Vakantiewoningen in flat in Lot
Vind en boek bijzondere flats op Airbnb
Best beoordeelde flats in Lot
Gasten zijn unaniem: deze flats kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

T2 hypercentrum licht airconditioning Wifi TV parkeerplaats.
3-sterren geclassificeerde gemeubileerde toeristische accommodatie Hypercentrum Zeer rustig, licht ,airconditioning, wifi, tv. , glasvezel. Gelegen op de 3e verdieping in een beveiligde residentie met lift. Keldergarage, kleine en middelgrote auto. Rolluiken bij elk raam. Onafhankelijke slaapkamer met een zeer comfortabel tweepersoonsbed. Net als de woonkamer heeft het een prachtig en adembenemend uitzicht op de kathedraal, het erfgoed van de Bisschoppelijke Stad en het oude Albi. Beddengoed en beddengoed aanwezig. Goed uitgeruste keuken.

Aangename studio, met parkeerplaats, in het hart van Les Carmes
Ideaal voor toeristische of professionele verblijven, je wordt gehuisvest in het hart van een van de mooiste gebieden van het centrum van Toulouse. Dit rustige appartement van 36m2 heeft een overdekte en beveiligde parkeerplaats. De voetgangersingang bevindt zich aan de Rue des Couteliers (met zijn gastronomische restaurants en kleine winkels), en de parkeeringang via de schaduwrijke en begroeide Avenue de la Garonnette bevindt zich aan de andere kant van het gebouw. De studio kijkt uit op een rustige binnenplaats naast de parkeerplaats.

De Cocon Sarladais Centre Parking Tuin Terras
Le Cocon Sarladais heeft vier sterren gekregen in gemeubileerde toeristische accommodatie. Het ligt op twee minuten lopen van het historische centrum. Ideaal gelegen om Sarlat en het middeleeuwse centrum te ontdekken. Profiteer van zijn eigen parkeerplaats! Appartement op één verdieping met een mooi houten terras van 30 m2, dus je kunt dus buiten eten. De decoratie en atypische stijl met het thema reizen op de achtergrond, een kleine rustige oase van rust in het hart van Sarlat. Ik ben gepassioneerd door inrichting en reizen .

Charmant appartement voor 4 personen
Gerenoveerd T2 appartement in een privé en beveiligde woning, met parkeerplaats in de kelder, in een rustige omgeving en dicht bij alle voorzieningen. Gemakkelijke toegang, op 6 minuten van de luchthaven met de auto, op 5 minuten van het Parc des Expositions, op 4 minuten van het Aéroscopia Museum, op 5 minuten van een groot winkelcentrum; tramhalte 2 treden (T1) waarmee je het centrum van Toulouse kunt bereiken. Op een paar meter afstand vind je ook: restaurants, bakker, fitnessruimte, kliniek, tuin en een groot park.

Verhuur studio Le Lioran balkon aan de voet van de pistes
Studio geclassificeerd 2* aan de voet van de pistes met balkon op het zuiden. In het hart van het resort, een functionele studio van 32 m2, volledig uitgerust, behalve beddengoed, met dubbele beglazing en balkon op het zuiden met een prachtig uitzicht op de pistes en de Cantal Lead: Woonkamer met flatscreen-tv, 2 slaapbanken voor 2 personen. Ingerichte keuken, koelkast met vriezer, inductiekookplaat, vaatwasser, oven, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, blender, vloerwisser. Badkamer met douche, wasmachine.

Prachtig appartement T2bis in het centrum van Toulouse
Agréable appartement T2bis au 1er étage, lumineux et spacieux (50 m2), au calme dans une petite résidence situé dans quartier résidentiel (côte pavée), proche de tout commerce et ligne bus L1 à 5 mn à pied. A deux pas des berges du canal du midi, à 1km du Capitole et de la Gare, idéal pour découvrir les charmes de la ville Rose tout en profitant de la sérénité et du calme d'un quartier tranquille Possibilité de parking gratuit dans la rue, et présence d'une cour intérieure pour garer les vélos.

Wilson - Loft in het centrum, super rustig met uitzicht!
Tussen Place Wilson en Allées Jean-Jaurès (toekomstige Ramblas), gerenoveerd en gerenoveerd appartement, in een industriële en retro-stijl, zeer ingericht! Alles is ontworpen voor uw comfort (echte bank die verandert in een echt bed) en het plezier van de ogen. Prachtig uitzicht op de daken van Toulouse. Winkels, restaurants, metro, markten liggen aan de voet van het gebouw... (Jean Jaurès-parkeren op 60 m afstand). Het is een cocon om je verblijf in Toulouse soepel te laten verlopen!

