauwe schoonheid van de steen en de warmte van het hout, in een sfeer die zowel intiem als warm is.

T2 volledig gerenoveerd rustige buurt
Geniet van een nieuwe, stijlvolle en op een prima locatie. Deze gerenoveerde T2 bestaat uit een slaapkamer, woon/eetkamer, keuken en doucheruimte met toilet. Gelegen op 15 minuten lopen van de kathedraal, op 5 minuten van het stadion kun je genieten van alle voorzieningen. Werknemer of gast, je hebt een eigen ingang en gratis parkeergelegenheid. Op aanvraag: - Mogelijkheid om je 2 wielen in een gesloten garage te schuilen. - Opzetten en voorbereiden van een tweede bed (indien 2 aparte bedden).

Huis in de stad privéparkeerplaats airconditioning tuin
Een Moving Tribute to My Grandmother Deze accommodatie gelegen op tuinniveau van een groot burgerlijk huis van 300 m² is doordrenkt met warmte, charme en karakter. De tuin en de grote privéparkeerplaats bevinden zich op een steenworp afstand van de wallen en de beroemde markt. Je hebt toegang tot de accommodatie via een eigen weg en kunt ontspannen in alle rust, terwijl je onmiddellijk toegang hebt tot de middeleeuwse stad. Zo kunt u genieten van Sarlat zonder het ongemak van verkeer en lawaai.

De kleine ruïne.
Wij bieden onze gasten veel rust en ruimte in een prachtige natuurlijke historisch beschermde omgeving (Saut de la Mounine), 3 authentieke stenen huizen uit 1885, een prive zwemvijver, eigen parkeerplaats, een grote tuin , meubels, barbecues, moestuinen , een kruidentuin, en een geweldig uitzicht. We koken graag voor u: ontbijt, 3 gangen menu of een semi voorbereide maaltijd klaar voor u als u aankomt. het strand aan de rivier de Lot is op loopafstand, leuke dorpjes en markjes te bezoeken.

Ingres en Bourdelle zullen uw buren zijn.
Charmant appartement, rustig, in een oud gebouw volledig gerenoveerd, gelegen in het historische centrum van Montauban, het heeft een eigen terras met uitzicht op de Tarn en de oude brug. Op 50 meter van het Ingres Bourdelle Museum, op 150 meter van de Place Nationale van haar plaatsen van leven, het entertainment van het hart van Bastide, is dit appartement ideaal gelegen om Montauban en zijn geschiedenis te ontdekken. Zeer goed uitgerust, het is ook geschikt voor professionals.

Lodge Wellness & Spa dicht bij Padirac en Rocamadour
Geweldig voor nachten, weekenden of een week Ideaal gelegen, dit is de perfecte uitvalsbasis om de bezienswaardigheden van Lot te bezoeken. Volledig gerenoveerd chalet dat geschikt is voor maximaal 5 personen , op een verfrissende plek, om een moment midden in de natuur te leven, in privacy en comfort. 4000 m2 tuin, JACUZZI op intiem terras van 40m2, barbecue, volledig uitgeruste keuken, 3 slaapkamers, flatscreen-tv, open haard.

Licht en rustig 3* appartement in het historische centrum
Zonnig appartement op het zuiden. Het is gelegen op de derde verdieping van een oud gebouw ZONDER lift. Warme sfeer. Zeer rustig niet over het hoofd gezien. 70 m2, heeft 2 slaapkamers, een grote woonkamer en een keuken. Gelegen in het hart van het middeleeuwse centrum van Cahors. Gratis OPENBARE parkeergelegenheid op 400 meter afstand. Driesterrenbeoordeling van Lot Tourisme.

Voormalige oranjerie 18e eeuw
Dit charmante kleine onafhankelijke huis zal je verleiden met zijn charme die het oude en moderne comfort combineert. Ideaal voor een lang verblijf, het is gelegen in een familie-eigendom van 18°S. Je hebt een heel mooi uitzicht op het bosrijke park en doorkruist door een rivier - dicht bij Gramat 10 km, Figeac 25 km en St Céré op 17 km afstand.

Loft in Moulin, atypisch
Moulin du XVIe, stenen constructie, rustig, bosrijk, bosrijk, aan het water, in het hart van de Gaillacois Vineyard, aan de Bastides weg, tussen Gaillac en Cordes sur Ciel, 25 km van Albi geclassificeerd als werelderfgoed van Unesco, 70 km van Toulouse. 1 km van Cahuzac sur Vère, alle voorzieningen en unie van initiatieven.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met wasmachine en -droger in Lot
Appartementen met wasmachine en -droger

Duplex aan de bomenrijke binnenplaats - tussen station en het Capitool

Le Terracotta: appartement met groot terras

Onafhankelijke kamer op een prachtige binnenplaats.

-Jungle- Les Petits Gallards

L'Hortensia Saint-Aubin

Juweeldoos op de Garonne: Parkeren / Balkon

"DE LOFT" hyperstad AIRCONDITIONING

'Cocooning', hart van Souillac. {tidordognehomes}
Woningen met wasmachine en -droger

Rust en luxe in de bergen. Uitzicht op de vallei.

Gîte de la Germanie

Charmant huis • Subliem uitzicht en infinity pool

Natuurpauze. Rustig Cosmos-huis + parkeerplaats

Kleine gîte du Circaète

Huis Rossignol, verwarmd zwembad en tuin

De Thesaurus

Ideaal voor de Dordogne, stijlvol centraal Sarlat-huis
Flats met wasmachine en -droger

Gezellig appartement in het centrum van Albi.

Nieuw: De put van Sarlat (in het hart van Sarlat)

De Cocon Sarladais Centre Parking Tuin Terras

De tussenstop als thuis!

Appartement op de begane grond met privéparkeerplaats

Urban Tourneurs

Sarlat, appartement T3 met airconditioning privéwoning

Duplex met airconditioning, historisch centrum, Carmes.
Bestemmingen om te verkennen
- Gezinsvriendelijke accommodaties Lot
- Accommodaties nabij de piste Lot
- Rijtjeshuizen Lot
- Woningen Lot
- Tiny houses Lot
- Accommodaties met patio Lot
- Privésuites Lot
- Service-appartementen Lot
- Accommodaties met ontbijt Lot
- Kastelen Lot
- Accommodaties voor rokers Lot
- Boomhutten Lot
- Accommodaties met buitenterras Lot
- Accommodaties met een zwembad Lot
- Accommodaties met oplaadpunt voor elektrische auto's Lot
- Accommodaties met sauna Lot
- Huisjes Lot
- Boerderijen Lot
- Appartementen Lot
- Kampeerterreinen Lot
- Houten huisjes Lot
- Lofts Lot
- Bed & breakfasts Lot
- Flats Lot
- Hotelkamers Lot
- Ecolodges Lot
- Accommodaties nabij een strand Lot
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Lot
- Tenten Lot
- Vakantiewoningen Lot
- Accommodaties met thuisbioscoop Lot
- Huisdiervriendelijke accommodaties Lot
- Schuren Lot
- Gastenverblijven Lot
- Joerten Lot
- Accommodaties nabij een meer Lot
- Accommodaties met vuurplaats Lot
- Accommodaties met bubbelbad Lot
- Villa's Lot
- Accommodaties met kajak Lot
- Accommodaties met open haard Lot
- Campers Lot
- Chalets Lot
- Accommodaties aan het water Lot
- Accommodaties met wasmachine en -droger Frankrijk




