Vakantiewoningen met wasmachine en droger in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met wasmachine en -droger op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met wasmachine en -droger in Lot-et-Garonne
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met wasmachine en -droger kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Rustig en gastvrij huisje des Paliots
Deze halfvrijstaande, gerenoveerde woning biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin. Gedeeld zomerzwembad, omheinde parkeerplaats, dicht bij: ( meer, thermale baden, Center Park, golf, kasteel, pretpark, oceaan op 1u30 afstand, greenways, eBike-verhuur). Winkelcentra op 15 km afstand, kleine supermarkten in de buurt, snelweg op 5 km afstand . Het kingsize beddengoed in de slaapkamer en de slaapbank in de woonkamer zijn geschikt voor vier personen. Volledig uitgeruste keuken en lingerie aanwezig.

La Maison OrAzur: jacuzzi-spa - terras - uitzicht

Het groeiende groene huis
Voormalige boerderij van het einde van de 19e eeuw volledig gerenoveerd (215m2), in een grote tuin van 3ha, 60 km ten oosten van Bordeaux en 1,5 km van de bastide van Monségur. 4 slaapkamers (1 mastersuite met bed 180, 2 met bed 160, 1 slaapzaal van 30 m2 met 6 eenpersoonsbedden voor volwassenen), 3 badkamers, 1 tv, pingpong, parkeerplaats. Grote woonkamer ideaal voor maaltijden voor gezinnen of met vrienden. Je bevindt je op een rustige plek, midden in de natuur, ideaal om tot rust te komen.

LE FIGUIER karakteristieke 4 * gîte met zwembad
Gelegen in een bastide, oud stenen huis, volledig gerenoveerd, licht en comfortabel. met omheinde tuin, privé zwembad en overdekt terras. Ideale plek voor een weekend of rustige vakantie, in het hart van het zuidwesten voor gezinnen of vriendengroepen. 1 uur van Bordeaux, 1 UUR en 20 MINUTEN van Toulouse en 10 minuten van de snelweg A62. Dicht bij het Landes bos, Casteljaloux en zijn thermale baden ,zijn casino, zijn meer en zijn golf, Nérac en zijn kasteel, zijn boottochten

Villa Coteaux Agen met zwembad, rustig en cocooning
🐐 Een verblijf dichter bij de natuur 🌿 Naast de woning heb je toegang tot ons kleine familiepark, waar onze schattige huisdieren wonen: aanhankelijke miniatuurgeiten en een lief konijn. Ze houden van knuffels en bezienswaardigheden! Jong en oud kunnen echte momenten van tederheid met hen delen. Een onvergetelijke ervaring op het platteland 🌞 Je kunt ook genieten van het bruisende leven van het zuidwesten, de feesten, de gastronomie, de vreugde van het leven en de cultuur.

Individueel charmant huisje op de boerderij - La sauvetat
INDIVIDUEEL huisje van 120m² tussen Marmande en Bergerac, kom en breng een rustige vakantie door in dit grote huis op de boerderij "Gîte Vicasse à La Sautat du dropt". De accommodatie heeft 3 ruime slaapkamers, een grote badkamer met douche en bad, een grote vriendelijke woonkamer. Er is alles wat je nodig hebt om te koken of te genieten van een moment van rust en je kunt de boerderij en de omliggende paden bezoeken. Je kunt voor de straat een of meer auto's parkeren.

Karaktervol huis, in een groene omgeving
Groot gerestaureerd huis. 160m². 4 ruime slaapkamers. 3 bedden voor 2 personen. 2 bedden 1 persoon. Babybedje. 2 badkamers. 1 bad. 1 douche. 1 toilet. Volledig uitgeruste aparte keuken. 1 grote woonkamer. Tussenverdieping met speelruimte, bibliotheek en 1 slaapkamer. Vloerverwarming. Blootstelling aan het zuiden Terras. Tuinmeubilair. Ideaal voor gezinnen of romantische koppels, of een bezoek aan een verblijf. Babyvoorzieningen, spelletjes voor peuters, boeken

GITE SAINT MICHEL UITZICHT OP HET PLATTELAND EN RUST VERZEKERD
In het hart van het zuidwesten, tussen Bergerac en Agen, op de eerste hellingen van de Lot-vallei op 10 minuten van Villeneuve sur lot, kom en verblijf in deze oude gerestaureerde boerderij waar je de rust proeft. Het huisje Saint-Michel, volledig uitgerust, is comfortabel en ontspannend. De tuin met balkon en tuinmeubilair, volledig omheind, biedt een panoramisch uitzicht op de vallei zonder vis-à-vis. Carport beschikbaar. Huis van de eigenaar op het terrein.

