Vakantiewoningen aan het water in Lot
Vind en boek bijzondere accommodaties aan het water op Airbnb
Best beoordeelde accommodaties aan het water in Lot
Gasten zijn unaniem: deze accommodaties aan het water kregen een hoge beoordeling voor hun locatie, netheid en nog veel meer.

La Loge du Loriot adembenemend uitzicht
Onze accommodatie met een uitgeruste keuken is voor jou gereserveerd. Het kijkt uit op de Pont du Diable en heeft een uitzonderlijk uitzicht op onze authentieke landschappen. Het terras en een ontspanningsruimte helpen je de tijd te laten stilvallen. Een prachtige badkamer met inloopdouche en een slaapkamer met erker met uitzicht op een prachtig uitzicht. Allemaal voorzien van airconditioning. Ik ben een producent van biologische olijfolie, ik kweek en verwerk mijn olijven tot originele olijfpasta's. Meer informatie over de lalogeduloriot.

Gite aan de rivier met uitzicht

Dordogne stenen huisje gebouwd 1867
Mooi huisje met balken en zichtbare steen net gerenoveerd in november 2019 Parkeren en toegang tot privé binnentuin met overdekt eetterras en je eigen jacuzzi. Openslaande deuren naar huis De keuken is van alle benodigdheden voorzien, de lounge heeft zeer comfortabele meubels en mooie Franse antiek, De rivier de vezere ligt op slechts 50 meter op ons eigen land, uitstekend geschikt voor kanoën, wild zwemmen en picknicken 2 minuten met de auto naar een prachtig middeleeuws dorp op 25 minuten van het centrum van Sarlat

Privékamer in volledige autonomie
De SLAAPKAMER (zonder keuken) is volledig zelfstandig, eigen toilet en badkamer, toegankelijk via een ingang gereserveerd voor de accommodatie. Het is gelegen in een deel van ons huis en is ideaal geschikt voor 2 personen (maximaal 3 indien nodig, toeslag van € 10/nacht). In het geval dat het 2e beddengoed (fauteuil om te bouwen tot een 1-persoons extra bed) vereist is, zelfs voor 2 gasten, wordt je bij aankomst om een extra € 10 gevraagd. De kamer moet schoongemaakt worden (of schoonmaakkosten € 10)

Het huis van Jozef: aan het meer met privé spa
Het huisje,gerenoveerd in 2018, met vier sterren , biedt een vrij uitzicht over het meer van Pareloup. De omgeving, het comfort en het onderhoud van de site worden gecombineerd om ervoor te zorgen dat u een aangenaam verblijf heeft. Je hebt in het seizoen ook toegang tot het zwembad van de Domaine du CHAROUZECH-camping op 700 meter van de boerderij en alle diensten die worden aangeboden door viersterrencamping (catering, games, entertainment...). Je profiteert van directe toegang tot het meer.

Een klein stukje paradijs
Située à 1100m d’ altitude, entre pâturages et forêts venez découvrir la splendeur de la nature lozerienne. Cette ancienne ferme isolée (1,5ha) sera ravir tous les amoureux des espaces sauvages. À proximité du lac de Ganivet (pêche et baignade), 10mn à pied. Idéal pour le repos, la randonnée, les activités de plein air, la cueillette de cèpes le ski nordique. Visite de la réserve des bisons d Europe, des loups du gevaudan... Les voyageurs sont tous les bienvenus qu’elle que soit leur origine.

Authentieke gîte Bergous, natuurvakantie
Venez vous ressourcer dans les montagnes ! Le Gîte Bergous est situé dans une ferme du 17ème siècle dans un magnifique quartier de promenade. Le gîte dispose d'une cuisine-séjour avec une mezzanine avec un lit double. Les toilettes sont accessibles de l'extérieur et la douche privative est située dans un autre bâtiment à proximité. Profitez des odeurs, des couleurs et des sons de la nature ! Votre animal de compagnie, un par gîte est le bienvenu (5€ ou 10€). Le WiFi est là, mais faible ici.

