Vakantiewoningen met patio in Lot-et-Garonne
Vind en boek bijzondere accommodaties met patio op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met patio in Lot-et-Garonne

Rustige landelijke woning met ommuurde tuin en zwembad
Ontworpen voor lange dagen in de buitenlucht en warme, ontspannen avonden onder de open hemel. Historische stenen muren omringen verlichte tuinen en bieden een eigen, rustige omgeving. Twee overdekte eetterrassen — een 80 m² groot Grand Terrace met zeilschaduw en een klassiek terracotta betegeld lunchterras. Een 10 × 5 m groot zwembad met Romeinse uiteinden ligt in het hart van de tuinen. Binnen combineren zichtbare balken, dikke stenen muren en Smeg-apparaten karakter met comfort. 2026 is onze 5e zomer op Airbnb en prijzen worden vastgehouden vanaf 2025.

Charmant Gers huisje. 3 bedden/6 slaapplaatsen + zoutzwembad
Heerlijk gezinsvriendelijk traditioneel C18e stenen huisje typisch voor de Gers met prachtig open uitzicht en zeer groot zwembad. Gelegen in een prachtige tuin in de buurt van het wereldberoemde pittoreske dorpje en Collegiate van La Romieu (restaurants, winkels). Het huisje en studio (Groene kamer) zijn charmant en prachtig ingericht en ingericht met hoogwaardig beddengoed, servies en bestek. Volledig functionele keukens, wasmachines, barbecue voor je comfort, samen met wifi en smart-tv 's die kunnen worden geprogrammeerd voor Netflix, enz.

Josse. Ruim landelijk huis, groot zwembad
Gelegen op 1 hectare privéterrein, omgeven door landbouwgrond, 15 minuten ten zuiden van de Dordogne. Zwembad buiten 12 x 6 meter (gedeeld met onze 1 bed gite) met een Romeins einde voor gemakkelijke toegang vanaf de patio. De gite, steen gebouwd, is gelijkvloers gelijkvloers met brede deuren, waardoor het rolstoeltoegankelijk is. 5 minuten van twee van de mooiste dorpen in Frankrijk en vele andere historische dorpen en kastelen in de buurt. Inclusief alle nodige gemakken die je nodig hebt, inclusief een welkomstpakket bij aankomst.

Charmante gîte 4/6 pers, 5 km van Duras
Deze charmante gîte is gelegen te midden van wijngaarden met prachtige vergezichten. Ze werd volledig vernieuwd in het jaar 2023 en voorzien van alle luxe en comfort zodat ze uw vakantie onvergetelijk maakt. Wie houdt van genieten, stilte en mooie natuur is hier aan het juiste adres. Het gebouw is opgedeeld in 2 woonsten gescheiden door een haag met genoeg privacy en ruimte. Ik en mijn vriendin wonen in het andere gebouw maar zijn vaak afwezig wegens werk en tonen alle respect voor u privacy

Grote studio met terras met uitzicht op de rivier
Studio de 32m2 avec grande terrasse, il se trouve dans l'enceinte du beau village de Vianne, au calme et à deux pas des commerces. Des places de parking gratuites se trouvent en face du studio (1 min de marche). Depuis la chambre vous aurez une vue sur la rivière Baïse et les péniches, et depuis la terrasse une vue sur le jardin. L'accès au studio se fait par une porte au fond de notre jardin (coffre à clés). Draps, serviettes de bain et linge de maison fournis 🙂 voie verte toute proche.

Charmant huisje met verwarmd zwembad
Als je van vogelgezang houdt, is dit huis een oase van rust op steenworp afstand van Biron Castle en op 10 minuten van Bastide de Monpazier en Villereal. Wij bieden u 1 onafhankelijk huis met verwarmd zwembad. Het bestaat uit 4 slaapkamers (2 met tweepersoonsbedden en 2 met 4 eenpersoonsbedden + 1 tweepersoonsbed) en 2 badkamers. Heel goed uitgerust en comfortabel ingericht met wifi, Franse en Engelse satelliet-tv. Gelegen op een wandelpad aan de rand van het bos ben je echt stil.

