Bed & breakfasts in Lot
Vind en boek bijzondere bed & breakfasts op Airbnb
Best beoordeelde bed & breakfasts in Lot
Gasten zijn unaniem: deze bed & breakfasts kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Privébed & -breakfast
Kom en geniet van je verblijf in deze gezellige B&B, in een prachtige groene omgeving. Gelegen op slechts 15 minuten afstand van Belcastel, een van de mooiste middeleeuwse dorpen in de omgeving (met zijn bekende 1 * Michelin Restaurant), evenals het Château de Bournazel, een van de beste renaissance restauraties van Occitanie. De stad Rodez ligt op 30 minuten afstand. Zeer goed om te winkelen en ook een cultureel bezoek aan het Musée Soulages. Maar misschien wil je gewoon komen rusten en genieten van een aantal mooie wandelingen en een prachtig uitzicht .

La Loge du Loriot adembenemend uitzicht
Onze accommodatie met een uitgeruste keuken is voor jou gereserveerd. Het kijkt uit op de Pont du Diable en heeft een uitzonderlijk uitzicht op onze authentieke landschappen. Het terras en een ontspanningsruimte helpen je de tijd te laten stilvallen. Een prachtige badkamer met inloopdouche en een slaapkamer met erker met uitzicht op een prachtig uitzicht. Allemaal voorzien van airconditioning. Ik ben een producent van biologische olijfolie, ik kweek en verwerk mijn olijven tot originele olijfpasta's. Meer informatie over de lalogeduloriot.

Geleund tegen de rots van Domme, dakterras, prachtig uitzicht
Deze charmante accommodatie (gerenoveerd in 2024) ligt op 10 minuten van Sarlat en bestaat uit 2 slaapkamers, een eethoek, een badkamer, ligt in een rustige straat en biedt een prachtig uitzicht op de daken van het dorp. Je kunt genieten van een eigen ingang en geniet van een terras/solarium en een mooie schaduwrijke espalier-tuin. Winkels liggen op loopafstand, de Bastide de Domme, de stranden van de Dordogne en de kano basis op 500 m afstand. La Roque-Gageac, Marqueyssac tuinen 5 minuten, Beynac en Castelnaud 10 minuten

SUITE 785 Loveroom Jacuzzi Sauna
SUITE 785 is een elegante en luxe Loveroom bed and breakfast, het belooft een onvergetelijk verblijf, kwaliteitsservice. De beste kamers in Luxury Grand Hotels waardig. Gelegen in Montauban in de buurt van Toulouse Een jacuzzi voor 5 personen, perfect om te ontspannen en een sauna met 2 bedden. De uitzonderlijke kelder voor het plezier van de ogen, een arcade-terminal voor de nostalgische Alles onafhankelijk, privé, niet gedeeld Een gezellige tuin met zonnebaden en woonkamer voor absolute ontspanning

Onafhankelijke studio in Perigord
Tussen Périgord en Quercy en weg van de drukte in een woning met een zwembad Je verblijft TEN MINSTE drie NACHTEN in een suite met airconditioning, onafhankelijk van de privéruimte Kingsize bed Je hebt een snackruimte ( uitgerust met een koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker, gootsteen , MO) zonder de mogelijkheid om warm te koken Gasten kunnen de barbecueplek buiten gebruiken Een badkamer met douche en wastafel Separaat toilet Zithoek op de tussenverdieping Elektrische fietsen beschikbaar.

Gite Adèle (alleen volwassenen), toegang tot zwembad en spa
Het Domaine des Ormeaux verwelkomt je in een authentieke omgeving, met 4 huisjes en 1 gastenkamer omgebouwd uit oude boerderijgebouwen rond een binnenplaats. Onze wens: een oase van rust en stilte bieden. Om deze sfeer te behouden, is de ruimte gereserveerd voor volwassenen (+16) en is deze niet geschikt voor feestelijke verblijven en/of groepsbijeenkomsten. Het Domaine is al sinds de 17e eeuw een familiehuis en zet zijn waarden voort: gezelligheid, respect voor privacy, tolerantie en tradities.

De Loft van L'Annicha
Welkom in “L'Annicha”, ons huis in de pittoreske Quercy regio van Frankrijk waar u wegkomt van de hectiek van alledag in een serene en authentieke omgeving. De Loft (*** 64 m2 appartement voor 2 personen) is gelegen op de eerste verdieping van de schuur met een betoverend uitzicht op de vallei. Het is onlangs gerenoveerd en is zeer ruim dankzij het verheven concept. Afgezien van de keuken, eet- en leefruimte, een kingsize bed en een badkamer, geniet u in de zomer van een tuin en het zwembad.

