Huisjes in Lot
Vind en boek bijzondere huisjes op Airbnb
Best beoordeelde huisjes in Lot
Gasten zijn unaniem: deze huisjes kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Het atelier Gilbert Maison, privé jacuzzi, parkeerplaats
Vrijstaand huis niet over het hoofd gezien, gemaakt van stenen gelegen in een oud gehucht. Deze comfortabele plek zal je verleiden met zijn nette inrichting, de eigen SPA zal worden gewaardeerd na lange bezoeken, de locatie om Sarlat, de prachtige dorpen,de Dordogne-vallei, zijn kastelen en alle bezienswaardigheden te verkennen. Twee terrassen tot uw beschikking om te genieten van een goede maaltijd in de buitenlucht of te ontspannen op de ligbedden. SPA water ververst na verblijf. Zwembad om eigenaar te delen.

La Petite Maison prachtige verbouwde schuur
La Petite Maison is een privé vrijstaand huisje voor twee in een grote privé tuin. Vanaf september zijn de prijzen inclusief pellets voor de kachel De hottub blijft gedurende de winter open. gesloten indien onder -5 graden Gelegen in een rustige riviervallei op slechts 2k van een middeleeuws dorp met watervallen en voorzieningen Het huisje heeft een prachtig uitzicht op de rivier De rivier ligt op slechts 50 meter afstand met goede toegang tot wild zwemmen, kanoën, paddleboarden. Eigen parkeerplaats.

charmant huis in een van de mooiste dorpen
vrijstaand en gerenoveerd huis, gelegen in een uniek, middeleeuws, voetgangersdorp, een ideale plek om prachtige wandelingen in de buurt te maken, zoals die van de Route de Compostelle, om te schitteren in de Perigord, de Quercy, de Dordogne, de Lot, om de schatten van erfgoed en architectuur te ontdekken. Een plek voor ontspanning en verandering van omgeving voor de hele familie Om de tientallen restaurants in Collonges la Rouge te ontdekken of de geneugten van een zomerzwembad op 900 meter van de woning.

Het kleine huisje in de Rozen
Ontspan in dit huisje van Garde-Barrière voor 4 personen, rustig en elegant, grenzend aan de weg van de Lot-vallei. Lakens en handdoeken zijn voorzien. Nespresso. Yogalessen aangeboden in het park met 300 rozenstruiken en meditatiesessies aan de rand van de vijver met waterlelies (open deelname) Huisje gelegen op het circuit van de Lot-vallei met het kasteel van Larroque-Toirac op 3,6 km, Cajarc op 12 km, Saint-Cirq-Lapopie op 36 km. Rocamadour ligt op 40 km en de middeleeuwse stad Figeac op 12 km.

Lake House II - Alauzet Ecolodge + Nature spa
Alauzet Eco Lodge and Nature SPA. Alauzet is a magical place created to provide a nurturing space for you to reconnect with Nature, your self and your loved ones. We have build the accommodations and Sauna with our own hands and lots of passion. The lake houses are constructed and decorated with natural materials and a bohemian style. Providing you with a unique, comfortable and romantic home away from home. A truly inspirational place to experience an unforgettable vacation or retreat.

Een unieke schuur tussen traditie en modernisme
Wanneer de oude schuur een landhuis wordt, combineert het moderniteit met rustieke charme... Gelegen in het hart van het Regionale Natuurpark van de Causses, kom en ontdek Aveyron en Lot vanuit dit huis genesteld in een klein gehucht, op 20 km van Villefranche de Rouergue en op 7 km van Cajarc. Deze charmante schuur, omgeven door natuur op een bosrijk perceel van 6000m2, biedt alle comfort die je wenst. In juni en juli hebben verblijven van een week (zaterdag tot zaterdag) de voorkeur.