RUIM appartement - Patio - Gelijkvloers 🖤- Stad - 500 m Thermen

Rustig Vakantiehuis: Ontbijt/Yoga beschikbaar
Welcome to your private ivy-covered house in the beautiful countryside of the Lot-et-Garonne. Enjoy the greenery on our land and your private patio and garden. The house has a fireplace, high-speed wifi and a washing machine for your laundry. On request, we offer a fully plant-based breakfast and private Prenatal Yoga or Hatha Yoga (max 2 people) 60min for 45€ (please request ahead of time) No smoking is allowed on the property. We can add a bed for 1 or 2 kids (contact us).

Le Terracotta: appartement met groot terras
Voor uw verblijf in Agen, bieden wij dit comfortabele appartement met nette en rustgevende inrichting... U zult de prachtige diensten waarderen: tweepersoonsbed en luxe beddengoed, evenals een slaapbank die extra beddengoed, volledig uitgeruste keuken, tv, wifi, gratis parkeren voor de residentie biedt. Directe toegang tot het gedeeltelijk overdekte terras zal u toelaten om de ontspannende momenten buiten uit te breiden.

Een klein eilandje van comfort - made in Finland
Dit huis in een houten huis met eigen ingang, gebouwd in een moderne stijl. Dit is een unieke kans om tijd door te brengen in een echt Fins huis. Het huis is gelegen op een rustige en bosrijke locatie, op 3 minuten rijden van het centrum van het dorp, daterend uit de 13e eeuw en gerangschikt tot de mooiste dorpen van Frankrijk. Het is mogelijk om een ontbijt of diner te boeken met de huisvrouw (professionele chef-kok).

De schuilplaats van de superhelden – Meeslepende gîte 80/90s
De Superhero Hideout is het perfecte hoofdkwartier voor vrienden of familie! Batman, Harry Potter en Luke Skywalker nodigen je uit in de kamergenoot: 3 themaslaapkamers, slaapzaal voor minihelden, tafelvoetbal, speelhal, retro-gaming en een zwembad dat Aquaman waardig is. 80s/90s sfeer op alle verdiepingen. Kom de wereld redden... of gewoon plezier hebben in je superheldenondergoed!

Stijlvol, middeleeuws herenhuis en tuin de tuin
Een plek om je Franse thuis te noemen! Word fris wakker, maak een korte wandeling naar de boulangerie voor je ochtendcroissant of baguette; geniet van een luie barbecue lunch in je eigen tuin of ervaar lokaal een heerlijk diner. Verken prachtige kastelen, buitenactiviteiten en het aantrekkelijke platteland voordat je terugkeert naar je oase van comfort. We verwelkomen je!
Populaire voorzieningen voor accommodaties met patio in Lot-et-Garonne
Appartementen met terras

Gezellig appartement @ Colombier Haut

Appartement D'Artagnan

Gîte La Terrasse - Privézwembad

Le refuge de la bastide - Villeréal - 4 personen

Charmante T2 met terras en airconditioning

Stelina Haussmann - Balkon

Appartement dicht bij de samenvloeiing

Gemeubileerde studio "L'olivier".
Woningen met patio

La Phantésie centrum - gezellig en met airconditioning

Hoofdhuis, Poudenas met zwembad (3m x 2m)

Dorpshuis met airconditioning

Charmant huisje in de natuur - gedeeld zwembad

De oude broodoven + SPA

Huis op het platteland

Gastvrij huis

Accommodatie
Flats met patio

Karperhuisje

Een luxe appartement aan het zwembad

Ontmoet de lente in Frankrijk, Château Monbrison, studio

Ontmoet de lente in Frankrijk, Chateau Monbrison, vier personen

Duplex in Nérac, rustige residentie met zwembad.

"Charming Apartment" aan de rand van het kanaal

Villa mon Rêve
- Chalets Lot-et-Garonne
- Accommodaties met patio Nouvelle-Aquitaine
- Accommodaties met patio Frankrijk