Vakantiewoningen met fitnessfaciliteiten in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties met fitnessfaciliteiten op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties met fitnessfaciliteiten in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties met fitnessfaciliteiten kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

T2 Hart van Brive
Geniet van elegante en centrale accommodatie met dit volledig gerenoveerde duplexappartement in loftstijl van 40 m². Charmant en licht, het is op de 3e en bovenste verdieping van een klein gebouw op het zuiden en biedt je een panoramisch uitzicht op de daken van de stad Gaillarde en de collegiale kerk. Daar vind je een uitgeruste keuken, slaapkamer, badkamer, woonkamer met tweede tweepersoonsbed en een kantoorruimte. Place de la Guierle en de beroemde overdekte markt liggen op 200 m afstand en het treinstation op tien minuten lopen.

De Cocon Sarladais Centre Parking Tuin Terras
Le Cocon Sarladais heeft vier sterren gekregen in gemeubileerde toeristische accommodatie. Het ligt op twee minuten lopen van het historische centrum. Ideaal gelegen om Sarlat en het middeleeuwse centrum te ontdekken. Profiteer van zijn eigen parkeerplaats! Appartement op één verdieping met een mooi houten terras van 30 m2, dus je kunt dus buiten eten. De decoratie en atypische stijl met het thema reizen op de achtergrond, een kleine rustige oase van rust in het hart van Sarlat. Ik ben gepassioneerd door inrichting en reizen .

Mooi huisje aan de rand van de Allier
Aan de ingang van de Haut Allier Valley. 45 minuten van Clermont Fd en Puy en Velay. Geweldige plek om te wandelen, vissen, zwemmen + witte watersporten. Talrijke bezoeken in een straal van maximaal 30 km. Behouden omgeving. Oud vakantiedorp op een heuvel aan de oevers van de Allier (strand eronder). Waarschuwing: NIET GESCHIKT VOOR MENSEN met gereduceerde mobiliteit (stappen om toegang te krijgen tot de woning zelf op verschillende niveaus). € 5, - per extra gast. Paraplubed op verzoek.

Accommodatie in de buurt van Lascaux
Huis in de buurt van Lascaux 4 (15 minuten rijden) en in de buurt van verschillende must-see locaties in de Dordogne. Stilte in een groene omgeving zover het oog reikt , het is een ideaal compromis om bezoek en rust te combineren. In een dorp met alle winkels: supermarkt, 2 bakkerijen, tabak, pers, 2 restaurants, vijver met zijn guingette . Gelegen dicht bij de RD 6089 en Highway A 89 (4 km). De ingang van de accommodatie is onafhankelijk toegankelijk vanaf de achterkant van het huis.

Authentieke cottage met zwembad in de buurt van Rocamadour
Ontspan in een rustige oase van rust in een kleine, stijlvolle woning. In het hart van Quercy in de afdeling Lot kun je opladen in de authentieke natuur op een zeer ongerepte plek met een prachtig uitzicht op het zwembad en het bos eronder. Je deelt het zwembad van het pand. Een aquabike en waterspelletjes zijn tot uw beschikking. De cottage heeft een eigen eigen toegang tot de parkeerplaats. Gelegen op 30 minuten van Rocamadour, 40 minuten van Sarlat, Périgord op een steenworp afstand

Moulin aux Ans, charmant huisje Le Bureau
De Moulin aux Ans ligt in het hart van de Périgord Noir en verwelkomt je in zijn 5 huisjes in alle seizoenen. Genesteld in een groene omgeving waar overal de magie van water heerst, zal het je verleiden door zijn schoonheid, rust en authenticiteit. Het kantoor is een stenen huisje voor 2 personen, bestaande uit een woonkamer (uitzicht op de bief) met uitgeruste keuken, een slaapkamer (1 bed 140), een badkamer met toilet en een balkon uitgerust met een tuinmeubilair en een barbecue.

