Service-appartementen in Lot
Vind en boek bijzondere service-appartementen op Airbnb
Best beoordeelde service-appartementen in Lot
Gasten zijn unaniem: deze service-appartementen kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Familieappartement met terras en uitzicht op het zwembad
La Perle de Domme is een boetiekvakantieverblijf gelegen in het bos net buiten het middeleeuwse dorp Domme en biedt een prachtig uitzicht op de vallei. De spa beschikt over een sauna, hamam en een bubbelbad, inbegrepen van 09.00 tot 12.00 uur en van 15.00 tot 16.45 uur. We hebben ook een wijnbar en we bieden verschillende behandelingen in een opzettelijk ontworpen ruimte waar de heiligheid van je massage- of schoonheidsbehandelingen niet wordt binnengedrongen (extra kosten). U vindt er een buitenparkeerplaats.

Een oase van rust "Les Hauts de Sérignac" geclassificeerd**
Mooie T2 van 38 m2, nieuw, op de begane grond. Rookvrije accommodatie, eigen ingang. Volledig uitgeruste keuken, woonkamer/tv/wifi, slaapkamer 15 m², opslag++ +, badkamer/douche, apart toilet. Alles voor baby. " Les Hauts de Sérignac ", een oase van rust, op 5 minuten van BRIVE-LA-GAILLARDE, zijn diensten, zijn markt Georges BRASSENS met zijn speciale sfeer. Afgesloten bospark, bloemrijke plekken, beveiligd parkeren. Test de gastronomische beroemdheid van Gaillarde. Ontdek de CORRÈZE, het TERREIN en de DORDOGNE

Huisje in de Cévennes, met zwembad in de zomer.
We verwelkomen je in onze prachtige regio van de Cevennen, een UNESCO Werelderfgoed gebied. Gelegen aan de voet van de berg Aigoual, in het midden van de natuur, ons huisje biedt u een verblijf dat bevorderlijk is voor ontspanning waar u kunt genieten van de vele activiteiten zoals fietsen, wandelen, zwemmen en bieden u een moment van genezing in onze plaats gewijd aan massage wellness. In een beboste tuin, heeft ons huisje zijn plaats gevonden in een oude zijde en wrijft schouders met een 19e-eeuws herenhuis.

Vakantie in de vrije natuur met verwarmd zwembad
Dit rustige huis biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin. Appartement op de begane grond met directe toegang tot het park en het meer. Speeltuin, rolluik en jeu de boules. Tafeltennis- en tafelvoetbalkamer. Tennis tegen meerprijs Accommodatie met één slaapkamer met een queensize bed en opbergruimte. Een extra woonkamer met 3 bedden. Een volledig uitgeruste keuken ( magnetron /kookplaat/koelkast/vaatwasser /Nespresso-apparaat/waterkoker /broodrooster/ plancha ). Badkamer met ligbad. Apart toilet

Uitzonderlijk 3 kamer luxe appartement 105m2
En plein cœur du centre "Les Relais du Capitole" vous propose 8 suites d’exception. Le concept de ces suites a été étudié avec une cuisine complète masquée en bibliothèque. Classées en quatre catégorie, elles ont toutes des WC indépendant et salle d’eau luxueuse. AVEC VUE SUR ARRIERE-COUR : 2 Suites standard. 1 suite triplex 2 chambres. AVEC VUE SUR COUR ET TOUR : 2 Suites luxe. 1 Suite luxe duplex. 1 suite triplex 2 chambres. 1 suite luxe 3 chambres, 3 salles d’eau, douche et baignoire

La Bulle d'Olt - Vakantie, Zwembaden & Natuur
Dit volledig gerenoveerde en smaakvol ingerichte appartement🐐🐴🌻 ligt in het charmante dorpje Saint-Geniez-d'Olt en biedt je een ideale omgeving voor een familievakantie. Geniet van 2 verwarmde zwembaden, een peuterbad, speeltuinen en sport, evenals een mini-boerderij voor kinderen🏊⚽🐾. Deze plek wordt omringd door beschermde berglandschappen en combineert comfort, ontspanning en natuur. We helpen je graag verder met activiteiten en goede plekken om te bezoeken in de omgeving 🍽️🌿

