Vakantiewoningen met vuurplaats in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met vuurplaats op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met vuurplaats in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met vuurplaats kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Luxe afgelegen kasteel met zwembad en bubbelbad

La Petite Maison prachtige verbouwde schuur
La Petite Maison is een privé vrijstaand huisje voor twee in een grote privé tuin. Vanaf september zijn de prijzen inclusief pellets voor de kachel De hottub blijft gedurende de winter open. gesloten indien onder -5 graden Gelegen in een rustige riviervallei op slechts 2k van een middeleeuws dorp met watervallen en voorzieningen Het huisje heeft een prachtig uitzicht op de rivier De rivier ligt op slechts 50 meter afstand met goede toegang tot wild zwemmen, kanoën, paddleboarden. Eigen parkeerplaats.

La Maison OrAzur: jacuzzi-spa - terras - uitzicht

Idyllisch huis in de Causse

De kleine ruïne.

Minihuis en zijn Scandinavische bad
tiny house trailer en bubbelbad verwarmd met hout met jets en LED 's. Uitgerust met badkamer met droog toilet, uitgeruste keuken, woonkamer met bz,twee slaapkamers boven, waaronder een beveiligd door kinderhek en net om te rusten, het is van alle gemakken voorzien voor je verblijf. Buiten,midden in de natuur, geniet je van de vuurplaats,een dutje in de schommel en het Scandinavische bad. Rustige plek geen feestgangers of luidruchtige avonden:kamperen op 1 km afstand daarvoor..dank je

Het huisje in de prairie mas les rivières
Charmante huisjes. Op het Margeride-plateau, gelegen op 1100 m boven zeeniveau, oude 50 m2 stenen en lauze broodoven, volledig gerenoveerd en dicht bij het Ganivet-meer (vissen en zwemmen) 10 minuten lopen, privé vijver Ideaal voor rust, wandelen, buitenactiviteiten, het plukken van eekhoorntjesbrood, langlaufen. Bezoek het Europese bizonreservaat en de Gevaudan-wolven, enz. Gasten zijn allemaal welkom, ongeacht hun oorsprong. Andere accommodatie beschikbaar: een klein stukje hemel.

Lodge Wellness & Spa dicht bij Padirac en Rocamadour

Vakantiehuis Olive 3* 2p met privé spa, Périgord Noir
Zeer mooie 3* studio (geclassificeerd door Etoiles de France in januari 2021), rustig op het platteland met een tuin van 1,5 hectare. Perfect voor een natuurverblijf in de Black Perigord, tussen Lascaux en Sarlat. Ideaal voor 2 volwassenen, eigen therapeutisch bubbelbad het hele jaar door geopend, buiten, niet overdekt, terras. Aangezien de slaapkamer boven is, is de accommodatie niet geschikt voor mensen met een beperking.

Heerlijke loft in een groene omgeving - Sarlat
Dicht bij het centrum van Sarlat, dit prachtige 55 m² appartement volledig gerenoveerd, met een nette decoratie zal je verleiden met zijn rust en groot comfort. Een mooie woonkamer van grote helderheid met comfortabele woonkamer, Amerikaanse keuken, eethoek, omkeerbare airconditioning. Je zult ook genieten van de 40 m² loggia uitgerust met zomerkeuken en plancha, omheind land ~ 400 m² met vuurplaats en begraven zitplaatsen.

17e-19e eeuwse watermolen in de wilde Tarn-vallei!
Gelegen in het Nationaal Park van de Grands Causse, zal deze prachtige 17e-eeuwse watermolen en zijn 17-19e-eeuwse huis op een 3,5 ha domein, diegenen verrassen die op zoek zijn naar een rustige, groene en idyllische plek om hun vakantie door te brengen in een typisch en authentiek Frans landhuis. Het huis heeft 3 kamers, een grote woonkamer, en is geschikt voor 7 gasten.
Populaire voorzieningen voor accommodaties met vuurplaats in Lot
Woningen met vuurplaats

Truffel van Quercy - Le Colombié

Gîte du Petit Chemin onafhankelijke tuin-zwembad

Privé spa zonder buren - -Sky House Agen- -

Le Coquet | Charmant atelier in Quercy Blanc

Domaine du Salinié MAXIMAAL 16 gasten Quercy

het huis van geluk met een zuidwestelijk accent

Pichouette Guest House & Spa @domaine_pichouette

Huis met karakter, 4 slaapkamers
Appartementen met vuurplaats

T2 Airconditioner

Kleine, zeer functionele studio

金 Le Continental • Charme en rust in Toulouse

Appartement van 38 m² op 2 minuten van Auch

Domaine de Domingeal 3-sterren toeristisch gemeubileerd

Mooi uitzicht op de vallei

appartement T2

Prachtig huisje 2 kamers Uitzicht ⭐️ Margeride / Ht Allier
Houten huisjes met vuurplaats

Cabane du Canada

De hut op de boerderij

Ranch hut

Het relais van d'Artagnan

De houthakkershut

Eco-lodge voor geliefden. In het hart van de Périgord.

Houten hut met uitzicht op de Sancy

Het houten huis - Domaine St-Amand (1)
- Chalets Lot
- Accommodaties met vuurplaats Frankrijk