Mooi studio appartement - Toulouse, St-Aubin
De volledig gerenoveerde studio is gelegen op de tweede verdieping van een klein gebouw in een rustig deel van St-Aubin, mooie buurt van Toulouse met veel winkels, cafés en restaurants. Op slechts een steenworp afstand: Canal du Midi, zwembad, openluchtmarkt op zondag, metrostation Jean-Jaurès (6’), trein- en busstation (9’), Place du Capitole (14’). Over meubels vind je: wifi, bed van 140 cm breed, handdoeken, magnetron, glazen keramische borden, waterkoker, broodrooster, wasmachine.

Het terras van Jack en Krys
Coquet T2 met airconditioning ligt op vijf minuten lopen van het hart van de bisschoppelijke stad Albi. Je verblijft in een woonappartement bestaande uit: - een grote slaapkamer met een bed van 140/190, een dubbele kledingkast (genoeg ruimte voor een kinderbedje, maar niet aanwezig) - een uitgeruste kitchenette: kookplaten, kleine koelkast, magnetron, koffiezetapparaat, - een woonkamer met een slaapbank en tv, - badkamer en apart toilet (handdoeken niet aanwezig), - geen WIFI sorry:)

Appartement nr. 2211
U bent op zoek naar een AUTHENTIEK, RUIM, GEZELLIG en GOEDKOPER appartement dan een hotel zoals het naastgelegen IBIS en IBIS STIJL. Je bent alleen, als koppel of als gezin en je verblijft tijdelijk (DAG, WEEK of MAAND) in Albi voor je WERK, je STUDIE of voor HET TOERISME. Je wilt graag verblijven met een beschikbare, behulpzame en vriendelijke verhuurder. Je wilt graag weten wat de goede plannen zijn om te besparen en het meeste uit je verblijf te halen. Dit is wat ik je aanbied.

T1bis gezellig Blagnac - Clim, parkeren, tram/luchthaven
Le Flore, is een appartement van 36 m2, ideaal voor twee personen, op reis voor werk of als koppel. Gelegen in het centrum van Blagnac, vind je verschillende lokale winkels, evenals vele grote bedrijven zoals Airbus, Safran... Om je reis te vergemakkelijken, staat er ander openbaar vervoer tot je beschikking, vanaf de luchthaven Toulouse/Blagnac of anderen.

De Alcôve Dalbade, een tussenpoze in het hart van de Karmelieten
Trakteer jezelf op een wellnessvakantie in het hart van de Carmes. Dit elegante appartement, met uitzicht op de Dalbade kerk, verwelkomt je voor een romantisch of ontspannend verblijf. Geniet van een bubbelbad, een premium bed (EMMA160x200 matras) en de zeldzame rust van het historische centrum. Ideaal om te ontkoppelen, dicht bij de beste plekken in Toulouse.
Populaire voorzieningen voor flats in Lot
Flats voor een weekje weg

Een gezellig appartement in Sarlat

Toulouse Rooftop BnB - Prachtige studio met balkon

Rustige en functionele studio in het stadscentrum

Charmant appartement in het hart van Toulouse-Capitole

Residentie Les Frênes

T2 Purpan Calme • Px Airbus • TRAM Ancely • Parkeren

Studio thuis

Comfortabele T2 Rodez
Huisdiervriendelijke flats

Charmant appartement met privétuin

Appartement op de begane grond met privéparkeerplaats

Urban Tourneurs

Boerderij 'Le Dernier'

Alle comfort Balma

de gouden handgreep

De terrassen van Sarlat (in het hart van Sarlat)

Gemeubileerde studio met terras in een klein dorp
Appartementen met een zwembad

Het appartement

Rustig appartement in Cahors met zwembad

Leuk appartement Stade Toulousain vlakbij Toulouse Centre

ღ Les Hortensias, airconditioning, zwembad, tuin en parkeerplaats

Passage Roquemaurel, 40 m2, wifi, zwembad, terras.

Le Bleu Nuit Zwembad Parking Netflix Café

gîte le merle. appartementen op de begane grond.

Appartement 3* in beveiligde residentie met zwembad
- Chalets Lot
- Flats Frankrijk