Vakantiewoningen met open haard in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met open haar op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met open haard in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met open haard kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Charmant Gers huisje. 3 bedden/6 slaapplaatsen + zoutzwembad
Heerlijk gezinsvriendelijk traditioneel C18e stenen huisje typisch voor de Gers met prachtig open uitzicht en zeer groot zwembad. Gelegen in een prachtige tuin in de buurt van het wereldberoemde pittoreske dorpje en Collegiate van La Romieu (restaurants, winkels). Het huisje en studio (Groene kamer) zijn charmant en prachtig ingericht en ingericht met hoogwaardig beddengoed, servies en bestek. Volledig functionele keukens, wasmachines, barbecue voor je comfort, samen met wifi en smart-tv 's die kunnen worden geprogrammeerd voor Netflix, enz.

La bergerie

Het olijfhuis. Terras en binnenplaats
'The Olive house', prachtig gerestaureerd stenen huis uit 1256 met verhoogd terras, binnenplaats en uitzicht op het platteland. Gelegen in het hart van het bastide-dorp op een heuveltop van Monflanquin ' Geclassificeerd als 'Een van de mooiste dorpen van Frankrijk' Restaurants en cafés op loopafstand. Gemakkelijke en gratis openbare parkeergelegenheid dicht bij de woning. Uitgeruste keuken, zitkamer en eethoek. 2 slaapkamers met eigen doucheruimtes en toilet - Glasvezelinternet. TV Wasruimte + 3e gastentoilet

Gîte C 'est le Bon - Doudrac
Ideale vakantieplek voor stellen die op zoek zijn naar een rustige en sfeervolle accommodatie. Stijlvolle gîte uitgerust met alles wat nodig is voor een geweldige vakantie ervaring. Gelegen op een ruim perceel van 3 hectare met bos en een zwembad van 6 x 12 meter. Een authentiek natuurstenen huis in de Lot & Garonne, op de grens van de Dordogne. Vanaf het vliegveld van Bergerac is het 25 minuten rijden naar de gîte, waar ook een autoverhuurbedrijf zit. * Welkom vanaf 18 jaar

Charmehuisje in stenen 4*
Gîte de Jourda Bas 4 ⭐️⭐️⭐️⭐️ 10 minuten van Agen, kom en laad je batterijen op in een groene omgeving🌿 Ons onafhankelijke huisje heeft een volledig afgesloten park voor je kinderen en viervoeters, evenals een terras om te genieten van het buitenleven. 🏡 1 ruime slaapkamer met queensize bed en kleedkamer (wieg beschikbaar voor de kleintjes), evenals een comfortabele slaapbank in de woonkamer. Geniet van 07/01 tot 09/30 van onze eigen jacuzzi 💦

"La petite Roche" landelijk huisje

Het kleine huisje
Mooi individueel stenen huis aan het einde van een klein privé gehucht op een landgoed van 8 Ha omgeven door natuur. De accommodatie heeft een slaapkamer met een badkamer, een woonkamer met een houtkachel en een open en goed uitgeruste keuken en een eigen terras met uitzicht op het platteland. Toegang tot het gemeenschappelijke zwembad (geen hek of slot) met uitzicht op de weide en bos voor totale ontkoppeling.

Landhuis met beveiligd zwembad
Dit landhuis in de buurt van de Dordogne is ideaal voor een gezin met kinderen en vrienden Midden in de ongerepte natuur zonder lawaai. Volledig beveiligd 9x4 privézwembad, verschillende terrassen, buitenspelletjes, ontspanning, plancha, barbecue Onze 2 ezels verblijven in een weide aan de rand van het huis. De Lot et Garonne gevuld met geschiedenis , middeleeuwse dorpen, gastronomie , diverse activiteiten.

La Péri Ouest de Jurmilhac, exclusief gehucht ****
La Péri Ouest is de westvleugel van een groot 4-sterren stenen herenhuis in het hart van een vredig en bebost privé gehucht uit de 16e eeuw. Het is geschikt voor maximaal 4 personen in twee luxe suites. Je wordt verleid door de royale ruimtes, hoge plafonds met zichtbare eiken balken en moderne gemakken. Vanaf het eigen overdekte panoramaterras kunt u prachtige zonsondergangen op het platteland bewonderen.

In het hart van de ommuurde stad Monsegur
Ons huis is een prachtige achttiende-historische stenen gebouw volledig gerenoveerd in 2016. Rustig en ruim, met een groot veld met houten zwembad en een uitzonderlijk uitzicht over het omringende platteland, het biedt ook directe toegang tot de lopen naar het centrum van het dorp. Winkels, bars, restaurants, supermarkten, de markt en zelfs de bioscoop zijn op loopafstand.

Luxe Frans stenen landhuis
Genesteld tussen de wijngaarden met ononderbroken uitzicht op de omringende bossen. Dit pittoreske stenen huis biedt een modern interieur, met alle emanaten voor dat noodzakelijke plattelandsuitje. Ideale locatie voor dagtochten naar Bordeaux, Bergerac, St Emilion of Arcachon, Biaritz of Saint Jean de Luz als u de kust wilt bezoeken.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met open haard in Lot-et-Garonne
Woningen met open haard

LE FIGUIER karakteristieke 4 * gîte met zwembad

De Dropt-droger

Huis of kamer in de buurt van pruimendorp Upper Hamlet

Vakantiehuis l'épicerie

Gezellig stenen huis met privézwembad

Boerderijwoning, Accueil Paysan

Landhuis met houtgestookt bubbelbad

Prachtige woonboerderij
Appartementen met open haard

Gîte La Bergerie

O Coeur d 'Issigeac, loft spacieux

Duplex romantique

Appartement 4 pers, airconditioning

Appartement met 5 kamers in een eengezinswoning

moulin de la rode

Appartement met eigen ingang

Landelijke gîte in het prachtige Lot et Garonne
Villa's met open haard

GROTE VAKANTIEWONING Gironde 12 pers en privézwembad

Luxe villa 14p+, 4 slaapkamers met eigen badkamer + slaapzaal

Om te ontspannen midden in de natuur

Unieke, rustieke villa met zwembad en ongelooflijk uitzicht

Verwarmd zwembad - 7 slaapkamers en 7 badkamers

Charmant huisje met verwarmd zwembad

Villa Hameau in een rustige omgeving. Verwarmd zwembad-petanque

Luchtgebied
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties met open haard Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met open haard Frankrijk