Zilveren Les Belles rives
Rustige accommodatie voor een ontspannen verblijf voor een stel met 2 kinderen. Schaduwrijk park met directe toegang tot de dokken van de Dordogne, waardoor het mogelijk is om het centrum in 10 minuten te bereiken Verwarmd zwembad van 1 april tot 30 september. Gratis parkeren, fietsenrekken, speeltuin voor kinderen. Uitgangspunt om de pittoreske dorpjes Collonges la Rouge, Turenne, Curemonte te bezoeken Natuurliefhebbers, je vindt je geluk: wandelen, fietsen, vissen, kanoën

Appartement van de golfbaan van Albret
Dit rustige huis biedt een ontspannen verblijf voor het hele gezin. Ons appartement aan de rand van het bos is perfect voor een ontspannend moment. Barbaste Golf en een tennisbaan ligt op slechts een paar meter van onze verhuur. Het appartement bestaat uit: - een gezellige woonkamer - 2 slaapkamers (1 tweepersoonsbed en 1 stapelbed) - 1 terras Je vindt op het terrein 2 grote zwembaden. Het centrum van Barbaste en alle voorzieningen ligt op slechts 3 minuten afstand.

Charmant huisje in een caussenarde huis
Landelijk huisje voor twee, op de Causse Méjean in het hart van het Nationaal Park Cevennes en de Chaos de Nîmes le vieux. Verhuisd naar een traditioneel Caussenard-huis. Verhuur voor een weekend (behalve juli en augustus) of per week van zaterdag tot zaterdag. Vier sterren. Schoonmaak niet inbegrepen. Rustig, met een boerenfamilie. Honden en andere huisdieren zijn niet toegestaan. Beddengoed, badkamer en keukenlinnen zijn aanwezig, evenals alle schoonmaakmiddelen

La Cabane du Geza
Ideaal voor korte stops, werk op afstand, zakelijke of persoonlijke verblijven, of gastronomische ontdekkingen, en om te genieten van het ontwaken in het platteland in een hoek van de natuur gelegen aan de rand van het bos. 10 km van de afslag van de snelweg A89 (Brive-La-Gaillarde /Bordeaux) Bied ik te huur een klein houten huis met grote ramen, zeer comfortabel en goed uitgerust. Het uitzicht vanaf het terras en alle kamers is prachtig!

De Périgord in 4: de middeleeuwse ontsnapping Sarlat
Wil je ademen, leven in een ORIGINEEL en ONVERGETELIJK verblijf? - Je bent op zoek naar een AUTHENTIEK appartement en goedkoper dan een hotel! * Vakantie, voor werken op afstand of voor een verblijf met familie.* - Ontdek in Sarlat en ken de goede tips om er het beste van te maken! Ik begrijp het. Ontdek de AUTHENTIEKE, UNIEKE, HISTORISCHE Black Perigord buiten de gebaande paden, dit is wat ik aanbied!

Oude boerderij
Ontdek het prachtige landschap rondom deze woning. Gelegen aan de poorten van Rougier de Camares en aan een wandelpad. Je vindt in het dorp alle voorzieningen , waterlichaam met zwembad en catering, te bezoeken binnen een straal van 45 mm Millau viaduct ( stad van de handschoen) , roquefort kelder, bush het kasteel, Albi kathedraal, orthodoxe kerk, kartbaan, Tarn vallei, vele activiteiten
Populaire voorzieningen voor service-appartementen in Lot
Gezinsvriendelijke service-appartementen

Pleasant South East Studio Toulouse

Les matins du sancy Duplex Famille 2* 7 pers.

Zolderappartement met balkons SUPER-BESSE

Appartement "les luges" 4/6 personen uitzicht op de vallei wifi

Appartement/chalet 5 pers. wifi, verwarmd buitenzwembad

Les Belles Rives - A107

Appartement met 1 slaapkamer - 2/4 pers - All-inclusive

Studio SUPER BESSE 2/3 pers, met groot balkon
Service-appartementen met wasmachine en -droger

Stacaravan 6pers (haut)

Studio in de buurt van de luchthaven met toegang tot Hammam +WIFI!

Het nest van de Buèges

Superior Loft 50m2, adembenemend uitzicht op de 18e verdieping

Vakantiehuis Occitanie L'Escapade Zwembad en Airco Gers

Gîtes en camping Le Sédour - Gîte 2

Huisje op 800 m van het dorp Collonges-La-Rouge

Studio in Montignac | Beddengoed inbegrepen
Maandelijkse service-appartementen

La Cabane du Geza

Gelijkvloers met terras in de buurt van het park

Gemeubileerde studio
- Chalets Lot
- Service-appartementen Frankrijk