Vakantiewoningen in een appartement in Lot
Vind en boek bijzondere appartementen op Airbnb
Best beoordeelde appartementen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze appartementen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Le Rousseau Sarlat
Le Rousseau Sarlat bevindt zich in het oude middeleeuwse stadscentrum in Sarlat-la-Canéda. Deze accommodatie heeft gratis wifi. Het appartement met airconditioning bestaat uit 1 aparte slaapkamer (bedize 160 x 200), een woonkamer met een 2 slaapbank, een volledig uitgeruste keuken en 1 badkamer met een douche. De woonkamer is voorzien van een flatscreen-tv. Souillac ligt op 27,4 km van het appartement en Gourdon ligt op 25,7 km afstand. De luchthaven Brive-La Roche ligt op 45,1 km van de accommodatie.

Gîte du Claud de Gigondie - Gîte van MAX
Onze Gîte biedt de authenticiteit van de Dordogne met zijn prachtige steen. Ons park is bosrijk en afgesloten. Ontspanning is gegarandeerd in deze landelijke en charmante plek. Het ligt op 1km van Montignac-Lascaux aan een kleine landweg. De gîte bevindt zich op de eerste verdieping van een prachtig gebouw, onder een prachtig frame vind je alle comfort en een prachtig terras. Volledig uitgeruste keuken, grote lichte badkamer, een groot comfortabel bed, een prachtige bank om te loungen en een bureau.

Langs de Garonne & aan de voet van de Pont-Neuf
Appartement de 40 m² dans le centre de Toulouse, en plein cœur du quartier Saint-Cyprien (quartier historique), et près des berges de la Garonne. Il se trouve au 2ième et dernier étage d'un immeuble typiquement toulousain Dans une rue calme et proche de tous les commerces, à 10 min à pied du Capitole, 5 min du marché couvert et du métro (Ligne A - Arrêt Saint-Cyprien). Toutes les commodités sont accessibles a pied (supermarché, boulangerie, boucher, fromager, restaurants & bars, etc...)

- Studio terras/hartje stad/alles uitgerust -
Welkom in het hartje van het historische centrum van Figeac. Onze gerenoveerde ruimte combineert moderniteit en geschiedenis en biedt oude charme, faciliteiten en comfort met twee 160x200 bedden, waaronder een Japanse futon voor een unieke slaapervaring. Wifi, smart-tv, voorzieningen in de buurt, loop door de stad. Geniet sereen van het schaduwrijke en eigen terras. Ontdek met plezier de charme van de Lot, een unieke ervaring waar verleden en heden harmonieus met elkaar verweven zijn.

Accommodatie in oude molen - uitzonderlijk uitzicht
Atypische en onafhankelijke accommodatie met airconditioning van 60m2, volledig gerenoveerd, in een oude watermolen, aan de rand van de rivier. Volledig uitgeruste keuken, queensize bed + slaapbank, zonnig terras, nette inrichting, ... je vindt alles wat je nodig hebt tijdens je verblijf. 3 minuten van Lac du Salagou en 40 minuten van Montpellier, kun je vanaf je terras een adembenemend uitzicht op de rode kliffen van Salagou bewonderen en genieten van de rust van het achterland.

In het hart van Albi, magisch uitzicht op de Tarn
Charmant appartement van 50 m ². In het hart van Albi, een prachtig uitzicht op de Tarn, op twee stappen van de kathedraal en de prachtige zalen met een zeer handige HANDIGE supermarkt die elke dag geopend is. Je loopt rond Albi en geniet van de vele restaurants en winkels, evenals prachtige zonsondergangen op de Tarn. Mogelijkheid om zelf in te checken per SLEUTELKLUIS. Het appartement heeft 1 slaapkamer met groot tweepersoonsbed, een woonkamer met slaapbank.

**NIEUW** Gezellig nest voor twee in Sarlat
Volledig gerenoveerd appartement gelegen in een rustige wijk van het centrum van Sarlat met gratis openbare parkeergelegenheid op 200 meter afstand en winkels op loopafstand. 2 slaapplaatsen: woonkamer met open keuken, eethoek, bank en tv. Boven, doucheruimte met douche en toilet, Slaapkamer met tweepersoonsbed (160) en opslag (kasten). Zeer licht en rustig met een prachtig uitzicht op de daken van de stad en iconische monumenten. Lakens en linnengoed aanwezig.