Liefdesnest in duiventil met privé spa
Geniet van de charmante omgeving van deze atypische en romantische accommodatie aan de rivier de Tarn. Eigen overdekt bubbelbad op 40 m van de duiventil in een bijgebouw en uitzicht op de Tarn. Directe toegang langs de Tarn Een goed uitgeruste duiventil met kitchenette (koffie en thee beschikbaar) en ideaal gelegen in het hart van de Gaillac-wijngaard op 15 minuten van de kathedraal van Albi, Cordes sur Ciel en op 10 minuten van Gaillac Alle winkels 5 min in Marssac sur Tarn

Loft ZEN Balnéo, Sauna, Hammam, Biljart, Parkeren
Agen Loft dicht bij de gracht en het stadscentrum in een zeer rustige buurt. Balnéo Spa bubbelbad, sauna, hamam, videoprojector, pooltafel, Nespresso koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, koelkast, oven, magnetron, kookplaat Slaapkamerindeling: 1 queensize bed 160x200 + 1 2-zits slaapbank met echt matras Eigen parkeerplaats met 2 plaatsen voor het pand. Verhuur strikt beperkt tot maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen. (geen gasten toegestaan, zelfs overdag)

La Cabane de la Mésange (De Mees)
We waren erg blij om een nieuwe hut te hebben op Domaine de Lalande-Laborie, dicht bij Montignac-Lascaux en zijn beroemde grotten. Je zou onze hut waarderen vanwege het prachtige uitzicht op de bossen en weiden en het comfortabele en zeer gastvrije interieur! De hut is voorzien van airconditioning en is verwarmd. Een uitgestrekt zeer aangenaam terras waarop u een aperitief & ontbijt kan hebben, terwijl u kijkt naar de natuur (meiden, herten, eekhoorns).

Warme ruimte in een rustige omgeving
Vereenvoudig je leven in deze rustige woning De accommodatie heeft een aparte ingang naar een huis dat je toegang geeft tot een slaapkamer, een badkamer en een sportruimte. In de slaapkamer heb je een eethoek en de mogelijkheid om je gerechten op te warmen dankzij de magnetron en het bestek. Er is echter geen uitgeruste keuken of waterpunt, afgezien van de badkamer. Ik ontvang je graag in onze prachtige regio Saint-Flour en Cantal. Mickaël

La Bergerie au coeur du Cantal à Coltines
Mijn plek is in het hart van St. Flour 's planèze. Halverwege tussen St. Flour en Murat bent u ideaal gelegen om Cantal te ontdekken. Coltines is een klein, dynamisch dorp op 20 minuten van Lioran Eten, sport, skiën, wandelen, cultuur, enz... Wij staan tot je beschikking om een leuke tijd te hebben in de Bergerie. Mijn ruimte is perfect voor solo- en zakelijke reizigers. PRIVÉ badkamer BADMINTON ping pong volleybal

Ontspannende nacht in Rodez. Zwembad jacuzzi & sauna
Mooie suite met verwarmd binnenzwembad (30/31) naast je kingsize bed Overdekt privézwembad en bubbelbad direct op je kamer en om te gebruiken wanneer je maar wilt. Plus in je suite. - Stretchruimte met spiegel. - Bluetooth-luidspreker - Terras op het zuiden met uitzicht op de kathedraal. -corbeille premier PDJ gratis. Uitzonderingsoptie: -Massage bij het zwembad. -Box pdj /lokaal bord geleverd op de kamer
Populaire voorzieningen voor accommodaties met fitnessfaciliteiten in Lot
Appartementen met fitnessfaciliteiten

Charmante, lichte en comfortabele vakantiewoning

T2 Gezellig, beveiligde residentie, privéparkeerplaats

Het blauwe huis

Luxe appartement (80m2) met terras en spa

Suite Azalée - Herenhuis - Buitenzwembad

Gîte de Maziès, Aveyron

T2 gezellig – zwembad, spa, parkeerplaats

2 kamers 55 m² mooi, historisch hart
Flats met fitnessfaciliteiten

Duplex Flat in het centrum

Residentie op de begane grond op 30 minuten van de skipistes

Grote T1 zeer rustig Dicht bij het centrum van Rodez

Gezellig appartement voor 8 | Eigen balkon, toegang tot fitnessruimte

Groot appartement gerenoveerd in villa tuin bio zwembad

Groot appartement rustige residentie beveiligde parkeerplaats

5C'Art-T2- Privéparking-Dicht bij het centrum van Toulouse

Studio gezellig - Piscine & Parking Launaguet/Toulouse
Woningen met fitnessfaciliteiten

gîte de charme Caussenard

Absolute charme en rust in de Périgord Noir

Le Clos de Peyruzel

De halte van Cernon

Occitaanse zachtheid - Vijgenbomen

Domaine des Jammetous - villa -yoga & privéchef

Huis met zwembad en jacuzzi midden in de natuur
- Chalets Lot
- Accommodaties met fitnessfaciliteiten Frankrijk