Tiny houses in Lot
Vind en boek bijzondere tiny houses op Airbnb
Best beoordeelde tiny houses in Lot
Gasten zijn unaniem: deze tiny houses kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

Privé houten huisje en exclusief bubbelbad in de buurt van St Antonin
Gelegen aan de rand van een tuin met een eigen bos erachter is 'Little Owl' hut. Een gezellige ruimte op het platteland met een houtgestookte hot tub. Er is een romantisch kingsize bed, een inloopdouche en toilet, kitchenette en houtkachel. De hut is een perfect gezellig toevluchtsoord in de winter of een ideale plek om te zonnebaden en sterren te kijken in de zomer. Op tien minuten van Saint Antonin Noble Val aan de Gorges d'Aveyron met een prachtig uitzicht, cafés, markten, restaurants, bezoeken en nog veel meer voor een perfecte vakantie.

Elvensong van Terre et Toi
Elven Song is een van de 3 hutten in het 100 hectare grote bos bij terre et toi . Het ligt op een bosrijke open plek net boven het meer,een met mos omzoomd pad leidt je naar de waterkant op 30 m afstand. Het frame is gemaakt van boomstammen,de muren en banken met de hand gebeeldhouwd van de aarde en afgewerkt met kleilakken. Het dakraam en de hoge ramen geven een licht en luchtig gevoel aan de binnenkant en zorgen voor een uitzicht op de lucht en bossen zonder van het kingsize bed te bewegen

Chalet met jacuzzi - Uitzicht op het kasteel van Carlux
Klein chalet met jacuzzi, aan het einde van een privépad, het is geschikt voor 2 tot 4 personen. Gelegen tussen Sarlat en Souillac, 10 minuten van de snelweg A20. De locatie stelt je in staat om de Périgord en al zijn plaatsen vol geschiedenis te ontdekken, Lascaux, de kastelen van de Dordogne-vallei, die van de Vézère, maar ook de Quercy met Rocamadour, de Gouffre de Padirac. Mogelijkheid om te kanoën op de Dordogne, te fietsen op de greenway en te wandelen op de GR6. Winkels in de buurt.

Huis "Hobbit" les petits Bonheurs
Ongebruikelijke accommodatie in een "hobbit" sfeer genesteld aan het einde van een wilde tuin met uitzicht op de stad. Toegang is via een wandelpad (steil). De accommodatie bestaat uit een woonkamer met open haard, kleine keuken, nis voor slaapkamer, kleine badkamer, terras met uitzicht op de vallei en de stad (op 1 km afstand), en een nieuw, houtgestookt bad (buiten de zomer) Kaarsen en muziek zijn beschikbaar vanwege de sfeer Ideaal voor een romantisch verblijf of tijdloze tijd!

Huisje met uitzicht en warm bad bij de imker!
Welkom in Lilo Nectar, deze kleine cocon tussen heuvels en sparren, gelegen op 900 meter boven zeeniveau ligt in Champagnac-le-Vieux, in het departement Haute-Loire aan de voet van het Livradois-Forez-park. Een klein Canada binnen handbereik, in een 100% handgemaakt huisje, met lokale of gerecyclede materialen, en de mogelijkheid om bijenteelt te ontdekken, bier te brouwen en te ontspannen in het warme bad met uitzicht op de sterren waar de zonsondergang boven de Cezallier.

Bij Federico en Pierre: het toevluchtsoord van de jager
Klein huis van 6m2 met overdekt terras en groot hangend ontspanningsnet, midden tussen de bomen in een rustige omgeving. Eerste menselijke aanwezigheid (wij!) op 200 meter afstand: je bent alleen in het bos. De 300 m wandeling omvat een steile helling. Koffie en thee aanwezig. Wij bieden zelfgemaakte maaltijden. Beddengoed aanwezig, handdoeken niet aanwezig. Communicatie via Airbnb, omdat de telefoon geen goed signaal krijgt bij ons thuis (in de hut is het goed).

"La petite Roche" landelijk huisje
Klein huis van 20 m2, op het platteland. Zorgvuldig gerestaureerd, het omvat een woonkamer met een slaapbank voor twee personen, een kitchenette en een gezellige badkamer chalet type. Het heeft een houtkachel. Het heeft een schaduwrijke omgeving met barbecue en tuinmeubilair en een ruimte die uitkomt op een breed landschap. Een beekje langs de weide, wandelpaden en het nabijgelegen middeleeuwse dorpje nodigen uit om te wandelen.

Le Moulin de Carrié
Deze oude watermolen, volledig gerenoveerd, zal je verleiden met zijn charme en rust. U slaapt boven de kreek die je nachten zal rocken. Een zonnig terras met uitzicht op de natuur verwelkomt je maaltijden. Je kunt je winteravonden doorbrengen in de panoramische woonkamer met houtkachel en zomeravonden bij de vijver of waterval. Gegarandeerd rust de weg stopt bij de molen. Rechtstreeks toegang tot vele wandelroutes.

wilde natuurchalet
mooi huisje in de natuur. Meer dan een hectare hout en opruimen om te genieten van de stilte , vogels, sterren. We zitten op de zwarte driehoek van de quercy. Het chalet is zeer goed uitgerust met zeer goede slaaparrangementen. Wandelpaden rondom en de rivier klaar om te zwemmen. Goed op de prachtige bezienswaardigheden van de parkeerplaats bij elke omweg .bitvezel

Cosy Retreat in Ancient Bread Oven
De perfecte geïsoleerde ontsnapping ! Verscholen in de prachtige en grotendeels onontdekte Vallée de Gijou. Als ex-restaurateur kan ik ontbijt, lunch, picknicks en diners op bestelling verzorgen. Gelegen in het Haut Languedoc Park tussen de zuidelijke stad Castres (40 minuten) en werelderfgoed Albi (50 minuten).

ESTIVA: The Hobbit Loft - Uitzicht / Spa / Zwembad
De Loft Du Hobbit is een heel mooi grottenhuis dat het beste past in een beschermd en idyllisch landschap. Zonder uitzicht (parkeren en privétoegang, uitzicht op geen woning, zeer beschermde omgeving in het bos, privéspa), haal je het meeste uit de natuur en het uitzicht dankzij de privacy van hoge kwaliteit.
Populaire voorzieningen voor tiny houses in Lot
Gezinsvriendelijke tiny houses

Houten huis en Tuinjacuzzi Zuid Cévennes

Vakantiehuis midden in de natuur

het huis van Bilbo

Tiny House Lumen en Scandinavische spa in het bos

De boshut

Romantisch uitje. In het hart van de Périgord

chalet cocooning
Tiny houses met patio

L'Oustal de La Mane d'Auta, houten huis uit 2021.

Vakantiewoning, ecologisch bouwen

Gîte de la Prairie in Périgord Noir

Aangenaam/modern Tiny House midden in de natuur!

Prachtige duplex aan het kanaal/terras/airconditioning/wifi

Heerlijke privé herdershut

Tiny house op een kleine boerderij met ezels

L'Alrance del traouc
Tiny houses met buitenterras

Natuurhuisje - Aan de voet van de beuken - 1/2 personen

Warm Tiny house, rustig, onder de eiken

Mezzanine studio op het platteland • 10 minuten van Cahors

Prachtige onafhankelijke studio Toulouse

Le Pigeonnier

Rustige studio met uitzicht op de rivier!

Tiny house comfort caravan type

Klein landhuis in de Dordogne (60 m2)
- Chalets Lot
- Tiny houses Frankrijk