Gîte 2p, Le Hameau Quercy, rustig natuurlijk zwembad
In een privé gehucht in de Lot-vallei, Le Hameau du Quercy, is het huisje "Fleurs d'eau" ingericht als een duplex in een onafhankelijke maisonette, met zachte en moderne kleuren, gekleed in steen en hout. Het heeft een eigen tuin, kwaliteitsvol servies, comfortabel beddengoed, katoenen linnen, biologische cosmetica, apart toilet. Vanaf de 1e verdieping, prachtig uitzicht op het natuurlijke zwembad. Dicht bij de belangrijkste toeristische attracties. Wandelen en mountainbiken op het terrein.

Romantisch huis met uitzicht op de Aveyron
A charming cottage on a hilltop in the French countryside. Surrounded by peaceful gardens. Large swimmingpool with fabulous views. During Summertime the area sparkles due to outdoor activities, concerts (classical and jazz), theatres, (evening)markets and brocantes. Belcastel, Najac, Villeneuve, Figeac, Sauveterre de Rouergue etc., beautiful medieval villages that can easily be reached. Directly from the house lovely walks can be made, also down to the river Aveyron.

La Cabane de la Mésange (De Mees)
We waren erg blij om een nieuwe hut te hebben op Domaine de Lalande-Laborie, dicht bij Montignac-Lascaux en zijn beroemde grotten. Je zou onze hut waarderen vanwege het prachtige uitzicht op de bossen en weiden en het comfortabele en zeer gastvrije interieur! De hut is voorzien van airconditioning en is verwarmd. Een uitgestrekt zeer aangenaam terras waarop u een aperitief & ontbijt kan hebben, terwijl u kijkt naar de natuur (meiden, herten, eekhoorns).

Rustige landelijke boerderij met zwembad
Pech Long ligt halverwege Castelnau de Montmiral en Puycelsi en biedt een kans om in alle rust te ontspannen op het platteland van Tarnaise. Het huis ligt in een hectare tuin op een heuvel beneden omgeven door oud eikenbos en heeft een zwembad. Twee ensuite tweepersoonsslaapkamers; een tweepersoonskamer met twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonskamer met een familiebadkamer met zijn en haar wastafels, een bad met rol en een inloopdouche.

Schattige kamer aan de voet van het kasteel van Castelnaud
Ideaal gelegen aan de voet van het Château de Castelnaud, in een rustig charmant steegje, zal deze gerestaureerde oude schuur een ideale plek zijn voor je vakantie, weekenden, zakenreizen, tussenstops. Zeer rustig, de kamer "La Roque Gageac" boven in een onafhankelijke vleugel heeft een queensize bed en een eigen badkamer (douche/bad). Een grote tuin, rustruimtes, tuinmeubilair voor het ontbijt en een subliem uitzicht op de Dordogne-vallei.
Populaire voorzieningen voor bed & breakfasts in Lot
Gezinsvriendelijke bed & breakfasts

Cyclamenkamer in de molen van Tounayne

Au Manoir Des Crouzets

Rust en gezelligheid Kamer 2

Kamer + ontbijt en eigen badkamer

Gastenkamers op het platteland

Gastenkamer van Curière (ontbijt inbegrepen)

Het Mas de Coursac - 18e-eeuws landhuis met gastenkamers

Bed&breakfast, onafhankelijke kamer met airconditioning
Bed & breakfasts met ontbijt

De Zakari Babel-kamer in het Maison du Saula

Domaine de la Rocque - Chambre Morille-Pt-Déj

Charmant pension in het hart van de Gers

Privékamer in pension, "Romantisch"

Een oude 17e eeuwse prebytery

Typisch klein huis omgebouwd tot bed and breakfast

Gastenkamer op Chemin de Stevenson

Huis Chaumont
Bed & breakfasts met terras

Kamer - milieuvriendelijke plek

Nice 25m2 bed & breakfast (1e)

Magnolia kamer in de ‘Dordogne Manor bnb’ Autoire

Comfortabele vakantiewoning - Chez Sabine - 3 tot 4 personen

Aangename gastenkamer met zwembad

Poujoulet Bas Boerderij Bed & Breakfast tweepersoons

Midden in het dorp

Suite met airconditioning en patio (jacuzzi in sup)
- Chalets Lot
- Bed & breakfasts Frankrijk