Le Terracotta: appartement met groot terras
Voor uw verblijf in Agen, bieden wij dit comfortabele appartement met nette en rustgevende inrichting... U zult de prachtige diensten waarderen: tweepersoonsbed en luxe beddengoed, evenals een slaapbank die extra beddengoed, volledig uitgeruste keuken, tv, wifi, gratis parkeren voor de residentie biedt. Directe toegang tot het gedeeltelijk overdekte terras zal u toelaten om de ontspannende momenten buiten uit te breiden.

Onafhankelijk appartement in huis op het platteland
In een landelijke omgeving, deze onafhankelijke accommodatie ligt op 4 km van een dorp met basiswinkels, een arts kantoor en een apotheek. De accommodatie heeft tal van voorzieningen en we bieden onze wasmachine, droger en wieg indien nodig. We hopen u tevreden te stellen met een rustige omgeving met uitzicht op de omliggende wijngaarden en bossen. We informeren je ook graag over onze prachtige afdeling.

In het hart van de ommuurde stad Monsegur
Ons huis is een prachtige achttiende-historische stenen gebouw volledig gerenoveerd in 2016. Rustig en ruim, met een groot veld met houten zwembad en een uitzonderlijk uitzicht over het omringende platteland, het biedt ook directe toegang tot de lopen naar het centrum van het dorp. Winkels, bars, restaurants, supermarkten, de markt en zelfs de bioscoop zijn op loopafstand.

Villa, zwembad, petanque, tafeltennis, trampoline, airco
🌸🌞 Oude stenen Lot-et-Garonne boerderij volledig gerenoveerd in de buurt van Agen, ideaal gelegen tussen Toulouse en Bordeaux. In een chique landelijke sfeer heb je de hele accommodatie, de binnenplaats en de omheinde tuin met een veilig atypisch zwembad, boccebaan en de speelplaatsen voor kinderen (trampoline, schommel...). Capaciteit voor 9 tot 13 personen. 🌸🌞
Populaire voorzieningen voor accommodaties met wasmachine en -droger in Lot-et-Garonne
Appartementen met wasmachine en -droger

LE QUAI 1 • Ruime rustige studio • AIRCONDITIONING • Wifi

Accommodatie met zwembad in de buurt van Monflanquin Villeréal

Duplex met uitzicht op de daken van Agen

Campagne van Villeneuvoise

Zolder met airconditioning

Gîte de l'Akwaba - T3 met terras, tuin, airconditioning

T2 Duplex Clim Hyper Centre Design Glasvezelwifi

De gezellige, van airconditioning voorziene parkeerplaats, CNPE Golfech
Woningen met wasmachine en -droger

Les Sources

Gîte du Pescadou, 4 prs.Wifi&Netflix.Jacuzzi/url/1/.

Villa Dolce Frespech-Privézwembad & uitzicht op het platteland

Gite Sauduc Dordogne zeer rustig

De Parenthèse du Lavoir

Villa met 4 slaapkamers en zwembad

Charmant privéhuis 4 * met jacuzzi, tuin

Charmant gerenoveerd landhuis met tuin
Flats met wasmachine en -droger

Appartement van 30 m2, gelijkvloers zonder tegenoverliggend appartement.

"Superb Loft" aan de rand van het kanaal

Ontmoet de lente in Frankrijk, Château Monbrison, studio

Duplex in Nérac, rustige residentie met zwembad.

Appartement " La résidence du lac" 4 personen

Prachtig appartement in de Lot

Ontmoet de lente in Frankrijk, Chateau Monbrison, vier personen

Schitterend appartement in het centrum - balneo-terras
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties met wasmachine en -droger Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met wasmachine en -droger Frankrijk