Vakantiewoningen in een rijtjeshuis in Lot
Vind en boek bijzondere rijtjeshuizen op Airbnb
Best beoordeelde rijtjeshuizen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze rijtjeshuizen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

L'armagnac
Kom en ontdek dit charmante oude huis in het hart van Rodez, ingericht in een unieke stijl die het een warme sfeer geeft. Het combineert karakter en comfort voor een authentiek en onvergetelijk verblijf.<br><br>Ideaal voor een vakantie met familie of vrienden, dit huis is geschikt voor maximaal 4 personen en biedt alle benodigde apparatuur voor een aangenaam verblijf.<br>Profiteer van de uitzonderlijke locatie om Rodez en zijn omgeving te verkennen: musea, historische bezienswaardigheden en culturele activiteiten.<br><br>

Warm huis in het historische centrum.
HONDEN NIET TOEGESTAAN ROOKVRIJE ACCOMMODATIE FEESTEN NIET TOEGESTAAN. GASTEN DIE NIET ZIJN INBEGREPEN IN DE RESERVERING. Mooi, comfortabel en licht huis gelegen in het centrum van de oude Souillac. Het is uitgerust met alles wat je nodig hebt ,inclusief gratis snel internet Omgeven door alle voorzieningen de lokale boerenmarkt ( restaurants, bars, Leclerc, Lidl, Aldi , Poste), gratis parkeren aan de voet van het huis, treinstation op 15 minuten afstand, park op 5 minuten lopen. Gemeentelijk ontdekkingszwembad.

Casa Eliva_Maison Centre Médiéval_ Groot terras
Stenen huis, geclassificeerd als een historisch erfgoed, van 95m2 gelegen in het centrum van Sarlat (200m loopafstand van het middeleeuwse hart van de stad) Onlangs gerenoveerd, het heeft 2 grote slaapkamers, 1 grote badkamer en een dubbel terras van 45m2 (exclusief in het stadscentrum!) Huis gelegen aan het einde van een mooie bloemrijke en rustige impasse Geniet van stijlvolle, ruime en ontspannende accommodatie in de nabijheid van voorzieningen (bakker, supermarkt, pers) Beddengoed en handdoeken aanwezig

Huis in de stad privéparkeerplaats airconditioning tuin
Een Moving Tribute to My Grandmother Deze accommodatie gelegen op tuinniveau van een groot burgerlijk huis van 300 m² is doordrenkt met warmte, charme en karakter. De tuin en de grote privéparkeerplaats bevinden zich op een steenworp afstand van de wallen en de beroemde markt. Je hebt toegang tot de accommodatie via een eigen weg en kunt ontspannen in alle rust, terwijl je onmiddellijk toegang hebt tot de middeleeuwse stad. Zo kunt u genieten van Sarlat zonder het ongemak van verkeer en lawaai.

"Gîte des lauriers" Huis met tuin
Deze stijlvolle accommodatie is goed voor koppels, vrienden, familie... -10% per week Het huis is gelegen in het hart van het dorp Mediéval van Saint Cirq Lapopie met een prachtig uitzicht op het dorp. De gite heeft directe toegang tot restaurants, galeries, veel ambachtslieden, pottenbakkers, schilders, juweliers... Een groot aantal activiteiten, wandelen in het dorp, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, boottocht, grotten bezoeken, kastelen bezoeken... Parkeren is gratis.

Dorpshuis
Dit is een volledig gerenoveerd dorpshuis van 50 m2. Je kunt genieten van de charme van het oude met alle gemakken die je nodig hebt. Het huis is gelegen op de begane grond met uitzicht op het dorpsplein aan de ene kant en de tuin aan de andere kant. Rustig en vredig, je hebt een grote woonkamer, eetkamer, keuken. Op een rij vind je een ruime slaapkamer met een badkamer en toilet met uitzicht op een groene ruimte. Oplaadstation beschikbaar - Extra prijzen.

Atypisch huis in het hart van de stad
Klein atypisch huis gelegen in het hart van de stad Gaillarde, rustig, terwijl het dicht bij alle voorzieningen ligt, de gastronomische Halle Gaillarde met zijn grote zonnige terras ideaal voor lunch of een snack in een groene omgeving,het Labenche museum en alle winkels . Zorgvuldig ingericht en cocooning. Woonkamer met uitzicht op het terras en de kleine tuin Vaatwasser, oven, magnetron,wasmachine,tv,internet. Parkeren op 100 meter .