RDC, Centre-ville, Calme & Parkeren Gratuit
MIREPOISES – EEN ONGEBRUIKELIJK UITJE Gezellige studio van 19 m², volledig uitgerust, gelegen op de begane grond in een rustige straat in het centrum van Figeac. 4 minuten lopen naar het museum en Champollion Square. Gratis parkeren en bushaltes (gratis) op twee minuten afstand. Renovatie: - Hoofdkamer met kledingkast-bed, bureau, tv-ruimte en uitgeruste keuken. - Doucheruimte met toilet. - gratis wifi - Wasgoed beschikbaar in de gemeenschappelijke ruimtes

Appartement • stadscentrum
Ontdek deze lichte studio in het hart van Toulouse, op 15 minuten lopen van de Capitole en op steenworp afstand van het metrostation Palais de Justice. Badend in licht, zal dit gerenoveerde appartement in een prachtig Toulouse roze bakstenen gebouw je charmeren. De gezellige sfeer wordt versterkt door designobjecten, wat zorgt voor een uniek verblijf. Daarnaast is het gunstig gelegen op 20 minuten lopen van het TFC-stadion of op 5 min rijden.

Centraal en gerenoveerd: Alsace Lorraine/ Victor Hugo
Appartement de 53 m2 situé dans un immeuble Haussmannien, au 2eme étage, avec ascenseur. Entièrement rénové, cet appartement cosy et design, mélangeant l'ancien et la modernité peut accueillir de 1 à 4 personnes. Dans l'hypercentre de Toulouse, dans une rue piétonne, à proximité de la Place du Capitole et du marché Victor-Hugo. Parking Indigo Victor Hugo à 150m Station métro Capitole à 100m Gare SNCF à 1km PAS D’ARRIVÉE AUTONOME max 20h00

Duplex in middeleeuwse toren en terras
**** ORSCHA HOUSE - La Tour **** Uniek in Cahors - Verblijf in een duplex in een volledig gerenoveerde middeleeuwse toren met terras. Genesteld op de 4e en bovenste verdieping (70 treden, maar het uitzicht is de moeite waard!) van een gebouw in het historische hart van Cahors, is deze oude middeleeuwse toren een kleine cocon geworden voor passerende reizigers.

De authentieke
Authentiek appartement van 50 m2, vol charme en karakter, gelegen in het hartje van de middeleeuwse stad in een 15e-eeuws gebouw. Om te rusten na prachtige dagen van het verkennen van de omgeving, heb je toegang via een prachtige historische stenen trap en kun je genieten van het uitgestrekte verblijf en het atypische slaapgedeelte.
Populaire voorzieningen voor appartementen in Lot
Wekelijks te huren appartementen

Mooi appartement in het historische centrum, licht, rustig

Appartement in de buurt van de kathedraal

Appartement - eigen badkamer

Suite met eigen tuin en episch uitzicht op de Dordogne

Appartement in het historische centrum van Sarlat, 3*

Moulin d'Escafinho

Appartement met tuin in het hart van Figeac

Villefranche: Prachtig appartement van 100 m² met terras
Privé-appartementen

Licht appartement in de wijk Capitole

Net als thuis - Volledig op het zuiden 40 m² - Aan de voet van de pistes

De Studette - Maison Françoise

Les Terrasses de Saint Papoul: luxe en comfort

La voûte du 26

Mooi appartement in het hart van de Aveyron.

De suite van Elisabeth in het hart van het middeleeuwse centrum

Gemakkelijk toegankelijk appartement in het hart van Figeac
Appartementen met bubbelbad

Charmant appartement in het hart van Bergerac

Rust en welzijn in Sarlat jacuzzi sauna zwembad

Jaccuzzi, Hart middeleeuwse stad

Unieke locatie in het hart van de stad met terras en jacuzzi

Studio 131 met spa en privéparkeerplaats in Sarlat

"De bron van genade" studio en privé spa

La Parenthèse Spa - Spa-loft

Ô Patio - Suite met privébuitenbubbelbad
- Chalets Lot
- Appartementen Frankrijk