Vakantiewoningen met fitnessfaciliteiten in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met fitnessfaciliteiten op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met fitnessfaciliteiten in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met fitnessfaciliteiten kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Aangenaam herenhuis met ontspanningsbad
Gelegen in het stadscentrum, op 1 minuut van het café in Parijs, met uitzicht op de kerk. Het stenen huis, verdeeld in 2 delen, herbergt de beste pizzeria van Eymet op de gevel en aan de zijkant onthult een verborgen ingang een charmante binnenplaats met ontspanningsbekken, tuintafel, BBQ. Ook in een speciale kamer, loopband en roeier. Boven een lichte eetkamer en open keuken. Twee slaapkamers met eigen badkamer en een stapelbed in de hut aan de overkant van de gang. Twee toiletten en een waskamer.

4* Gîte Le Domaine de Marescot, 12 personen.
Een voormalige tabakdroogloods typisch voor de regio Lot-et-Garonne, volledig gerenoveerd, geschikt voor maximaal 12 personen. Op 5 minuten rijden van de ultralichte basis van Fourques, Marmande 8 minuten, Casteljaloux 18 minuten, Bordeaux 1 uur, 45 minuten van het treinstation van Saint-Jean, Sauternes 30 minuten, Toulouse 1,5 uur, Duras 31 minuten, Saint-Émilion 1 uur en Bergerac 1 uur. Met vele activiteiten om te ontdekken in de omgeving, is dit een must-see bestemming voor groen toerisme.

Huis dichtbij station en ziekenhuis
Licht huis met tuin Het treinstation, ziekenhuis en alle voorzieningen liggen op 3 minuten lopen. Ons huis verwelkomt je met: Een lichte woonkamer, keuken en een prachtige veranda die uitkomt op de tuin. Doucheruimte, toilet op de begane grond Verdieping: Slaapkamer 1: tweepersoonsbed + eenpersoonsbed + balkon. Slaapkamer 2: tweepersoonsbed + waterpunt. Faciliteiten: Tassimo koffiezetapparaat, bordspellen, opslag. Babybedje, badzitje beschikbaar comfort in het stadscentrum!

T2 Gezellig, beveiligde residentie, privéparkeerplaats
Met een capaciteit van 4 personen, verwelkomt ons appartement in Miramont-de-Guyenne je voor een ontspannen gezinsverblijf of een zakenreis. Geniet van een moderne en veilige woning met eigen parkeerplaats en fietsenstalling. Zelf inchecken, lakens en handdoeken aanwezig, gratis wifi en benodigdheden beschikbaar, het enige wat je hoeft te doen is je koffers neerzetten en genieten van je verblijf! Dit rustige huis biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin.

Loft ZEN Balnéo, Sauna, Hammam, Biljart, Parkeren
Agen Loft dicht bij de gracht en het stadscentrum in een zeer rustige buurt. Balnéo Spa bubbelbad, sauna, hamam, videoprojector, pooltafel, Nespresso koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, koelkast, oven, magnetron, kookplaat Slaapkamerindeling: 1 queensize bed 160x200 + 1 2-zits slaapbank met echt matras Eigen parkeerplaats met 2 plaatsen voor het pand. Verhuur strikt beperkt tot maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen. (geen gasten toegestaan, zelfs overdag)

Huisje 8 personen met zwembad + uitzicht op valleien
Gite ligt in een schuur met uitzicht op twee valleien op het platteland. Gelegen op de grenzen van de Lot-et-Garonne, de Lot en de Tarn-et-Garonne en vlakbij de Dordogne. Groot zwembad 10mx5m Grote woonkamer met uitgeruste keuken (inductiekookplaat, inductiekookplaat, pyrolyseoven, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, koelkast +vriezer) Woonkamer met hoekbank 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 wc Tv Fym wifi Wasmachine Terras met prachtig uitzicht op valleien

Gîte familial
Dit rustige huis biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin. Op 500 meter van het pretpark Walygator, het aqualand en het Le Monky recreatiecomplex kunt u genieten van alle gemakken en voorzieningen die tot uw beschikking staan. Petanquebaan, beveiligd en verwarmd zwembad van mei tot september, poolhouse met barbecue, koelkast en plancha. Je kunt ook vrij toegang krijgen tot de fitnessruimte en de weide ontdekken of een pony, schapen en kippen plakken