Geheel huisje vlakbij de rivier 'Le Célé'
Stenen huisje, gelegen in het hart van het dorp nabij de rivier aan de rand van de Célé. Het dorpje MAÏS is gelegen in het beschermde regionale park Causses du QUERCY. Veel wandelingen en mountainbikers. 14 km van de stad FIGEAC middeleeuwse stad In de buurt ontdekt u de dorpen en bekende bezienswaardigheden van ST Cirq Lapopie, Rocamadour, afgrond van Padirac ,Cahors Op de begane grond, keuken, eetkamer met cabriolet, toilet en badkamer. 2 slaapkamers boven. Nieuw: 4G beschikbaar

Chalet aan de rivier nabij het centrum van Antonin.
De vissershut is een charmant klein chalet aan de oevers van de Aveyron op korte loopafstand van het centrum van St Antonin. Mooi zich op de kliffen Uitzicht op de rivier vanuit de tuin. Rustig, niet over het hoofd gezien, rustig en sereen een paar kano's en het vogelgezang . Cafés, restaurants en winkels liggen op loopafstand. Geniet van het leven van het dorp met de betekenis van op het platteland zijn. De tuin is ideaal voor kleine honden met de muren in de buurt.

Tussen rivier en bamboe ⁕Uitzicht op rivier⁕ Honden toegestaan
🌊 Welkom "Tussen rivier en bamboe"! 🎍 30 m2 huisje midden in een 1200 m2 bosrijk perceel en eeuwenoude bomen. 🐟 Een eigen aanlegsteiger aan het water, omringd door bamboe, geeft je een moment van ontspanning of vissen. 15 🤩 minuten van de bisschoppelijke stad Albi (Unesco geclassificeerd). 🐾 Onze dierenvrienden zijn welkom en zullen erg blij zijn op het omheinde terrein. 😎 Een groot terras wacht op je met zijn barbecue in de schaduw van een grote kersenboom.

Charmant huisje aan de oevers van de Tarn.
5' from downtown Albi, Episcopal City (UNESCO World Heritage Site). Zeer rustig, klein charmant huis (40 m²) , op 900 m² afgesloten bosgrond. Heeft een groot beschut terras (30 m²), met barbecue, kookplaat en grote plancha. Rechtstreeks toegang tot de rivier, ideaal om te vissen. Gemotoriseerde boot (2,5 pk) beschikbaar op aanvraag bij de boeking. Huisdieren: toegestaan. Reserveringen in juni, juli en augustus zijn minimaal een week van zaterdag tot zaterdag.

“La vue” Panoramisch uitzicht / Gratis parkeren
Modern rustiek appartement aan Pont Vieux met een prachtig uitzicht op de rivier de Tarn en Albi. Geniet van gratis parkeren op straat en gemakkelijke toegang tot het centrum, de belangrijkste bezienswaardigheden en het treinstation. Hoogtepunten: - Panoramisch uitzicht op de stad - 5 minuten lopen naar cafés, restaurants en bezienswaardigheden - 45 minuten rijden naar de luchthaven van Toulouse
Populaire voorzieningen voor accommodaties aan het water in Lot
Appartementen aan het water

Uitzicht op de rivier met tuin in het centrum van Le Bugue

MACLENFA: charmante studio in het hart van de Herault.

Gîte met airconditioning en schaduwrijk terras voor 5 personen

Gezellig appartement, dakterras

Ancienne Gendarmerie, Appartement met uitzicht op de rivier.

Comfortabele T2 in een uitzonderlijke omgeving

Moulin d'Escafinho

Geest van de rivier. Prachtig appartement aan de rivier
Woningen aan het water

Gîte du Lot - Petit Colombier

Vakantiehuis met eigen terras aan de rivier.

"Les Osiers" huisje 6 personen Gorges du Tarn, Montbrun

Twee vakantiehuizen op landgoed aan de Dordogne

Vakantiehuis in de buurt van Sarlat-la-Canéda

Moulin de Mirau in de Diegevallei.

In de schaduwatersmolen aan de waterkant

Huis met airconditioning aan de rivier
Flats aan het water

Een klein stukje paradijs.

Karperhuisje

appartement in privéwoning.

Salagou, appartement met terras en tuin aan het meer

Vue du Pont - Naast de rivier Truyere met zwembad

Mooi huisje aan de rand van de Allier

"Chevero46" Appartement van 30m², zwembad, wifi, fietsen.

"LES CHARMES DU LAC" 8 KM VAN ST. CIRQ LA POPIE
- Chalets Lot
- Accommodaties aan het water Frankrijk