⭐ elegant huis in middeleeuws dorp⭐
Stadswoning gelegen in het hart van het prachtige middeleeuwse dorp Issigeac, beroemd om zijn beroemde zondagsmarkt. alle winkels en entertainment op loopafstand. Het huis heeft een woonkamer met een volledig uitgeruste keuken op de begane grond en 2 slaapkamers met 160 bedden boven . de badkamer en toiletten zijn ook boven . Overal een opervlakte van ongeveer 50 m2. Lingerie en handdoeken zijn bij de huur bij de huur inbegrepen.

La Chouette, Gezellige retraite met een adembenemend uitzicht
La Chouette is een pittoresk en privé dorpshuis met twee verdiepingen, genesteld in het middeleeuwse centrum van Saint Antonin Noble Val. Handgemaakte houten kasten en een gebogen trap zorgen voor warmte en charme. Een ommuurde tuin met onderste en bovenste terrassen biedt een spectaculair uitzicht over de rivier de Aveyron naar beboste heuvels bekroond door de Roc d'Anglar. La Chouette is in januari en februari gesloten.

Urban Eden - een oase van ontspanning - spa,
Urban Eden is een herenhuis van 60 m² met 3 kamers en een kleine tuin. Het is onlangs gerenoveerd en is ideaal gelegen op een minuut lopen van het historische centrum en het station. Ontspan volledig in de jacuzzi beschut in de tuin, of rust uit in de kamer met airconditioning, uitgerust met een queensize bed... Vergeet je auto en ontdek het oude centrum van Bergerac, of duw zelfs verder naar Sarlat door de trein te nemen!

Sparadis de la Tour: privé spa en sauna
🎀 Kortingstarief afhankelijk van de verblijfsduur, vanaf de 2e nacht! Van 2 tot 6 nachten -20%, van 7 nachten -30% 🎀 🎁 Geen Openingskosten in + 🎁 Ontdek de Sparadis de la Tour! Een volledig smaakvol gerenoveerd dorpshuis met: - Premium 3-zits spa voor echte massages! - Infrarood Sauna met vier zitplaatsen - Kwaliteit kingsize beddengoed - Volledig uitgeruste keuken - Zeer snel glasvezelinternet - airco en ventilator

Aangename studio in het hart van het dorp
Geniet van een stijlvolle woning in het centrum van het dorp. Dicht bij de thermale baden van Cransac, het kasteel van Bournazel, het dorp Belcastel, Peyruse le Roc.... Gelegen tussen Rodez en Villefranche de Rouergue, kun je het meeste uit onze prachtige regio halen. je kunt ook genieten van het landschap via voetgangerswandelingen of mountainbiken. je hebt ook een petanquebaan beschikbaar.
Populaire voorzieningen voor rijtjeshuizen in Lot
Gezinsvriendelijke rijtjeshuizen

"Het huisje", studio + patio, Palais de Justice

Eenvoudig en handig

Gezellige onafhankelijke kamer

Gezellig klein huis in het hart van de stad

Huis met privétuin in de buurt van het stadscentrum

Klein huis

L’Escapade Lotoise

Charmant huis in het hart van Marcilhac sur Célé
Rijtjeshuizen met wasmachine en -droger

Mooi dorpshuis met zwembad

Geïnventariseerd gebouw XVI, comfortabel, modern, rustig

In het hart van de Gorges du Tarn, pittoresk dorpje!

Buurtwoning

Het huis van Henriette met tuin, gedeeld zwembad

huis voor 6 personen in de Gorges du Tarn

Gîte de la Borie Le Ségur Tarn gemeubileerd toerisme 3*

Middeleeuwse stad Sarlat Het huis van Albusse
Rijtjeshuizen met patio

Comfortabel en design rijtjeshuis

Verblijf met karakter 4/6 pers

Stijlvol, middeleeuws herenhuis en tuin de tuin

Charmant huis met 5* uitzicht in het hart van Beynac

꧁ Mooi huis in Périgueux met buitenruimte ꧂

Charmant huis met eigen binnenplaats

Vrijstaand stenen huis in een rustig gehucht

La Demeure de Bacchus - Huis met uitzicht op de kathedraal
- Chalets Lot
- Rijtjeshuizen Frankrijk