Loft in industriële stijl 15 personen met zwembad
436 m2 luxe loft in industriële stijl met 3 mastersuites en 3 grote slaapkamers, 4 badkamers, 5 toiletten, 2 keukens, 200 cm tv-lounge verbonden met glasvezel, eetkamer, bar, fitnessruimte. 1,3 hectare afgesloten grond. Zwembad, Bonzini-voetbal, pingpongtafel, spa (extra), trampoline, schommel, 12x5 zoutwaterzwembad met ligstoelen, 70 m2 travertijn terras met teakhouten tafels en stoelen, brazier. Ideaal voor familie, vrienden of zakenreizen.

Accommodatie met Mezzanine in eigendom van 8 ha
Aan de voet van de Bastide de PUYMIROL biedt het Domaine de LAURAJO met uitzicht op de Seoune-vallei een accommodatie van 35 m2 met mezzanine , gelegen in het voormalige kippenhok van een 18e-eeuwse schuur. Je ontdekt een zeldzame en diverse flora: meer dan 120 verschillende soorten, maar ook een fauna van meer dan veertig levende soorten. Je maakt prachtige excursies om de rijkdom van het Pays de Serres en de Zwarte Périgord te ontdekken.

Licht appartement
Blijkbaar erg licht in een zeer rustige residentie. Dicht bij het dorpscentrum en Penne Lake met een waterspelgebied voor kinderen. 10 min drive to Villeneuve Sur Lot. Vanuit de residentie zie je de prachtige basiliek van Notre-dâme de peyragude. Er zijn twee parkeerplaatsen tot uw beschikking. 1 slaapkamer met tweepersoonsbed 1 slaapbank in de woonkamer Klein overdekt terras, apart toilet en badkamer Oppervlakte: 46m2 gewichtskamer

ZEN House - Stenen huis *Zwembad & platteland*
⭐ Een oase van rust in het hart van het platteland – Gerenoveerde schuur met toegankelijk zwembad en eigen bubbelbad⭐ Stel je voor dat je wakker wordt met het zachte vogelgezang, in een prachtig gerenoveerde schuur in het hart van een woning van 5000 m2. We wonen ernaast en beantwoorden graag je vragen. Hier lijkt de tijd te stoppen om je een welverdiende pauze te geven. Welkom bij je volgende rustige toevluchtsoord.

Villa, zwembad, petanque, tafeltennis, trampoline, airco
🌸🌞 Oude stenen Lot-et-Garonne boerderij volledig gerenoveerd in de buurt van Agen, ideaal gelegen tussen Toulouse en Bordeaux. In een chique landelijke sfeer heb je de hele accommodatie, de binnenplaats en de omheinde tuin met een veilig atypisch zwembad, boccebaan en de speelplaatsen voor kinderen (trampoline, schommel...). Capaciteit voor 9 tot 13 personen. 🌸🌞
Populaire voorzieningen voor accommodaties met fitnessfaciliteiten in Lot-et-Garonne
Appartementen met fitnessfaciliteiten

Huis in de stad

Loft Fléchette & Chill (airco+garage)

Gezellig volledig uitgerust appartement

Slaapkamer met eigen badkamer.

Gîtes du Fort au Prince "Guyana"

Atypische studio / Hart van het dorp

Rustige studio op het platteland

Residentie COLUMBA - Studio - ENAP CAMPUS FAC
Flats met fitnessfaciliteiten

Charmante T3 in het hart van Agen Sud

Charmante T2 in het hart van Agen Sud

Gîte 4 "Le Vigne" Grand Studio 2 volwassenen/1 kind

Grand T2 au coeur d 'Agen Sud
Woningen met fitnessfaciliteiten

Landhuis met 5 slaapkamers

Merline Basse - Zwembad SPA Speelkamer 16 pers

Huis van Casteljaloux 9 personen

Huis 200 m2, 10 p, prachtig uitzicht, privézwembad

Villa met zwembad Le Temple-sur-lot

Les Brugeaux, Franse elegantie in de Dordogne

Droomontsnapping met natuur, meer en zwembad

La Métairie: het huis van Ninette
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Frankrijk