Villa Theo met uitzicht op de rivier in de buurt van Albi
Verblijf in een gehucht met karakter met een prachtig uitzicht op de vallei. Talrijke toeristische activiteiten in de buurt: wandelen, GR736, Albi, Brousse le château, Trébas les bains, Ambialet schiereiland. Villa Théo bestaat uit een woonkamer/keuken, 2 slaapkamers en een eigen tuin. Feestvrienden, ga verder met zoeken, deze ruimte is gewijd aan rust. Dicht bij Toulouse, Montpellier, Rodez, Albi Geweldig stel en familie Dicht bij rivierstrand Niet over het hoofd gezien

Huisje in het bos & nordic SPA
Prachtig huisje met airconditioning en ecologisch Zweeds bubbelbad, perfect voor een romantisch weekend als voor een familieverblijf, voor 4 personen, elk comfort, te midden van grote eiken. Het buitenbubbelbad is privé. Huishoudlinnen en badjassen voor de SPA zijn aanwezig De accommodatie bevindt zich dichtbij de huiseigenaren. Niet over het hoofd gezien, het geniet van totale onafhankelijkheid en is het ideaal om op te laden en te ontspannen.

Chalet met twee slaapkamers, Le Bois de Faral
Extra beddengoed en handdoeken: € 9 per persoon. Le Bois de Faral is een gites dorp, met respect voor het milieu. Niet alleen voor de prachtige omgeving in de Lot, maar omdat wij mensen in deze omgeving leven dat we daar zo gezond mogelijk zouden willen zijn. Speel in het zwembad, doe niets, let op de kinderen... geniet ervan. Weet je niet zeker wat je moet doen? Wil je niets doen? We bieden elkaar, zonder een gevoel van prioriteiten.

Schapenstal in het hart van de maquis zwembad (2,5mX5m)
Van 7 JULI tot 29 AUGUSTUS ALLEEN per WEEK van ZONDAG tot ZONDAG. MUZIEK IS NIET TOEGESTAAN Onze charmante boerderij is gelegen in het beschermde gehucht Roucabie en het adembenemende uitzicht op de Dourbie-vallei. Thébaïde, met zijn unieke sfeer, neemt je mee op een reis door de tijd in de Dourbie-kloof. Via onze volkse schaapskooi vind je alle zoetheid van het leven en de authenticiteit van de Cévennes.

Kleine schuur in hartje Périgord noir Dordogne
Onze kleine schuur bestaat uit een grote woonkamer van 30 m² met keukenhoek, eethoek, woonkamer (met een slaapbank van 140 cm), slaapgedeelte (met een bed van 160 cm) en een badkamer met toilet. Je hebt een eigen tuin tot je beschikking. Ideaal voor 2 personen, het is nog steeds geschikt voor maximaal 4 personen met zijn slaapbank. Verwarming door pelletkachel. Pellets zijn voorzien.

17e-19e eeuwse watermolen in de wilde Tarn-vallei!
Gelegen in het Nationaal Park van de Grands Causse, zal deze prachtige 17e-eeuwse watermolen en zijn 17-19e-eeuwse huis op een 3,5 ha domein, diegenen verrassen die op zoek zijn naar een rustige, groene en idyllische plek om hun vakantie door te brengen in een typisch en authentiek Frans landhuis. Het huis heeft 3 kamers, een grote woonkamer, en is geschikt voor 7 gasten.
Populaire voorzieningen voor huisjes in Lot
Huisjes met bubbelbad

Mooi rustig uitzicht met eigen spa

Rust in de Dordogne op 5 km van Sarlat

Romantisch huisje met jacuzzi

Warm huisje op het platteland met jacuzzi

Top van de heuvel

Vakantiehuis met waanzinnig uitzicht .

Charmant huisje - Spa - Adembenemend uitzicht

Gerenoveerde schuur in Sarlat. Zwembad en buitenkeuken
Huisdiervriendelijke huisjes

Het huis van Noëlie

Tussen rivier en bamboe ⁕Uitzicht op rivier⁕ Honden toegestaan

La P'tite Maison

De tuin van de heks en de draak

Roger 's Vine

Tussenpoze in het bos, Lodge 2-5 pers. Sidobre Tarn

Mooi huisje met eigen tuin

Gite la Cardabelle at Blajoux
Privéhuisjes

Domaine de Leycot rustig gelegen in een prachtig landschap

Gîte des Ancolies*** (2 plaatsen), Pays de Salers

Landelijk verblijf in een Gasconse boerderij

Het huisje aan het pad

Le Colombet

Les Hauts de Jeanvert - Betoverend huisje

Gerenoveerde boerderij, Aubrac, St Urcize, Cantal

Landhuis met beveiligd zwembad
- Chalets Lot
- Huisjes Frankrijk