Vakantieverhuur in Lot
Best beoordeelde vakantiehuizen in Lot

Gîte des Rêves ligt op een rustige locatie aan de rivier aan de rand van een kleine landelijke gemeente genaamd 'Cornus'. Het maakt deel uit van een groter dorp op een paar minuten afstand 'Cénevières', dat beschikt over een prachtige middeleeuwse kastelen. Een kleine gemeenschappelijke winkel en een heerlijke brasserie, waar je overdag een drankje kunt drinken of 's nachts van een smakelijke maaltijd kunt genieten. U kunt thuis blijven en ontspannen in de mooie tuin van de Gite, een uitnodigend zwembad met uitzicht op de rivier of deze prachtige regio 'Les Causses du Quercy' verkennen.

Gite aan de rivier met uitzicht

Prachtige schuur in Aubrac
Deze ruime, smaakvol gerenoveerde schuur zal u betoveren met zijn ligging midden in de natuur, in een ongerepte omgeving. Het terras van 28m ² biedt een uniek panorama van het bos, je wordt gesust door het geluid van de beek onderaan. Er is geen TV, maar boeken. Elk detail is zorgvuldig doordacht, alles is gemathered. Deze accommodatie van 112 m², volledig uitgerust, met 2 tweepersoonskamers, een grote woonkamer met inzetstuk, een prachtige tuin, is een plek waar het weer wordt opgehangen. Niet over het hoofd gezien.

"Gîte des lauriers" Huis met tuin
Deze stijlvolle accommodatie is goed voor koppels, vrienden, familie... -10% per week Het huis is gelegen in het hart van het dorp Mediéval van Saint Cirq Lapopie met een prachtig uitzicht op het dorp. De gite heeft directe toegang tot restaurants, galeries, veel ambachtslieden, pottenbakkers, schilders, juweliers... Een groot aantal activiteiten, wandelen in het dorp, zwemmen, wandelen, kajakken, fietsen, boottocht, grotten bezoeken, kastelen bezoeken... Parkeren is gratis.

Petit Paradis - Privézwembad

Bodétour, charmante tour voor een ongewoon verblijf
Mooi huisje met een karakter gelegen in een charmant versterkt dorp Aveyron. Dicht bij Rodez, Aubrac, Millau, de Gorges du Tarn, is deze accommodatie ideaal voor 2 personen die de regio op een originele plek willen ontdekken. Het huis heeft een zeer charmante en volledig gerenoveerde architectuur die een eigen terras biedt. Geniet van de rust van het dorp. Wees proactief, er is geen handel in het dorp (10 minuten met de auto naar de dichtstbijzijnde winkels)

La Chouette, Gezellige retraite met een adembenemend uitzicht
La Chouette is een pittoresk en privé dorpshuis met twee verdiepingen, genesteld in het middeleeuwse centrum van Saint Antonin Noble Val. Handgemaakte houten kasten en een gebogen trap zorgen voor warmte en charme. Een ommuurde tuin met onderste en bovenste terrassen biedt een spectaculair uitzicht over de rivier de Aveyron naar beboste heuvels bekroond door de Roc d'Anglar. La Chouette is in januari en februari gesloten.

Charmant huisje op het platteland

Gastenkamer Le Pigeonnier
Karaktervolle duiventil in het hart van een boerderij uit 1795 gerenoveerd met antieke materialen. Het is een unieke cocon die typisch is voor de Périgord op een rustige plek met uitzicht op het platteland. Wandelen, gastronomische markten, historische plaatsen op een paar minuten afstand zoals Bergerac, Issigeac, Beaumont du Périgord, Monbazillac, Cadouin en de kastelen van Lanquais, Bridoire, Biron...

Moulin d'Escafinho
Schakel een tandje terug in deze unieke, rustgevende accommodatie. Gelegen aan rivier de Lot. Je verblijft in een oude watermolen op loopafstand van een pittoresk middeleeuws stadje. Heerlijk relaxen in een ligstoel op een privé strandje aan de rivier. Er ligt een 1 of 2 persoons moderne onzinkbare sit on top kayak waarmee je de prachtige rivier af kunt peddelen.
Populaire voorzieningen in vakantiewoningen in Lot
Andere geweldige vakantiewoningen in Lot

Prachtig 18e-eeuws huis in een privé gehucht

Le Candeze

Maison Constance net onder het kasteel Marqueyssac

Een luxe plek voor twee.

Romantische windmolen in wijngaard

Le Petit Chateau (accommodatie voor volwassenen)

La Petite Maison: sprookjesverblijf in het dorpscentrum

Het olijfhuis. Terras en binnenplaats
- Chalets Lot